catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

anto, mie mi se pare foarte fain lacul ala de unghii rozaliu(deci nu ojele colorate). E foarte rezistent si are o stralucire aparte, poate mai pregnanta decat a celorlalte lacuri, de la alta firme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu nu mai fac nici o comanda tocmai datorita faptului ca mi-a ajuns comanda in 2 luni!!!!!!!

Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

11+

creste bebe...


poza eco bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema_027 spune:

Hai ca m-ati convins si pe mine. Nu stiam de produse ca sunt bune, dar de catalog stiam dintr-o revista de acum cateva luni.

www.cartinoi.ro
www.reclama ilegala - avertizare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

[quote]Originally posted by bb_yasmi

eu nu mai fac nici o comanda tocmai datorita faptului ca mi-a ajuns comanda in 2 luni!!!!!!!



2 luni e f mult ,de unde vine comanda in Ro ?
Aici ajunge f repede ,max o saptamana .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

Banuiala mea e ca ei nu au stocuri(pe toate produsele)in Romania si dupa ce aduna mai multe comenzi, trimit mai departe comanda in Franta. Cam asa s-ar aduna cele 4 saptamani de asteptare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaZ spune:

Abia AZI mi-a ajuns si mie catalogul prin posta. Si dadusem comanda pentru el telefonic in ianuarie si pe site in februarie!!!
Acum, ce fac, lipesc patratelele cu produsele care le vreau pe bonul de comanda, il pun in plic si si il trimit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amoodia spune:

fetelor nu am citit tot din urma, dar vad ca majoritatea sunteti multumite de gama YR. vreau sa va intreb daca ai incercat ceva antirid de la ei si ati vazut si rezultate. in maxim 2 zile trebuie sa-mi iau o crema antirid pentru fata si ochi si deja sunt nauca la cat am citit pe net.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns al3xya spune:

quote:
Originally posted by naturalis

Buna, fetelor!
Am reusit si eu sa gasesc brosurica lor intr-o revista Bolero (nr din aprilie). Pe brosura asta zice ca cele 3 genti le trimit oricum, ca un bonus pt prima comanda (am si un fel de abtibild cum ca am castigat cele 3 genti, sa il lipesc pe talonul de comanda). A doua chestie este cadoul de 34,9 ron, daca iti comanzi minim 3 produse.
Vroiam sa va intreb pe cele care ati primit deja comenzile in ce consta acest cadou? (de curiozitate, ca oricum comand macar 3 produse, daca tot astept asa de mult ).
De masca 3 minute cu menta salbatica cine stie cum este? Am citit in paginile anterioare ca aia cu piersica este super, dar cea de menta?
Si ultima mea intrebare, pt cele care cunosc produsele - cum este rimelul Volum Extrem Couleurs Nature? Este bun? Merita luat? Am vazut ca are doar 5 ml...
Multumesc!

Dap, gentile ti le trimit oricum. Cadoul este lapte de corp Lait Irise Parfume pour le Corps "Voile d`amour", care contine particule irizante (asa k un sclipici discret ).Personal, imi place f mult cum miroase...
In schimb sunt f suparata cu o chestie: am facut la inceputul lunii februarie o comanda (prin telefon) de vreo 400RON. Mi-au spus k nu incape intr-un pachet si k trebe sa trimita 2.Am zis OK..(asta presupunea sa primesc si cadourile de 2 ori ;)Partea proasta este k la sfarsitul lunii martie a sosit primul pachet, insa pe al doilea il astept si acum...Am sunat la ei pe la mijlocul lunii aprilie si mi-au spus k unele produse nu sunt pe stoc si k trebuie sa mai astept.Am sunat si sapt trecuta (luni), mi-au spus k produsele au sosit in Romania si k trebuie sa soseasca si avizul.N-a sosit nici acum. Mai e putin si se fac 3 luni de cand tot astept produsele astea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Buna!

Am si eu o intrebare la voi :catalogul incape in cutia postala? Sau il trimit gen colet si merg eu la posta dupa el? (la mine e o mare problema cu posta, nu-mi ajung scrisorile...sau mi le ia vecinii...nu stiu ce sa mai cred)

Va multumesc anticipat

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina87 spune:

buna!numele meu este catalina si am o intrebare.......eu am comandat catalogul YR de pe internet si nu sunt sigura daca o sa vina....a mai facut cineva comanda asa?

Mergi la inceput