catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

eu sunt o mare consumatoare de Yves rocher...pana acum imi luam produsele din franta de la o prietena care mi le comanda...intotdeauna am fost foarte multumita ...pana acum...entuziasmata ca e si la noi modul de comanda prin posta am trimis o comanda pe data de 20 februarie cu un talon din revista....dar am atasat si o lista cu produsele pe care le vreau, scrisa clar cu ce doresc si cu pretul si numarul de bucati...comanda era de un parfum si niste geluri de dus in valoare de aprox 90 lei...bun....ieri am gasit avizul si m-am mirat sa vad ca suma era mai mare aputin peste 100 lei...nu am zis nimic si azi am fost la posta sa ridic pachetul....

Stupoare......in afara de parfum mi-au trimis complet alte poduse..adica 2 creme hidratante de maini, doua creme exfoliante de picioare si o crema hidratanta de picioare plus cadou un lapte de corp....eu nu am ce fac cu ele..vreau ceea ce am comandat...am vreo sansa sa le mai primesc daca sun la telefonul ala si le spun ca am copie dupa comanda mea???????

Sunt super dezamagita....

Ce ma sfatuiti sa fac?

Simina si Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


zuppy, in principiu sunt destul de rabdatoare....dar cand e vorba sa mi se puna "pata" pe ceva si VREAU....atunci VREAU ACUM!!! si mai vine si Iepurasul....nu de alta, dar riscul este sa cheltui banii pe care i-am pus deoparte pt. asta.


Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
Ajutati-l pe Alex!!!

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naturalis spune:

Fetelor, va rog sa imi spuneti si mie in ce revista pot gasi catalogul Yves Rocher luna asta....Vreau sa il am si eu, ca sa pot da o comanda!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naturalis spune:

Buna, fetelor!
Am reusit si eu sa gasesc brosurica lor intr-o revista Bolero (nr din aprilie). Pe brosura asta zice ca cele 3 genti le trimit oricum, ca un bonus pt prima comanda (am si un fel de abtibild cum ca am castigat cele 3 genti, sa il lipesc pe talonul de comanda). A doua chestie este cadoul de 34,9 ron, daca iti comanzi minim 3 produse.
Vroiam sa va intreb pe cele care ati primit deja comenzile in ce consta acest cadou? (de curiozitate, ca oricum comand macar 3 produse, daca tot astept asa de mult ).
De masca 3 minute cu menta salbatica cine stie cum este? Am citit in paginile anterioare ca aia cu piersica este super, dar cea de menta?
Si ultima mea intrebare, pt cele care cunosc produsele - cum este rimelul Volum Extrem Couleurs Nature? Este bun? Merita luat? Am vazut ca are doar 5 ml...
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaCan spune:

quote:
Originally posted by mitzuka

eu sunt o mare consumatoare de Yves rocher...pana acum imi luam produsele din franta de la o prietena care mi le comanda...intotdeauna am fost foarte multumita ...pana acum...entuziasmata ca e si la noi modul de comanda prin posta am trimis o comanda pe data de 20 februarie cu un talon din revista....dar am atasat si o lista cu produsele pe care le vreau, scrisa clar cu ce doresc si cu pretul si numarul de bucati...comanda era de un parfum si niste geluri de dus in valoare de aprox 90 lei...bun....ieri am gasit avizul si m-am mirat sa vad ca suma era mai mare aputin peste 100 lei...nu am zis nimic si azi am fost la posta sa ridic pachetul....

Stupoare......in afara de parfum mi-au trimis complet alte poduse..adica 2 creme hidratante de maini, doua creme exfoliante de picioare si o crema hidratanta de picioare plus cadou un lapte de corp....eu nu am ce fac cu ele..vreau ceea ce am comandat...am vreo sansa sa le mai primesc daca sun la telefonul ala si le spun ca am copie dupa comanda mea???????

Sunt super dezamagita....

Ce ma sfatuiti sa fac?

Simina si Deian
Ingerasul nostru




Incurcatura care ti s-a facut nu cred ca tine de YR ci de ... lucrul in Romania.:( Eu zic ca se poate repara dar probabil ca va trebui sa te stresezi nitel.Da-le telefon, spune-le ce ai comadat tu, etc si returneaza-le packetul. Ar trebui sa te despagubeasca si cu banii ptr retur de packet, aici asa se face. Multa bafta daca nu cumva ai si rezolvat problema intre timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

Si-a luat careva crema hidratanta Bio Specific? As vrea sa stiu daca e si pentru ten normal(dar deshidratat )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


Eu inca mai astept comanda de acum aprox. 3 saptamani....eu astept, ea nu vine...ea nu vine, eu astept...si tot asa....sincer...mai degraba astept gentile, ca deocamdata "smacuri" mai am.


Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
Ajutati-l pe Alex!!!

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

Iepumic, dupa ce s-au implinit cele 3 saptamani in care , teoretic, ar fi trebuit sa primesc comanda, am inceput sa mai dau telefon, ca sa le aduc aminte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Am primit astazi catalogul, comanda am dat-o acum aproximativ 2 saptamani.

Mi-am comandat parfumul (de fapt apa de colonie) cu ceai verde (1+1 la 510mii) si un gel de dus cu aroma de zmeura, 200ml, 140mii.

Cadou o geanta portocalie de vara si un set de 3 mini-produse.
Mi s-a spus ca produsele ajung in aproximativ 3 saptamani... sa vedem .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Eu am comandat foarte mult la Yves Rocher ,chiar si acum cateodata .
De parfumuri si creme sunt multumita.Rujuri ,fond de ten ,lac de unghii nu .

Mergi la inceput