FIV 93

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Zisa_Cami
Andrada_P. felicitari pentru productia venerabila!!
Sheritra, Lachione va tin pumnii stransi sa fie bine si sa va vad cu burtici!!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

ZisaCami...nu am cuvinte..Dumnezeu sa iti dea putere sa mergi mai departe...

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Cami -ici si suntem alaturi de tine.
Vine soarele si pe strada noastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

quote:
Originally posted by KITTA

Zouzounakipai de-abia acu' ne spui de bebelina ta de 17 ani? Ai fost vrednica la viata ta nu ca noi babele, care de-abia ne chinuim pt. primul. Sa-ti traiasca!
O duminica plina de succese celor care vor fi ocupate astazi cu diverse chestii.....!

multumesc KITTA de urare...acum ma chinui si eu pt al doilea bebe,pe care mi-l doresc enorm de mult...si daca n-am vorbit de mititica mea...,dar sint prinsa de febra fivului,n-am vorbit in general de viata mea...sincer,desi am 36 de ani,am un suflet tinar,asa si ma si simt si imi doresc cu ardoare inca un copil,si de data aceasta cu barbatul pe care il iubesc...
pup fetele


"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aldolina spune:

ZisaCami, imi pare rau. Te admir pentru vointa si curaj!
Ai sa vezi ca pana la urma, o sa fie bine.
Bafta tuturor fetelor in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Buna dimineata fetelor!

betty78multa bafta la ET!poti lua no-spa, voiam sa iti spun ca eu stiu ca de la doxiciclina poti face candida si poate ar trebui sa iti pui ovule contra micozei dar mai bine intreaba fetele care au facut FIV pana acum ce parere au sau p0e medicul tau.
teodoran bafta la punctie, sa fie productia maaaare de tot!

M Oana succes la "intalnire" astept vesti de la tine!

O zi frumoasa tuturor!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Cami, imi pare rau ca s-a terminat asa,dar imi place de tine ca esti puternica si vrei sa mergi mai departe.

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Cami, ce rau imi pare . Chiar m-am bucurat pentru tine si mi-am zis ca numai perseverand poti reusi. Dar esti tot mai aproape sa-ti vezi visul implinit. La urmatorul FIV va ramane in burtica 9 luni. Si cat de aproape ai fost...

Andicu, odihna multa si niciun efort. Cum esti cu kg si cu burtica? De abia astept sa pui poze noi sa te vedem si in faza asta.

Of Doamne, prin cate trecem numai sa vedem testul pozitiv si cand ajungi acolo crezi ca ai reusit. Dar nu, mai ai mult pana sa ai copilasul tau in brate. Asa ca Gina tu esti una din norocoasele. In 2 zile iti vei vedea fetita. Nu te speria de nastere pentru ca dr. au mare grija atunci cand e vorba de un obtinut prin FIV. Chiar ei spun acest lucru.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

alexi, se zice ca sunt sanse mai mari sa se prinda daca ai avut o hiperstimulare usoara. (la una mai puternica se va opri tratamentul).
Lachi, Sheri, va tin pumnii si astept astazi vesti bune.
Aniast, multa bafta sa ai.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole74 spune:

Cami!

Nicole&Ioana Alexandra

poze

Mergi la inceput