catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

La parter, langa Diverta. Poti intra pe usa dinspre Bdul Timisoara ca sa-ti fie foarte la indemana. Cum intri vezi in stanga diverta si langa Yves Rocher.....succes !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guguluff spune:

N-am ajuns inca la Mall dar trebuie. M-am indragostit de parfumul Comme une Evidence. Desi e dulceag si mie nu-mi plac parfumurile dulci e deosebit. Si persista...muuult. Din pacate ma plictisesc repede de parfumuri. Ma tem ca o sa ma plictisesc de 50ml. Daca s-ar gasi si la noi flacoane mai mici de 30ml sau chiar mai putin, ce bine ar fi.

ALINA mamica fericita de ELIZA bebelusha perfecta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

a ajuns si coletul meu in sfarsit!!!
demachiantul de spalat pe fata este f f fff bun, nici nu ma asteptam sa fie asa de bun, curata orice urma de rimel!!! supeerrrr
gentile cadou, sunt cam "nasoale", cea mai mare are dimensiunea unei posete mai mari..... , unde sa pleci in voiaj cu ele???

Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

7s


http://bd.lilypie.com/EvCDp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

bb_yasmi, cae demachiant ai comandat?Sa-l folosesti sanatoasa si cu placere.Si eu vreau sa comand un demachiant, dar nu prea stiu de care

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

este un demachiant gel de curatatre!!! PURE CALMILLE
GEL NETTOYANT. eu zic ca e cel mai bun din cate am incercat!!

Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

7s


http://bd.lilypie.com/EvCDp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Merci mult.In cat timp ti-a venit comanda?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cred ca mai bine de o luna jumate!!! asta e dea dreptul suparator!!!!



Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

7+


http://bd.lilypie.com/EvCDp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edessa spune:

Eu mi-am luat demachiantul cu tonic Pure calmille si imi place. Si am mai comandat samponul cel verde ( cu forta si volum parca) si crema de fata pentru calmare la ten sensibil. Ma declar multumita, chiar daca le folosesc doar de cateva zile...
Ca premiu mi-au trimis o crema de corp( nu m-am grabit sa o incerc...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guguluff spune:

Pentru fetele care au primit parfumul Comme une evidance in varianta mica de 7,5ml: daca nu va place sau nu va prinde sau pur si simplu aveti parfumuri mai bune si nu aveti ce face cu el, il vreau eu. Astept mesaj privat cu pretul pe care-l vreti sau am acelasi id pe yahoo.
Merci mult. Am probleme cu parfumurile, ma plictisesc repede de ele si sigur la vara nu o sa ma mai dau cu el ca este foarte dulce.

ALINA mamica fericita de ELIZA fetitza perfecta (10.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

quote:
Originally posted by Guguluff

Pentru fetele care au primit parfumul Comme une evidance in varianta mica de 7,5ml: daca nu va place sau nu va prinde sau pur si simplu aveti parfumuri mai bune si nu aveti ce face cu el, il vreau eu. Astept mesaj privat cu pretul pe care-l vreti sau am acelasi id pe yahoo.
Merci mult. Am probleme cu parfumurile, ma plictisesc repede de ele si sigur la vara nu o sa ma mai dau cu el ca este foarte dulce.

ALINA mamica fericita de ELIZA fetitza perfecta (10.04.2006)



ti-l dau eu pe al meu ; da' sa vii tu sa-l iei
sunt in zona la Obor


Mergi la inceput