Mamici de noiembrie - decembrie 2006 (66)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Saluti!

Ieri am pus majoretele la dans ptr Asiza, Monique si Danutz, si am uitat de Ingerasa. Asa ca... Ingeras, si uite galeria:

MironaSpuneai ca arat bine? Tu esti sigura ca te-ai uitat in albumul meu?! Daca o balena poate arata bine....atunci si eu pot.

Dia am vazut pozele . E scumpica foc fetita ta! Si mi-a placut poza aia de la operatie, in care scotea bble din burtica. Poza e facuta de sotul tau? Daca da, atunci e un curajos, al meu cred ca lesina inainte sa faca poza, trebuiau sa-l reanimeze pe el

Mai fetelor, ce-o fi cu Dbunny de n-a mai intrat? Stie cineva ceva de ea? Si nici Mioara. De fetele care au nascut mai recent nu mai spun, ca ele au o scuza. Dar Dbunny si Mioara au deja experienta, nu?

Uitam sa spun LA MULTI ANI! ptr Otilia si FELICITARI ptr Chinico . Uitati ce fata hotarata: n-a mai apucat sa spuna de dop, de contractii, de emotii...

Roxana,deCalin(9.11.2006),Oana(21.07.97) si Ana-Maria(4.02.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

Desiree, Chinico, felicitari mamici!!! sa aveti bebei cuminti si mancaciosi!

Dia cu Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

aoleu, m-am facut de bafta!
v-am zis ca pozele sunt prea mari, asa ca l-am rugat pe alex sa le micsoreze sa le putem trimite pe mail. zis si facut, acum exista fisierul intitulat de trimis. si nu va zic, vorbeam cu un fost elev, acum student prin anul 3, si ii trimit poze, si in prima-am zis ca mor-eu gravida, pe scaun, in chiloti, si cu mana peste sani...
il omor pe alex cand se intoarce!!!!!!!!!!!!

chris + alexandra
bebe alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Chris, esti tare, ca de obicei! Imi inchipui ce fata o fi facut ala!

Roxana,deCalin(9.11.2006),Oana(21.07.97) si Ana-Maria(4.02.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

chris, te consolez si-ti spun ca alex al tau e mic copil..... al meu sot a trimis primele poze cu Oana la toata lumea...inclusiv la mine la servici.... si intre ele vreo 3 poze cu mine la bustul gol cu printesa in brate si laptele siroindu-mi din sani ..... nu am vrut sa mai dau ochii cu nimeni de la servici de atunci...brrrrr..... hai ca la prieteni, asta e...dar la servici??? nu-si spala pacatele nici intr-o suta de ani!

Dia cu Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

roxana, multumim... sotul meu a facut pozele..... a stat cu noi toata operatia.... mi-a fost frica ca i se face rau ca nu a mancat nimica in ziua aia si era deja ora 4 ....dar a rabdat eroic....din pacate s-a lasat furat de priveliste si nu a facut decat 3 poze

Dia cu Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

quote:
Originally posted by Dia1609

chris, te consolez si-ti spun ca alex al tau e mic copil..... al meu sot a trimis primele poze cu Oana la toata lumea...inclusiv la mine la servici.... si intre ele vreo 3 poze cu mine la bustul gol cu printesa in brate si laptele siroindu-mi din sani ..... nu am vrut sa mai dau ochii cu nimeni de la servici de atunci...brrrrr..... hai ca la prieteni, asta e...dar la servici??? nu-si spala pacatele nici intr-o suta de ani!

Dia cu Oana



multumesc, chiar m-ai consolat, stiu ca e urat ce spun, dar e bine sa stiu ca si capra vecinilor a suferit... dar tot il omor!


chris + alexandra
bebe alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulisor spune:

Vai ce de bebeii, nici nu stiu cu cine sa incep Felicitari pt Madaluta, Chinico, Desiree, Ruxmax si Irinabr sa va traiasca bebeii si sa va bucurati din plin de ei.Mult curaj pt cele care sunt chiar pe ultima suta de metri si care in curand vor fi cu bebeii in brate. Asiza, Ingeras, Danutz,Aka, M-Monique fetele lucreaza pt voi .Dolores tare rau imi pare sa aud ca nu te-ai simtit bine, sper ca ce-a fost mai rau cu viroza a trecut, bine ca cei dragi sunt langa tine si-ti pot fi de folos.Aelita sa stii ca si eu am inceput sa dorm cam prost, eu care nu prea aveam treaba cu dormitul, deja azi m-am pus pe spalat haine si curatenie, poate reusesc sa fiu si eu pregatita in caz de...Bulisor 37+ Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

mai devreme m-am trezit si eu.

azi am fost pana la birou sa-mi duc concediul prenatal, ca de ieri am intrat in prenatal. toata lumea s-a crucit cand m-a vazut. doar 3 persoane stiu ca maine ma internez in spital. asa ca maine sau poimaine ceilalti colegi vor avea o mare surpriza.

Felicitari Irinabr

39 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Felicitari si ptr:Ruxmax, Desiree,Madaluta si Irina. Sa va traiasca bbii , sa creasca mari si frumosi, iar voi sa va refaceti repede si tot repede sa va obisnuiti cu ei ca sa intrati iarasi pe forum.

Roxana,deCalin(9.11.2006),Oana(21.07.97) si Ana-Maria(4.02.02)

Mergi la inceput