Ai nostri ca brazii! - ianfeb2005(35) La multi ani

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Buna fetelor!

Am aterizat si eu. Am fost la o tura de cumparaturi, sunt suparata ca nu am mai gasit cadoul pt. Vlad, dar mai avem o speranta cu Carrefour, se duce sotul acum. I-am mai luat una-alta, dar nu calul-balansoar care era cel mai important...eu sunt norocoasa, mi-a adus mosul anul asta muuulte hainute, sotul si-a luat singur o camasa si gata.

Multumim mult pt. felicitarile legate de olita.

Anda, ma bucur ca ati ajuns cu bine si asteptam poze. N-am apucat sa te vad....

Liviana, ce draguti cei de la firma! De obicei si la mine se dau...dar inca nu m-am interesat. Joi avem serbarea de mos la sotul la servici.


Aseara am fost la petrecere, a fost dragut, dar prea mult fum de tigara si m-a luat durerea de cap....va pun poze imediat.


Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Eu fitzoasa si Vladut tundat



Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

buna seara fetelor,

Patricia si cine mai foloseste lapte Nestle Junior , acum m-a sunat sotul din Cora ca nu are decat cu miere!!... si a luat asa, SPER ca-i place si mai sper ca nu-i asa dulce ca celelalte (eu tocmai de asta am optat pt Nestle, ca nu-i asa dulce)...
stitit ceva despre faptul ca modelul vechi a disparut de pe piata si a aparut acesta nou cu miere adaugata???

merci mult
revin dupa il culc
pupici

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Anda, ma bucur ca ai ajuns cu bine si s-a acomodat Irina. Multa bafta!

Alina Gabriela, de unde i-ai luat astfel de mos si cat a costat? Voiam si eu ceva asemanator, insa nu stiu daca voi mai merge la cumparaturi pe aglomeratia asta. M-am asigurat deja cu mai tot ce-mi trebuie.

Fetelor, noi tocmai ne-am intors de la serbarea lui Eric.
Am pus poze.

Sa v-aduca mosu` tot ce va doriti!
Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Bubule, sunteti tare frumusei.
Imi place mult culoarea ta de par, si tunsoarea si tot. Si a lui Vladutz, desigur...

Sa v-aduca mosu` tot ce va doriti!
Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mersi mult, Dana! Am avut aventuri cu culoarea...m-a vopsit o prietena si am facut o prostie...ea se decolorase si am turnat vopseaua mea in castronelul de decolorant fara sa-l mai spal si mi-a iesit un galben pui nasol rau...noroc cu un nuantator care este super si mi-a iesit ca lumea, ca nu stiu ce faceam...mereu mi-a iesit exact culoare, dar acum nu mi-am imaginat ca putin decolorant o strica...ma fac cu Garnier f.f. blond cenusiu.

Nu pot sa vad pozele cu Eric...da eroare....

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Gabriela,da bona care e si menajera de fapt e speciala pentru noi,ea are grija de toate cele din casa,e cu noi de aproape 4 ani,deci e ca si parte din familie.

Am fost la cumparaturi,pana la urma si-a ales o camasa jupanul,am platit-o eu si am pus-o sub brad ca mi-au impachetat-o aia ca pt cadou si si-a mai luat un palton,joi o sa-si ia geaca ca nu aveau marimea lui la magazinul ala...ajunge...Eu mi-am luat o fusta...

Lavinia


Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Shobo, sper sa nu il inlocuiasca, pentru ca ar fi o timpenie. Eu l-am incercat -din greseala am luat o cutie- si nu i-a placut deloc. daca va fi asa, voi schimba laptele de tot, sau daca voi gasi imi fac un stoc din asta normal.

Bubu, sinteti niste frumusei.

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Patri, mersi!

Mai feteloc, ce ma fac???Nu e nici urma de cal in Carrefour...Nu stiu de ce nu l-am luat noi la inceputul lunii........daca vede cineva un cal-balansoar din plush, cu sha si cu urechi muzicale sa-mi zica si mie plssssss!!!




Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

BUbu, dar la care CArrefour l-ai vazut?
cit costa asa ceva?, ca mi-ar placea si mie.

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput