catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

quote:
Originally posted by danielac

nu am primit nici acum catalogl...


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?




Daniela eu il am din Mami de luna asta

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.dropshots.com/day.php?userid=173413&cdate=20060904&cimg=0 " target="_blank">Filmulete
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iris77 spune:

vreau sa comand si eu un catalog cu produse de la ives rocher dar pentru copii. vreau sa stiu daca folositi gelul de dus pt copii si cat este de eficient?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissintibun spune:

Eu am primit prin posta acum cateva zile catalogul ,dupa ce l-am comandat pe site-ul lor .Au cateva produse de la parca nu te poti abtine sa comanzi .Dar nu stiu inca ce sa fac ...Mi se pare destul de complicata chestia cu comandarea produselor in modul asta .Parfumuriel sunt la niste preturi incredibile la oferta 1+1 gratis ,la cat am auzit unele persoane laudandu-le.


Cristina 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doroty spune:

Ma tentau si pe mine produsele astea dar nu prea eram dispusa sa astept asa mult sa le primesc....Dar SURPRIZA!!! Am gasit un magazin Yves Rocher aproape de mine, la mall Plaza.
Parfumul de liliac se terminase dar au zis ca mai primesc.
Mi-am luat un demachiant pentru primele riduri si mi-am facut card. Urmatorul produs pot sa il iau cu 30% reducere.
Pot sa va ofer mai multe informatii despre produse ca ma duc cel putin odata pe saptamana pe acolo.


Sanatate si liniste sufleteasca. Doroty cu minunea de baietel, Onut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu ink nu am primit coletul....am deja o luna jumate de la comanda!! cica tre sa ajunga!!

Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

6s


http://bd.lilypie.com/EvCDp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Acum vreo 4-5 ani mi-am luat o apa de toaleta de la ei. Se numea Ode a la vie (era verde). Nu persista mult, insa avea un miros demential (mar verde, frezie, iarba proaspat cosita).....am inteles ca nu-l mai produc. Asa este ??? S-o gasi in alte tari ???
Doamne .....ce fericita as fi sa-l mai gasesc .....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Eu mi-am comandat de pe yvesrocher.de, la o prietena si am luat parfumul de liliac cu 11.60 euro si un demachiant pe care il folosesc de mult timp, la 4.50 euro. Pt ca m-am inregistrat la newsletterul lor am primit prin mail un cupon de 5 euro reducere si transport gratuit. Amandoua la noi sunt mai scumpe. Nu am platit transportul si am primit o geanta cadou. Produsele mi le aduce ea de Paste.

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

da, am vazut si eu ca in Franta, de ex. sunt mai ieftine si au reduceri importante. Au in multe tari shopping on-line numai la noi nu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

Se vor dezvolta si la noi pe latura online, dar mai dureaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guguluff spune:

Doroty, unde este reprezentanta Yves Rocher in Mall Plaza? Am cerut si eu catalogul completand datele pe site si l-am primit in vreo 2 saptamani. Dar nu astept o luna sa-mi primesc produsele. M-as duce sa vad la Mall ce si cum.

ALINA mamica fericita de ELIZA bebelusha perfecta

Mergi la inceput