catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

nadyana, este: cod timbru 41, pur desir gardenia, 44 lei.

"somnul ratiunii naste monstri"-Francisco Goya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Multumesc, draga mea!Cred ca am sa-mi comand.Cum te impaci cu parfumul de bujori?Iti place mai mult decat cel de gardenia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

nadyana, cu placere. imi plac foarte mult toate 3 (gardenia, bujor, ceai verde)...ma dau cu ele in functie de starea mea de spirit...nu pot sa fac un top...toate sunt pe locul 1 :)
am mirosit yria si nu mi-a placut...dulce rau de tot:(

"somnul ratiunii naste monstri"-Francisco Goya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Altceva ce ai folosit de la ei si ti-a placut?Ca nu pot comanda un singur parfum.De ex., demechiant ai folosit?Dar acel corector de cearcane?Parfumul de gardenia merge primavara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

nadyana, nu am folosit nici demachiant, nici anticearcan...dar am inteles ca demachiantul este foarte bun. eu am folosit asa:crema serum force + , gel de dus peche, parfum de liliac, gardenia, bujor, ceai verde, ming shu, ruj lumielle castana glasata, rimel yria. sotul meu se da cu nature. prietena mea si-a luat parfumul din flori de portocal si sapunul de portocal. mai am acasa uleiul de portocal, dar nu l-am testat inca.
eu folosesc parfumul gardenia in orice anotimp, in functie de cheful cu care ma trezesc dimineata :)). am zile in care prefer ceva mai "acru" :))), asa ca ma dau cu ceai verde, am zile in care vreau ceva mai "soft", asa ca ma dau cu bujor si unele zile cand vreau ceva mai "tare" (cu toate ca nu e foarte tare) si ma dau cu gardenia. imi place cel de gardenia ca persista destul de bine. ma dau dimineata si seara inca miros a parfum. eu sunt incantata 100% si trebuie sa marturisesc ca sunt la a 4 a abatere :))). de cand l-am descoperit il cumpar mereu. cand se termina 1 sticla, indiferent cate alte parfumuri am in casa, imi refac stocul :)))

"somnul ratiunii naste monstri"-Francisco Goya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

Am primit unul din pachetele comandate. N-am ce zice prea multe, unele din produse le cunosc, asa ca nu a fost ceva nou pt mine. Nu am primit niciun catalog nou in colet.
nadyana, demachiantul cu musetel este foarte bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Multumesc Ariel, multumesc Zuppy.Ariel, cand sun sa fac comanda, ii spun pur si simplu nr. timbrului, nu?Nu ma intreaba din ce pliant, etc.?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

nadyana, nr ofertei l-am pus la pagina 12, dar i-am dat un copy si uite si paste:))):
nr. ofertei:9OY72RA02.


"somnul ratiunii naste monstri"-Francisco Goya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Scuze, draga meacitisem ceea ce ai scris, nr. timbrului, dar probabil eram cu capul in nori si nu am fost atenta
Merci mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

nadyana, no problemo :))) spor la shopping!
fetele, nu stie nimeni nimic de parfumul ala la oferta "ode a l'amour". este tentanta oferta...dar nu mai tin minte cum miroase. stiu ca l-am mirosit in magazin....dar erau prea multe ca sa le retin.

"somnul ratiunii naste monstri"-Francisco Goya

Mergi la inceput