catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Caterinuta spune:

buna!
nu am timp sa citesc tot ce ati scris pana acum va rog sa-mi raspundeti la doua intrebari: sunt bune benzile de epilat cu ceara rece?
Si cea de a doua intrebare e referitoare la preturi: sunt trecute doua preturi in catalog, daca comand produsul la pretul intreg primesc doua sau cum? Sunt eu mai batuta in cap nu inteleg.
multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

Asaam, am primit si al doilea colet, desi mi-au spus ca o sa il primesc in jurul datei de 10 martie(dar am dat si 2 telefoane intermediare in care m-am plans de durata mare de asteptare ).

crtr28Am primit si ceasul si bratara(dar le primesti doar daca te recomanda cineva). Calitativ nu-s cine stie ce, cred ca bratara e din plastic, iar ceasul, daca ii schimbi cureaua, cred ca e purtabil(oricum mie imi era prea mare).
De-abia astept sa incerc gelurile de dus, samponul. O sa mai revin cu pareri.
Caterinuta, pretul afisat in dreptul 1+1 este pentru un podus+celalalt gratis(platesti pretul ala si primesti doua produse). Benzile de epilat nu le-am incercat pana acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitza1977 spune:

Buna fetelor,

In legatura cu Ode a l'amour, pot sa va spun ca este un parfum floral, dar fresh, foarte placut.
Eu tocmai l-am cumparat de aici din Viena la promotie si sunt foarte incantata de el!

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crtr28 spune:

Saluti!
Multumesc zuppy pt raspuns, dar... cum e treaba cu trebuie sa ma recomande cineva?
Eu am sunat azi sa vad care e statusul comenzii si cica s-a prelungit termenul cu 2 saptamini ca nu au unul dintre produsele comandate de mine dar nu ma las si ii mai sun saptamina viitoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

si eu am sunat in legatura cu comanda mea si mi-au zis ca o sa ajunga pe la sfarsitul saptamanii viitoare !! de abia astept!!!


O sotzie fericita!!!

http://tt.lilypie.com/GgBEp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crtr28 spune:

fetelor, ati folosit laptele de corp pt bebe Hamamelis Baby? e okay?
este in catalogul 1+1?
eu pt fetita cea mare folosesc gelul de dus Pomme d'Api si e super si as vrea sa incerc la cea mica laptele de corp, de fapt pt amindoua ca nu se poate altfel....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina78 spune:

gentile albastre, geanta de voiaj, sunt de o calitate foarte proasta, practic sunt facute din maerial de musama ( scuze) asa ca nu va bucurati prea tare!
eu am mai primit cadou crema de noapte RICHE CREAM-WRINKLE SMOOTHING,nu am desfacut-o ( o tin pt cadou) si la cea dea doua comanda , din aceeasi gama crema de ochi- imi place, cred ca e destul de buna.
gelurile de dus in schimb sunt foarte faine, eu il am pe cel cu bamus, ceai verde si cedru- imi plac toate, sunt foarte fresh...
de la parfumuri cel mai mult imi place COMME UNE EVIDANCE, e fresh, floral, as spune: usor de purtat. celelalte sunt prea puternice pt gustul meu...
eu am cumparat pt bebe dim gama HAMAMELIS 2-in-1 sampon si cleaning lotion ( inca nu le-am folosit pt ca bebe e inca in burtica) dar habar nu am ce e cu aceasta LOTIUNE DE CURATARE?!?!?!
adica cum??? e ca un fel de ''demachiant''pt fundulet?
fetele din romania voi nu va puteti comanda esantioane de parfumuri , creme? eu cu un dolar am primit o multime de pliculete cu creme si servetele cu parfum ca sa iti poti da seam ce cumperi, nu?
toate cele bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

crema tratament ptr ten mixt e super buna.o recomand cu caldura!

http://tt.lilypie.com/kpNAp1/.png
Asteptam bb-lu !!!


-IRINA-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

madalina78, ai dreptate gentile acelea nu-s calitate superioara si nici nu ma asteptam sa fie. Iar esantioane de parfumuri mi-au trimis in locul produselor mini pe care trebuiau sa mi le trimita impreuna cu comanda(probabil nu mai aveau pe stoc-vesnica scuza, de parca pe mine m-ar interesa asta).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angelinne spune:

Deci ce trebuie facut ca sa primesti gentile cadou? caci eu nu am catalogul.... sa comand in valoare de 500 mii???

Mergi la inceput