catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Ariel sarumana pt nr de tel, mi-am comandat si eu catalogul.

Anca si Andrei(13.02.2006)

Pozele Noastre
Buburuzul Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

cu placere...

alina si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Am comandat si eu de la ei gelul de dus si apa de toaleta The Vert, miros demential, rimelul ptr volum pe care l-am mai avut adus cadou de la cineva, si am primit cadou ceasul si inelul pe care le promit in borsura (nu-s cine stie ce..ceasul e dragut insa), un set de mostre cu toate parfumurile lor si un ditai tubul cu crema ptr corp (de la care intamplator aveam si parfumul corespunzator). Io-s multumita de produsele lor, sunt foarte bune.

Acum 1 sapt am mai facut o comanda, sper sa nu ma dezamageasca.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 11 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Si la numarul mai sus mentionat se poate face comanda catalogului sau altul e algoritmul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrianai spune:

La numarul de telefon se face comanda si de catalog si de produse.
Coletele pentru fiecare se fac in Franta iar acum sunt foarte aglomerati. In general dureaza 3 saptamani dar acum poate dura o luna poate chiar mai mult.
La catalogul cu oferta de 1+1 gratuit se urmeaza bonul de comanda, deci doar 3 produse 1+1, restul cu reducere de 25%.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

eu am primit un colet cu produse de la quelle si era inauntru un fascicol de 4 pagini cu produse ives rocher. doar atat e catalogul sau e mai mare? ca l-as comanda si eu daca cointine mai multe produse.

Adriana &
Bianca si Tudor
(03.11.2004)

Vin Sarbatorile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

am comandat si eu acum catalogul si mi-a zis ca il voi primi in cel mai scurt timp posibiloare cat inseamna asta?si platesc pentru catalog sau doar taxele postale?

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

si mie tot in cel mai scurt timp posibil mi-au zis ca il primesc , dar de paltit mi-au spus ca nu trebuie sa platesc nimic.

Anca si Andrei(13.02.2006)

Pozele Noastre
Buburuzul Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada taba spune:

Tot citesc de cateva zile ce mai scrieti voi despre firma asta de cosmetice si acum, gata, mi-am comandat si eu ctalogul.
Si eu folosesc produsele lor. In ultimul timp chiar, am cumparat diverse de aici pentru cadouri.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

nu a ajuns catalogul incasunt tare nerabdatoare

INGRID

Mergi la inceput