catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

saptamana viitoare ar trebui sa ajunga si coletul meu!! de abia astept sa vad si gentile cadou!! cine le are imi poate spune daca sunt faine?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

nadyana, parfumul miroase a primavara, a flori (chiar a bujor). este foarte fin si suav. este genul de parfum care m-a facut sa spun "el este!!!" (fara gluma!). m-am indragostit instantaneu de el si nu am mai avut liniste pana nu mi l-am luat:). numai ca nu se gaseste decat in magazine si costa 380 000 lei.este din gama pur desir "pivoine". in oferta primita la posta nu este.
in topul preferintelor mele le-a detronat pe cel de gardenie si pe cel de ceai verde. il ador!

alina si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

bb_yasmi, ti-au spus cei de la YR ca iti va veni comanda saptamana viitoare...sau ai calculat tu alea 3 saptamani promise atunci cand ai facut comanda?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrianai spune:

pt comenzi de catalog

www.yves-rocher.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by zuppy

bb_yasmi, ti-au spus cei de la YR ca iti va veni comanda saptamana viitoare...sau ai calculat tu alea 3 saptamani promise atunci cand ai facut comanda?




am calculat eu!


O sotzie fericita!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

bb_yasmi, atunci mie trebuia sa imi vina saptamana trecuta? Eu am dat comanda pe 29 ianuarie si mi-au zis la telefon sapatamana trecuta ca o sa vina pe 10 martie...Te sfatuiesc sa dai un telefon sa intrebi cam pe cand e programarea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Am dat si eu o comanda, prima prin posta (in rest am facut numai telefonic si au venit cam intr-o luna), am facut-o pe 10 ianuarie si am sunat azi la ei, cica maine o sa fie la posta. Cam mult a facut pe drum. Tare-s curioasa cum arata gentile alea cadou

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=7" target="_blank"> aici ne puteti vota - poza "concurs 2006a"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

madau, saptamana viitoare o sa mai sun o data, poate imi raspund la fel (cred ca am devenit dependente de comenzi online)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

si eu imi astept coletul magic
abia il astept,poate imi fac o surpriza si mi-l trimit mai devreme asa cum au facut cu catalogul
i-am luat nasei mele ming shu parfum si lapte de corp din magazin ca venea ziua ei..si este foarte incantata de cum miroase si zice ca persista
succes la cumparatuti on-line

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by zuppy

bb_yasmi, atunci mie trebuia sa imi vina saptamana trecuta? Eu am dat comanda pe 29 ianuarie si mi-au zis la telefon sapatamana trecuta ca o sa vina pe 10 martie...Te sfatuiesc sa dai un telefon sa intrebi cam pe cand e programarea...




sigur am sa sun si eu maine sa intreb. macar sa stiu cam pe cand ajunge!


O sotzie fericita!!!

Mergi la inceput