Deserturile Nataliei (12)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Bumbacel, multa bafta si spor in continuare!

------------------
Numai bine,

Natalia si Vlad
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Off topic:

Natalia, n-ai poze cu tine...sa te vad cum arati?

de-ale gurii


Veronica, mama lui Stefan Peter 1 an si 1 luna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca_C79 spune:

Natalia,

faci ceva prajituri speciale (cu indulcitor) pentru sotul tau? Daca tin minte bine, avea o conditie medicala mai deosebita putin.
Ma gandeam ca poate faci....si imi spui si mie vreo reteta doua.[:D
Mersi mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

quote:
Originally posted by Hildegard

Off topic:

Natalia, n-ai poze cu tine...sa te vad cum arati?




Ba am, dar nu pe net. De fapt, nu in albume publice. Arat ca o persoana obisnuita, poti sa ma crezi pe cuvint.

------------------
Numai bine,

Natalia si Vlad
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

quote:
Originally posted by Bianca_C79

Natalia,

faci ceva prajituri speciale (cu indulcitor) pentru sotul tau? Daca tin minte bine, avea o conditie medicala mai deosebita putin.
Ma gandeam ca poate faci....si imi spui si mie vreo reteta doua.[:D
Mersi mult.



Bianca, da, sotul meu are diabet. Dar il tine in friu cu insulina, de aceea isi permite sa manince dulciuri obisnuite, insa in cantitati rezonabile. Am incercat cindva sa folosesc indulcitori la copt, dar rezultatul m-a dezamagit, asa ca am renuntat. Bine, nici oferta indulcitorilor de calitate in Romania nu e f. mare.

------------------
Numai bine,

Natalia si Vlad
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Vreau sa fac Krem a la krem si am o intrebare smantana dulce este frisca lichida?

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

quote:
Originally posted by Moniland

Vreau sa fac Krem a la krem si am o intrebare smantana dulce este frisca lichida?

Monica



Da, exact aia e.

------------------
Numai bine,

Natalia si Vlad
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbacel spune:

Pupici fetelor,
azi am ajuns si noi acasa dupa petrecerile lui Tudor. O sa pun si poze cu minunea de tort . A iesit frumos, noua ne-a placut iar Tudor a fost in extaz.Incepuse sa faca tumbe si striga "masina mea, masina mea". E fenomenal cata bucurie iti poate aduce un sufletel de om.
Va pup si revin cu poze


bumbacel ingerasului Tudor (9.12.2004)


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">ajutati-l pe mihaita!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

nati am facut sambata dubla krem si a iesit super...oricum o mai facusem de vreo 2 ori e preferata sotului meu ii zice kinder pinguin ca si aia e preferata lui...a fost foarte apreciata de prietenii nostri la care am dus praji...aaaa eu am facut cant normale si am facut-o de 2 ori ca imi era frica sa nu stric ceva si am pus frisca dorna lichida dar aia verde mai slaba in grasimi ca n-am gasit rosie...a iesit super oricum


acu vreau sa te intreb ce praji faci tu de craciun sa vad poate ma insipir....ma gandesc la niste praji ca crema groasa sau fara crema ca sa poata fi puse pe platou si mancate cu manutza fara sa te murdarestiintelegi tu ce vreau eu....

cumva de la tine am reteta de poienitza cu ciuperci???si aia e tare apreciata si o s-o fac iar de craciun

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

quote:
Originally posted by nushulica

cumva de la tine am reteta de poienitza cu ciuperci???si aia e tare apreciata si o s-o fac iar de craciun

INGRID



Si noi, si noi , de altfel eu nici nu mai fac boeuf de cand am aflat de poienitza, sa traiasca Natalia si Rodica!

Gratiela, mamica strumfilor Mariuca si Stefanut

Mergi la inceput