catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Si eu folosesc produsele lor aici de vreo patru ani si sunt foarte multumita. Au si magazin dar prefer sa le comand prin posta uneori pt ca e mai simplu si in plus primesti si multe cadouri.

CRACIUN FERICIT



"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

eu m-am uitat pe catalogul lor pe site:
http://www.yves-rocher.fr/shop_app/app_FR/jms.jsp?_JMS_FLOW_ID_=11&_JMS_FLOW_NAME_=Main_JFLNUM_21&nav=main

oare ofertele lor de-acolo sunt valabile si pt noi ?

eu o sa sun la nr de tel dat de voi ca sa dau o comanda si o sa va tin la curent cu ce se-ntimpla.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

da, deci am sunat si lucrurile stau cam asa:

in Ro nu exista intreaga gama de produse, ci numai o bucatica

produsele disponibile in Ro ajung la client in 3-4 sapt, prin posta, cu plata la ridicarea coletului de la OP

daca comanzi minim 4 produse, promotiile de care beneficiezi sunt de 2 tipuri: platesti 1, primesti 2 produse sau reducere 25% la un singur produs

eu am comandat 4 produse, la 2 din ele primesc inca ccc cite 1 de acelasi tip in plus, iar la celelalte 2 am inteles ca am 25% reducere

pt ca nota de plata depaseste 90 RON or sa-mi mai trimita nu stiu ce chestii (mi-a zis la telefon, dar n-am inteles prea bine) si taxele postale le platesc ei.

in fine, cam asta e, astept acum si va mai zic ce se-ntimpla; sper sa ma-nteleg bine cu produsele astea, ca e prima oara cind le utilizez


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrianai spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

oricum, din produsele de machiaj pe care vrusesem sa le iau niciunul nu era disponibil pt Ro, iar dintre cremele pt fata/corp - la fel, aproape toate indisponibile pt Ro

poate ca in curind von putea comanda direct on-line, in Franta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Culmea, am vazut produsele Yves Rocher la Carrefour, la noi in Constanta. Numai ca nu sunt reducerile din catalog si nici ofertele de acolo. Dar asa, ca sa le vedeti cum arata,sa le testati, puteti da o raita pe acolo...

"Nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

vorba aceea:"mai bine mai tarziu, decat niciodata!" ...mi-a venit in sfarsit coletul! am primit parfumul the vert(1+1), 1 l-a cumparat o colega cu care m-am "cuplat", rujul castana glasata si sunt foarte incantata de ele, am primit si setul de genti cadou, pt ca aveam comanda in valoare de peste 600 000 lei si sunt tare dragute si chiar mai mari decat mi-am imaginat eu, numai ca....si apare un NUMAI...trebuia sa mai primesc gratuit setul de 3 mini produse(mini parfum evidence, mini rimel yria, mini crema anti rid), care apar pe factura cu valoare 0, dar nu exista!!! pe factura sunt, faptic nu sunt...chestia asta m-a cam dezamagit, nu ca as fi avut nevoie neaparat de ele...dar asa, ca idee...
oricum eu voi continua sa mai comand de la ei, pt ca ma incanta aceste produse si preturile lor.

alina si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Uau! Ce subiect super!!!! Ma bucur ca l-am gasit! Eu sunt mare fan Yves Rocher, am descoperit gama cand am fost in excursie in Franta si mi-am adus cate ceva. Apoi s-a deschis si la noi in oras un magazin cu produsele lor dar sunt mult mai scumpe ca dincolo si nici nu au o gramada de chestii. Asa ca ma tot gandeam cu parere de rau ca nu o sa am acces prea curand la ele. Ma bucur ca stiu acum de nr. de tel. Pana acum ma uitam pe site-ul lor si oftam....
Ariel, am vazut pe site oferta aia cu trei miniproduse cadou dar scria ca stocul e epuizat, poate de accea nu le-ai primit.

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

si eu folosesc de la ei...
I-am dat mamei crema antiriduri, ca eu la 25 de ani nu folosesc inca. Mi-au mai venit: setul pentru barbati, setul pentru femei cu creme, apa de toaleta cu miros de bambus (ciudat...nu mi-a prea placut, sincer), creionul de ochi si conturul care sunt super, setul de 3 genti (naspa) si mai urmeaza o tura zilele astea (si sora-mea a facut o comanda, asa ca asteptam cu nerabdare si produsele ei)

Diana Maria,mami de GLAD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

iaca eu nu sunt multumita de produsele lor, tot ce-am incercat mirosea super bine, numai atat, efecte 0

Mergi la inceput