catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by ariel_7000

daniela, parfumul nature este 68.5 lei in mod normal, iar la reducerea din catalog costa 50 lei. codul timbrului este 47. parfumul comme une evidence era 110 lei, la reducere este 77 lei si are cod de timbru 55. incearca sa suni la nr de tel., il mai scriu inca 1 data (021)2036131. ii spui operatoarei ca nu esti in baza de date si ca vrei sa te inscrie acum. ii spui ca ai vazut oferta la o prietena (bla bla bla) si ca vrei...codurile respective. o sa iti ceara numele, adresa (ai grija sa le treaca corect) si iti vor da un nr. de client, pe baza caruia vei face comenzi pe viitor. era sa uit ce era mai important. nr. ofertei:9OY72RA02.

a folosit cineva parfumul ode a l'amour? cum este? vad ca au oferta 1+1 la 50 lei, timbrul 36.

mi-a mai venit o idee....daniela, daca suni si iti zic ca nu poti comanda fara codul de client, intreaba daca poti comanda pe codul altcuiva (al meu de ex.:))), dar sa iti livreze coletul pe numele si adresa ta si sa te introduca apoi in baza lor de date....e o idee.

alina si alexandra



multumesc mult! incerc!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza din concurs a Dianei se numeste Humulesti.jpg - Va place???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by Mercedes

http://www.yves-rocher.com/ro/demande_formulaire.php- formularul de comanda pentru catalog



am reusit, saru mana!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza din concurs a Dianei se numeste Humulesti.jpg - Va place???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia_d spune:

fetele,voi ziceati deja de-o oferta de produse 1+1;asta e valabila la comanda facuta pe catalogul ala mic,cu gentute,si cadoul-surpriza!??ca eu am comandat o crema,un ruj,si un mascara -vreo 60 roni-...si-a zis c-o sa mai primesc niste mostre de parfumuri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrriana spune:

A folosit cineva fondul de ten fluid umbra solara Luminelle?...sunt mai multe nuante?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrriana spune:

Aici puteti comanda catalogul Yves Rocher
http://www.yves-rocher.com/ro/index.php

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrriana spune:

Eu aici vreau sa fac comanda de catalog...a mai facut cineva aici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

da' a aparut catalogul ?!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Fetelor, a aparut noul catalog?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

a aparut ceva...nu este chiar catalog...este o foaie mai mare cu multe timbrulete cu preturile speciale. la comanda telefonica trebuie sa spui nr. timbrului. la comanda prin posta trebuie decupat timbrul care te intereseaza si expediat.

alina si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Si au si acel parfum de gardenia,Ariel?

Mergi la inceput