Ai nostri ca brazii! - ianfeb2005(35) La multi ani

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Fetelor, sa stiti ca se poate copia orice poza direct din linkuri cu "save as".

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Doamnelor, am ajuns cu bine, Irina se simte grozav printre jucariile de asta vara, e mai relaxata decat credeam eu ca va fi. Ma bucur tare ca e bine linistita. Avem un patut nou si baloane si stelute... o sa pun si poze mai tarziu. Multumim de urari! Si mie imi pare rau ca am ratat petrecerea dar chiar nu am avut cum sa ma impart in 3 locuri. Va imbratisam de la tara:)

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Atinge stelele cu mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Andaaa, ce mult ma bucur ca ne-ai dat de veste! Ma bucur si pt acomodarea rapida a Irinei, banuiesc ca a fost tare fericita sa-l revada pe bunicu si desigur sa isi regaseasca jucariile din vara. Mult succes si tie!

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005)

Forum despre Flori Presate (2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Salutare mamici!

Anda,ma bucur ca Iri e bine si nu mai sta lipita de tine ca in vara,e lucru mare sa se acomodeze usor si sa fie relaxata.Anul asta mancati curcan?Cum a fost cu bagajele,a fost totul ok?

Eu ma duc azi la cumparaturi de cadouri,pt menajera o sa-i iau un ceas,ma gandesc ca o sa-i ramana amintire de la noi,daca ii iau pulovar sau ceva de genul asta nu-l va folosi decat aici,la ei in Filipine fiind mereu cald.Anul trecut i-am luat lantisor de aur.La anul cred ca cercei.Dar pt jupan tot nu stiu ce sa-i cumpar?Voi ce ati cumparat sotilor?Al meu are de toare si e si foarte pretentios...



Lavinia


Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Anda, ma bucur ca ne-ai dat de veste!!

Liviana, ai primit pe msn ceva de la mine asearA?

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Patricia, merci, am primit pe YM si ti-am dat reply dimineata. Am identificat modelul pe Google. Arata . Ti-a placut CD-ul? Dar Rebecai?

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005)

Forum despre Flori Presate (3)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Liviana, nu am apucat sa i-l pun, ca am ajuns acasa tare tirziu aseara si am uitat sa-i zic sotului. am sa ii spun sa i=l pun eu diseara sa ne uitam la ele.

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_gabriela9 spune:

Bun gasit!
Ce petrecere frumoasa ati mai avut!!!
Lavinia, in legatura cu cadourile, noi am stabilit ca fiecare sa-si ia ce doreste anul acesta si iata ce si-a luat sotul meu care si el e super pretentios: un aparat electric de ras Braun, pe care de abia astepta sa-l foloseasca, un pulover si 2 parfumuri. Poate-ti vine vreo idee despre ce si-ar lua sotul tau.
Metoda probabil ca nu este cea mai buna, lipseste in mod clar surpriza, insa cu siguranta ca nu risti sa gresesti cu un cadou nepotrivit. Trebuie sa mentionez ca am mers impreuna la cumparaturi, deci nu si le-a luat singur, insa si le-a ales.
Lavinia, deosebite cadouri pentru menajera, cred ca este o persoana importanta pentru voi.
Clarei i-am luat deja cadourile pentru Mos Craciun, pentru ziua de nastere si pentru Sf. Ion. Asa ca sintem faliti in acest moment, insa am scapat de grija alergatului dupa cadouri in ultimele zile.
Bubu05, felicitarile noastre pentru operatiunea olita. La noi, in continuare Ursi este cel care e asezat pe olita cind are nevoie Clara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Mai fetelor, unde dispareti dupa ora 13? Asa se asterne o liniste pe aici pana pe la 4-5... Dormiti, va odhniti, papati, ce faceti ca eu una nu pricep!?
Una peste alta, azi m-am bucurat ca a venit Mosu' si la angajatii firmei (nu numai la copiii lor ca in alti ani) si ne-a adus cate o traista cu bunataturi. Chiar acum ma rasfatam cu o bombonica cu cireasa si alcool inainutru. Yammy Yammy!
Crinuta, cum e Rayan azi? Si de ce zici ca ai picat in butoiul cu depresii?

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005)

Forum despre Flori Presate (3)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_gabriela9 spune:

Am uitat sa va spun ca i-am luat un Mos care se agata pe balcon. I l-am aratat prima oara si s-a uitat destul de neincrezatoare la el, dupa care l-am agatat de balcon si din acel moment verifica in permanenta daca Mosul mai este agatat.
Am si eu o intrebare legata de sarbatorirea zilei de nastere. Voi cum le veti sarbatori ziua? Eu inca nu stiu cum ar fi mai bine sa procedam...

Anda, am inteles bine? V-ati mutat definitiv in Anglia? Asteptam pozele.

Mergi la inceput