Pitici de Ploiesti

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

Medeea, multumesc mult pt invitatie.
fetita mea are 2,5 ani, stam vis a vis de parcul cu statuia lui M.V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medeea76 spune:

Mama, ce de mamici si pitici!!!
Oana, (CatXO), ce bebeline dulci... Si bunica mea sta pe langa Hotel Prahova, chiar deasupra fostului bar Piccadilly (acum se vand masini acolo...).
Daniella, bine ai venit! Vrem si noi poze cu Alexis, se poate?
Emilia, de cand tot vreau sa ne intalnim, poate reusim cu ocazia asta! Bebe Alexandru (scump foc, l-am mai vazut in poze, dar vreau sa-l vad si afara, de-adevarat), sa fie sanatos! Sa nu ia nimic, nimic din raceala lui mami, eu cand al meu sot e racit ii dau lui Tea preventiv paracetamol in fundulet si Prospan siropel, tot preventiv, ca sa nu tuseasca. Si eu m-am intalnit cu Eliza, si cu bebe Ilinca (e tare cuminte si mancacioasa si nu o supara deloc pe mami a ei), sper sa intre si ea la subiect, dar cum facem sa dam si de Anagia? Fa-te repede bine, ca sa aranjam o intlnire cu mamicile de Ploiesti.
Clyo, bine ai venit, unde o vedem pe printesa ta? Poate se imprieteneste cu Alexis al Danielei, hi, hi...
Ce parere aveti de o intalnire asa, din scurt, maine? Ca dup-aia vin Sarbatorile si sigur nu avem cand...

Medeea, mamica de bebe Tea - 17 iulie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CatXO spune:

Medeea sigur ca putem sa ne vedem. Stabileste tu ora si locatia si mai vorbim.

Vroiam sa-ti spun ca Daria mea e fix cu 2 luni mai mare decat Teea.

Te



Oana , Alexia si Daria

Poze frumoase cu noi

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;104/st/20050305/n/My+baby+Alexia/dt/7/k/7c29/age.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;30/st/20060517/n/Daria/dt/7/k/230f/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

eu nu pot sa ajung ca-s la munci
sorry, data viitoare cu cea mai mare placere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Multumim ptr invitatie.

Hi, hi, voi toate cu cate 1 copil sau 2, faceti loc ca eu vin cu trupa: Oana are 9 ani si 5 luni, Ana-Maria are 4 ani si 10 luni, iar piciul-Calin- implineste maine 6 sapt.

Oana e la scoala, clasa a 3-a, la nr 25, iar Ana e grupa mijlocie la gradinita"Dumbrava Minunata".

Am uitat sa va spun ca locuim in Piata Mihai Viteazu.


Roxana,deCalin(9.11.2006),Oana(21.07.97) si Ana-Maria(4.02.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anagia spune:


multumim de invitatie! ne alaturam si noi cu mare drag gashtii de pitici.

galushca noastra, amalia cristina are 4 luni si jumatate si este frumusica foc si nazdravana. cam de la 4 luni s-a hotarat si ea sa doarma o ora ziua si in rest se joaca si vrea sa stea cu mami.
asa ca si eu cu scrisul mai greu pe forum.
dintzisori nu avem desi mami era convinsa ca ne ies dintzisorii , parca avem gingia de jos mai lata, dar dr a spus ca nici vorba .
noi locuim pe aprope de pta m viteazu.
vrem si noi sa ne intalnim. unde ar fi mai bine? dar maine pe la 5-6 am o intalnire de gradul zero la job.
nu stiu daca vroiam sa mai scriu ceva ca am inceput mesajul de vreo 2 ore...si acum e la mine in brate si se tot foieste...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinusha spune:

Multumim de invitatie! :)
Noi suntem ploiesteni cu sufletul ca altfel suntem tare departe ... dar ne-am bucura daca ne primiti in grupul vostru.
Cand suntem in Ploiesti - in concedii, sigur 1 data pe an - stam pe langa rest. Caraiman/ strada Andrei Muresan ... deci si noi prin zona ;)
Cris al meu are 2 ani si 7 luni, vorbeste inca doar romaneste (suntem la propozitii de 3 cuvinte, si alea stalcite) si e "facut" ori in Moldova, ori in Ploiesti , nu stim sigur. Deja a fost de doua ori in orasul parintesc :) si are acolo o gagicuta frumusica foc (Ana a Madutzei - si ea pe forum).
Cam atat acum ...
O zi faina! Mi-ar place si mie la intalnire ... dar poate reusim inca una in vara, cand speram sa fim si noi prin zona. :)

Irinusha cu Cris ( 3 Mai 04 ) & a2a minune ( DPN: 2 Iulie 07 )


www.cristian.in-guide.de" target="_blank">albumul lui Crisulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bolgiumiki spune:

MULTUMIM FRUMOS PENTRU INVITATIE.SUNT MAMICA UNUI FAT FRUMOS PE NUME LUCA-ANDREI DE 1 AN SI 7 LUNI.SUNTEM NISTE NAZDRAVANI CE ABIA ACUM INTRAM IN TAINELE VORBITULUI.LOCUIM LA CINA SI DE ABIA ASTEPTAM SA NE FACEM NOI PRIETENI,MAI ALES FETITE CA NE PLAC TARE DE TOT.VA PUPAM PE TOTI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_oprea spune:

Eu din pacate maine nu ma pot intalni cu voi. Ne cheama mos Craciun pe la serviciu. Poate are ceva si pentru noi.

Dana si bb Sebastian-30iunie 2006
Sa fii mic e lucru mare!
http://b1.lilypie.com/C15Wp2.png
http://new.photos.yahoo.com/oprea_dana2005/album/576460762374375802

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emiliapop spune:


Noi suntem raciti.... ptiu mi-a luat-o gura pe dinainte doar eu sunt.
Asa ca ne vedem data viitoare ca noi suntem tare plimbareti din fire , nu prea stam pe acasa....asa ca o sa onoram viitoarea intalnire.

emilia si Alexandru Paul (16.08.2006)

alexandru
poze cu noi

www.choosing2lose.com/tickers/457d495ab7dae/weightloss.png" target="_blank">slabesc !!!

Mergi la inceput