catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by Angelinne

Deci ce trebuie facut ca sa primesti gentile cadou? caci eu nu am catalogul.... sa comand in valoare de 500 mii???


Angelinne




de 600 mii


O sotzie fericita!!!

http://tt.lilypie.com/GgBEp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angelinne spune:

600....dar oare se poate si din catalogul cu 1+1? Unde pot sa vad produsele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina78 spune:

angelinne eu fac comanda pe net, imi mai trimit si catalogul in care au diverse oferte in functie de cat comanzi.
eu stau in sua , nu stiu cat ajuta indicatiile mele dar ca sa vezi produsele intra la www.yvesrocherusa.com
de genti sincer , abia astept sa plec la pescuit si sa pun guta si momeala in ele !
zuppy cum sunt esantioanele de parfum? mie mi le-au trimis sub forma de servetele parfumate
au mai fost si produse care cica nu sunt pe stoc iar la ultima comanda " au uitat" sa imi puna unul din cadouri - le-am trimis un mail, s-au scuzat si au zis ca mi-l vor trimite ( teapa lor , sa plateasca UPS-ul din nou, daca nu sunt atenti)
Toate cele bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

madalina78,da, erau servetele parfumate. Parca am primit si o mostra mai maricica de "Comme une evidence", dar mi se pare ca asta era in cadrul mini-produselor. Oricum, in general nu imi cumpar parfumuri de la YR.
Iar samponul antimatreata este super fain. Se potriveste perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

nu am primit nici acum catalogl...


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Fetelor, va rog, cum este parfumul acela de liliac? L-ati mirosit?

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

claujro, eu am avut parfumul asta! mi-a placut muuult. miroase chiar a liliac si persista.

Save the Earth- it's the only planet with Chocolate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

ariel, multumesc!

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu trebuia sa primesc comanda in primele zile din martie, n-am primit-o!! am sunat si mi-au zis ca peste 8-10 zile maxim ajunge!! ar fi trebuit sa ajunga azi!! n-a ajuns!!!! sun din nou si imi zic ca abia peste 12 zile imi trimit comanda!!!
sunt foarte suparata!!!
asta a fost prima si ultima comanda la ei!!!



Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

5 sapt


http://bd.lilypie.com/EvCDp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

am primit comanda si sunt super incantata! mi-am luat rujul ala super rezistent(29.9 lei), care este intr-adevar rezistent, cu conditia sa aplicati mai intai partea colorata, sa asteptati 1 min, apoi luciul. imi place! mi-am mai luat crema bio specific anti imperfectiuni 1+1 (43.5 lei). pt ca am avut comanda mai mare de 70 lei, am primit cadou o poseta si un portofel de culoare rosie. sunt din musama, dar sunt dragute. am mai primit si un catalog nou, dar nu am avut timp sa ma lamuresc ce cuprinde...

Save the Earth- it's the only planet with Chocolate!

Mergi la inceput