catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guguluff spune:

Teo, saru' mana! Vin maine. Sun inainte.
Si apropo de parfumurile de la ei, am gasit printre parfumurile mamei mele: YR Cantate, Shafali si Orhidee. E drept ca toate sunt sufocant de dulci(le primise cadou). Dar toate sunt foarte persistente. Cred ca si cele fresh tin mult, ceea ce le aduce o bila alba din partea mea.

ALINA mamica fericita de ELIZA fetitza perfecta (10.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guguluff spune:

Gata, mi-am luat parfumul Comme une evidence. Mi l-a facut sotzu' cadou. L-am luat din Plaza Romania si au preturile cam cu 30% mai mici decat cele de baza. Parfumul a fost 77 ron. Si aveau si apa de toaleta cu gardenie, miroase bine si ea... Mai bine mergeti direct acolo decat sa asteptati o luna.
Teo, merci mult oricum si scuze ca te-am pus sa cari parfumelul dupa tine. Poate il dai vreunei colege. Eu iti dau o ca esti saritoare.

ALINA mamica fericita de ELIZA fetitza perfecta (10.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donnelley spune:

Buna fetelor ma intereseaza si pe mine catalogul Yves Rocher,cum pot sa intru in posesia acestuia?Donnelley

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

eu totusi il cedez - cui vrea sa-l ia;
eu nu-l folosesc.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

Nu stiu cum sa fac rost de noul catalog. Am dat telefon, dar mi-au spus ca odata ce sunt in baza de date o sa il primesc "cat mai curand posibil"(expresia care le place lor mult)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

zuppy la fel mi-au zis si mie!


Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

8+


http://bd.lilypie.com/EvCDp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


Am primit odata cu revista "Bolero" un leaflet promotional cu plic dela Y.R. prin care daca faceam comanda in valoare de min. 60 RON primeam cadou un set de genti de voiaj Y.R. gratuit. Am trimis comanda respectiva iar acum ma uit zilnic in cutia de scrisori sa vad daca am primit invitatia la posta..e cam o saptamana de atunci. Oare am vreo sansa sa primesc curand ce am comandat? Ard de nerabdare.

Ah...stiti ca este un magazin Y.R. pe langa cinematograful Patria, pe bd. Magheru? N-am intrat niciodata acolo.
Apropo de parfumuri...mie imi place Ming-Shu...desi e un pic cam tare....imi pare rau ca nu mi l-am comandat.


Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
Ajutati-l pe Alex!!!

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

iepumic, sper ca esti rabdatoare de felul tau, caci comanda vine cam peste 3-4 saptamani. Poate ai noroc sa vina mai devreme, dar sansele sunt foarte slabe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

quote:
Originally posted by zuppy

Nu stiu cum sa fac rost de noul catalog. Am dat telefon, dar mi-au spus ca odata ce sunt in baza de date o sa il primesc "cat mai curand posibil"(expresia care le place lor mult)



io il astept de la-nceputul lui ianuarie ...

da' nu mai folosesc produsele lor nici daca mi le dau gratis ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Fetele la Mall s-ar putea sa gasiti produsele la preturi mult mai mari...Abia de anul asta au inceput sa aiba preturi normale produsele...probabil ptr ca am intrat in UE. Eu inainte luam din Germania la jumatate de pret fata de pretul din magazinele noastre.

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.dropshots.com/day.php?userid=173413&cdate=20060904&cimg=0 " target="_blank">Filmulete
Pozele noastre

Mergi la inceput