Continuare -Metoda Simpto-Termica - partea a IVa

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Scuze fetelor...

Eu am ajuns cel mai tarziu......mii de scuzeeeee...

Pupici

Anis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Anis, unde esti? Nici un semn de la tine? Ce vesti mai ai?

Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Fetelor...

Vad ca a-ti parasit subiectul..nu mai spuneti nimic despre voi....cum o mai duceti? Ce a-ti mai aflat?


Eu inca sunt in asteptare...cu rezultatele...

Crinuta, ce ai mai patit?Ce te framanta acum?Am citit ceva de uter fibramatos...de unde stii ca ai problema asta?

Pupici

AniS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Anis draga, esti ok? Nu am mai scris sa m-am ingrijorat. Sper ca totul e in ordine.
In privinta presupusului uter fibromatos, te rog citeste detalii la subiectul pt. Tia. Am vrut sa merg azi la dr aceea din Mongolia, dar m-am razgandit deoarece prefer sa treaca ciclul si sa fie uterul curatat.
Mi-e tare teama ca sa fiu sincera, dar trebuie sa-mi fac curaj.
Cu temp sunt in ziua a 11-a de temp ridicata, dar vad ca-i place 36.9. Din cele 11 zile pana acum, 2 au fost 37.1, una 37.0, si una 37.2. Este adevarat insa ca in doua zile am luat-a ori mai devreme putin ori mai tarziu.
In rest, am usoare crampe, ca inainte de ciclu, dar culmea, sanii sunt putin umflati dar nu ma dor aproape deloc. Sa vedem cu evilueaza zilele urmatoare.
Anis, am ridicat problema cheagurilor de sange in primele zile de menstruatie. Eu le am de cand ma stiu, si tare mi-e teama ca ar avean leg cu uterul fibromatos.
Eu bu stiu ce sa mai cred. Atetea pareri, ba ca uterul e ok, ba ca sunt 2 noduli, apoi ba ca nu e nimic, incat imi vine sa
Ce noutati mai sunt la tine? Cu sotul, cu analizele>?
Abia astept sa mai vorbim

Crinuta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

La mine.....ma omoara asteptarea.....

Inca astept rezultatele analizelor!

ANis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Helen, cum e cu temperatura? Astept vesti.
Pupici
Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helen spune:


Crinuta, temp. era de dim. inca crescuta dar nu prea am sperante ca ma doare tot mai rau burta si probabil ca vor veni....(nici nu vreau sa le scriu numele uratilor aia rosii...)!

Helen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michandro spune:

Helen, m-am uitat pe graficul tau. Pare ok. Sa speram ca o sa fie cum vrem noi, nu cum vor nesuferitii de rusi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Helen, m-am uitat pe graficul tau si nu am vazut temp de azi. Astept vesti.
Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Anis, ce faci? Nu mai dai nici un semn?
Crinuta

Mergi la inceput