catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

De ce pe yvesrocher.fr sau yvesrocher.de preturile sunt muuuuuuuuult mai mici???

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

claujro, pt ca cei din franta sau germania sunt mai saraci ca noi, romanii, care ne permitem luxuri:))) glumesc, logic....

"somnul ratiunii naste monstri"-Francisco Goya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Da, Ariel, si eu am intrebat intr-o postare anterioara de parfumul "ode a l'amour".Oare nu l-a folosit nimeni?Sticla seamana f mult cu un parfum pe care eu l-am primit acum vreo 5 ani si mi-a placut, dar am uitat cum se numeste.Cred ca am sa merg sa-l testez in magazin, ca upa miros imi dau seama daca e acelasi parfum.Mi-ar parea bine sa fie pt. ca imi placea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrriana spune:

A facut cinvea comanda din brosura din revista?...daca faci comanda de min 500.000 iti dau cadou 3 gentute albastre plus un cadou gratuit de 34,9 RON...numarul ofertei este 3OY71EP14

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by ariel_7000

nadyana, no problemo :))) spor la shopping!
fetele, nu stie nimeni nimic de parfumul ala la oferta "ode a l'amour". este tentanta oferta...dar nu mai tin minte cum miroase. stiu ca l-am mirosit in magazin....dar erau prea multe ca sa le retin.

"somnul ratiunii naste monstri"-Francisco Goya



mie nu-mi place , e foarte dulce, asta e parerea mea!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza din concurs a Dianei se numeste Humulesti.jpg - Va place???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

daniela, merci de raspuns...renunt la comanda parfumului daca este dulce. mie imi plac parfumurile florale fresh.
adriana, eu am facut acum ceva timp o comanda si am primit gentutele albastre si cadoul care nu mai tin minte exact ce era....cred ca rimelul yria...

"somnul ratiunii naste monstri"-Francisco Goya

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu am avut azi 3 sapt de cand am bagat comanda...i-amn sunat si mi-au zis ac ajunge in 8-10 zile.......


O sotzie fericita!!!

http://tt.lilypie.com/GgBEp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crtr28 spune:

Buna fetelor!
Si eu mi-am comandat din 'catalogul' cu 4 pagini de 500mii cu cadou gentile albastre si surpriza, acum 2 saptamini deci mai am de asteptat. Puteti sa imi spuneti din ce catalog ati facut comanda sa primiti cadou ceasul si bratara? Din cea cu 1+1?
Eu sunt client YR de 3 ani, am si card la ei si imi luam din reprezentanta ce aveam nevoie dar preturile din catalog sunt UAAU!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiara.2005 spune:

Si eu am avut azi 3 saptamani de cand am dat comanda si cand i-am sunat mi-au spus ca mai dureaza inca 2 saptamani jumate...deci cu 8-10 zile poti fi fericita :)

Mergi la inceput