catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

buna fetele!am primit ieri comanda facuta pe internet!parfumul de gardenia intr-adevar miroase foarte bine si chiar persista,ca l-am si incercat.crema de arnica si ea mi s-a parut buna,luciul de buze buna si am primit cadou doua geluri de dus de gardenia.mi-au trimis si un catalog mare si gros verde si inca unul de la quelle plus un cec de reducere de 6 euro la urmatoarea comanda.acum stiti care e faza,ca preturile din catalog nu sunt aceleeasi cu alea de pe site-ul lor de unde am facut comanda.cred ca urmatoarea o fac tot pe internet.aaa,si mi-au trimis un parfumel de bujor de 10 ml sa-l incerc(cica este nou)si miroase demential,din aceeasi gama cu asta de gardenia.va pup si va mai tzin la curent!

http://tt.lilypie.com/kpNAp1/.png
Asteptam bb-lu !!!


-IRINA-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_15 spune:

Ati folosit parfumul Comme une evidence sau parfumul Nature?
As vrea si eu sa comand unul din ele si vreau sa stiu daca ati avut vreunul si daca tine.
Astept raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Eu am folosit Comme une evidence si tine.Dar aici aparuse in doua variante:eau de toilette si eau de parfum.Aici in acest moment au scos o editie limitata de eau de parfum si e super.

Cait
Home is where heart is...my heart is far away from here..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina78 spune:

gata! am primit si eu pachetul ( mi l-au lasat la usa !)
mi-au placut produsele, plus ca am primit si multe mostre ( lasati-mi timp sa va spun cum miros parfumurile), iar alte produse erau la oferta 1+1!
acum mi-au dat catalogul din 2006 si pt orice produs comandat din el am 50% reducere + livrare gratuita, set gentute albastre, crema de ochi si mini colectie de geluri de dus! normal ca m-am infipt in alta comanda !
acum, cu deodorantele de subrat nici nu mai stiu ce sa zic: am primit si eu un mail despre cancer de san , mai este unul , pe desprecopii daspre rujuri, toate suna aiurea....
dar mi se uda jumatate de tricou la subrat, si cam pute ( probabil de la sarcina)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Mai fetelor am fost ieri in auchan si am fost al magazinul Yves Roche de acolo si am vazut o gramada d echestii dragute, vin acasa si sun la ei s afac comanda dupa ce vazusem acolo si imi zic ca le pare rau dar alea nu sunt magazinele lor si ei nu au toate acele produse de acolo ei lucreaza cu yves roches direct din franta. ei nu au nici o legatura cu magazinele din auchan, carrefour, unirea si pe unde s emai afla ele....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

elena, eu le-am testat doar pe amandoua si mi-au placut. persista amandoua, numai ca Nature este mai fresh, iar Comme este mai dulce. dintre cele doua il prefer pe Nature.
m-am dus la Unirii si mi-am luat parfumul de bujor. este superb si persista destul de mult. ma dau dimineata, iar seara inca se mai simte mirosul. am primit cadou note-bookul, care este elegant, dar mult prea mic :)). mi-am facut card de reducere si i-am luat lui al meu parfumul nature barbatesc, cu reducere de 30 % si am mai primit cadou o oglinjoara dubla.


alina si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by ariel_7000

elena, eu le-am testat doar pe amandoua si mi-au placut. persista amandoua, numai ca Nature este mai fresh, iar Comme este mai dulce. dintre cele doua il prefer pe Nature.
m-am dus la Unirii si mi-am luat parfumul de bujor. este superb si persista destul de mult. ma dau dimineata, iar seara inca se mai simte mirosul. am primit cadou note-bookul, care este elegant, dar mult prea mic :)). mi-am facut card de reducere si i-am luat lui al meu parfumul nature barbatesc, cu reducere de 30 % si am mai primit cadou o oglinjoara dubla.


alina si alexandra



ma poti ajuta si pe mine???
te rogggg, daca se poate!
in primul rand cum sa fac sa primesc si eu catalogul Yves Rocher prin posta, ca am tot incercat sa sun si nu imi raspunde nimeni... si oricum nu stiu ce sa comand din prima...
apoi, cat costa parfumul Nature de care spui?
crezi ca poti sa ma ajuti sa comand sau pot primi catalogul daca ma ajuta cineva care deja e client?



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza din concurs a Dianei se numeste Humulesti.jpg - Va place???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

http://www.yves-rocher.com/ro/demande_formulaire.php- formularul de comanda pentru catalog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

daniela, parfumul nature este 68.5 lei in mod normal, iar la reducerea din catalog costa 50 lei. codul timbrului este 47. parfumul comme une evidence era 110 lei, la reducere este 77 lei si are cod de timbru 55. incearca sa suni la nr de tel., il mai scriu inca 1 data (021)2036131. ii spui operatoarei ca nu esti in baza de date si ca vrei sa te inscrie acum. ii spui ca ai vazut oferta la o prietena (bla bla bla) si ca vrei...codurile respective. o sa iti ceara numele, adresa (ai grija sa le treaca corect) si iti vor da un nr. de client, pe baza caruia vei face comenzi pe viitor. era sa uit ce era mai important. nr. ofertei:9OY72RA02.

a folosit cineva parfumul ode a l'amour? cum este? vad ca au oferta 1+1 la 50 lei, timbrul 36.

mi-a mai venit o idee....daniela, daca suni si iti zic ca nu poti comanda fara codul de client, intreaba daca poti comanda pe codul altcuiva (al meu de ex.:))), dar sa iti livreze coletul pe numele si adresa ta si sa te introduca apoi in baza lor de date....e o idee.

alina si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Ariel,draga mea, parfumul de bujor de care spui, miroase chiar a bujor?Este fresh sau dulce?

Mergi la inceput