catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emma2o spune:

daca va lipsesc produse, anuntati am inteles ca vi le trimit daca nu le aveti in colet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Am comandat si eu catalogul .. mi-au spus ca-l voi primi in cel mai scurt timp dar nu au putut preciza nici cu aproximatie ce inseamna asta.... Oare de ce?

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudormiha spune:

Buna Sunt MIhaela.Azi m-am inscris pe acest site si sunt deja multumita de ce am putut afla aici cu voi.Fetelor va multumesc din suflet pentru adresa si telefonul pentru comandarea catalogului.Dar va mai intreb ceva ce sampon mi-ati recomanda pentru par gras si fara volum din gama lor, daca ati probat.
multam frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Miha, eu nu stiu ce sa iti recomand din gama lor pentru ca, dupa cum spuneam, din magazin nu pot cumpara - sunt foarte scumpe in comparatie cu pretul din cataolg. In schimb pentru volum eu folosesc Wash and Go si sunt foarte multumita. Mai sunt si o gramada de chestii naturiste, daca te intereseaza si genul asta de solutii ...

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Am comandat si eu catalogul marti, pe 16. Mi-au zis la telefon ca vine in 2 saptamani. Astept cu nerabdare, sunt tare curioasa .


Diana si Iulia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Fetelor, am gasit in cutie catalogul! Cele 2 saptamani au fost 2 zile, de fapt .

Plicul contine catalogul, formulare de comanda, plicuri. Vad ca au multe reduceri si oferte speciale.

Merg sa-l studiez .


Diana si Iulia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

super ! ma duc sa sun si eu sa comand catalogul! multumesc!




Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melody spune:

Buna,

Am primit si eu in posta acum cateva zile un flyer cu reclame la produsele lor, au si adresa de website.
De fapt au si magazin aici, dar, intr-adevar cum zicea cineva pe aici, in magazin sunt mai scumpe.

Asta este adresa lor, numai pt Canada:

http://www.ecomtrack2.com/shopcart/shops/568/yvesrocherbeauty_Q1_07/default.asp?campid=694

Deci daca voi sunteti multumite, majoritatea, nu toate, inseamnsa ca am sa incerc si eu.


Ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrianai spune:

quote:
Originally posted by tudormiha

Buna Sunt MIhaela.Azi m-am inscris pe acest site si sunt deja multumita de ce am putut afla aici cu voi.Fetelor va multumesc din suflet pentru adresa si telefonul pentru comandarea catalogului.Dar va mai intreb ceva ce sampon mi-ati recomanda pentru par gras si fara volum din gama lor, daca ati probat.
multam frumos

Mihaela




Eu folosesc samponul antimatreata de la ei. Pt. mine e foarte bun, regleaza si secretia de sebuum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

daca faceti comanda telefonic, aveti grija cum va trece adresa! mie mi-au gresit-o si au trimis ultimul colet in alta parte...la alt oficiu postal, in alt sector. am sunat la ei sa vad ce se intampla de dureaza iar si mi-au zis ca a fost returnat coletul ca nu l-am ridicat de la posta. cand am verificat adresa, am observat ca operatoarea care mi-a luat comanda mi-a selectat numele strazii gresit...acum astept sa-mi trimita coletul la adresa mea:)

alina si alexandra

Mergi la inceput