catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabella spune:

Eu am primit de la ei ultimul catalog cam de vreo trei saptamani si au o oferta super. Au reduceri la parfumuri si daca faci comanda primesti un cadou surpriza de 920.000lei. Daca faci comanda in 10 zile mai primesti si un rimel. Am facut comanda de o saptamana si abia astept sa vad ce e cadoul surpriza.
Si eu am gelul de dus si apa de toaleta de ceai verde si eu sunt multumita.Plus ca atunci cand am recomandat-o pe o prietena ,ea a primit cadou un ceas si o bratara iar eu am avut posibilitatea de a-mi alege un cadou dintre trei variante.

gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

Eu folosesc de 8 ani yves rocher prin corespondenta. Preturile, cum deja a-ti obs. sunt mult mai mici de cat in magazin. Parfumuri...apreciez mult de tot "lilas", care miroase ca si liliacul si ""comme une evidence" care la fel este foarte placut. Nu sunt parfumuri care sa tina de dimineata pana seara, dar sunt placute si pretul este convenabil.

Crema anti-rid INOSITOL o folosesc si eu si sunt mai mult de cat multumita. Creioane de buze, rujuri si chiar si produsele pt. barbati sunt placute. Mi-e sotul meu mi-a prezentat yves, el fiind deja client.


pe scurt, preturi si produse nota 10 de la mine!

poze si iar poze, ultimele aventuri de potos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

am primit coletul!!! cu 500.000 lei am luat asa:1 parfum gardenia, 1 crema de mai cu arnica si am primit cadou un rimel yria si serum vegetal force +...asta chiar m-a dat gata, caci la oferta lor de pret redus (25%) este 700.000, iar in magazin este 1 mil.! sunt foarte incantata! am mai primit un catalog si o oferta de a recomanda o prietena.


alina si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada2001us spune:

cum si ce trebuie sa fac sa pot sa vad catalogul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada taba spune:

Am primit si eu catalogul azi. M-am uitat putin pe el si pare interesant.
O sa va spun cand ma hotarasc ce o sa-mi iau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

sore mea a facut comanada la cadoul de 900.000 si a primit o creama antirid, si ea are doar 18 ani
Eu cred ca ar trebui sa tina cont si de varsta celui care solicita produsele.Oricum a vandut-o la 400.000 si asa a ramas cu banii , dar ea prefera altceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emma2o spune:

am impresia ca sunt prestabilite produsele care se primesc cadou ...dar tot ne bucuram de ele ca primim nu dam!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Am primit si eu astazi catalogul, comandat saptamana trecuta, mi s-a parut ca a venit destul de repede.
Eu nu prea inteleg , ei spun ca la un produs comandat iti mai dau ei unul gratuir. Iti dau ce vor ei sau al doilea produs cu acelasi pret comnada de mine...stiti ceva??

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

anda, este vorba de 2 produse identice, la pret de 1. sau mai e varianta de 1 sg produs redus cu 25%.

alina si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

chiar azi am facut si eu comanda, abia astept sa le primesc sa ii trimit sorei mele o parte din ele

Mergi la inceput