catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Am lansat si eu o comanda astazi. Va veni in 3-4 saptamani. Din ce am discutat cu tipa respectiva (cam aeriana...) mi-am dat seama ca a mai aparut un catalog. Mie mi-l vor trimite in pachet, impreuna cu niste mostre si cadourile promise.

Sper sa nu fie probleme si sa vina cat mai repede .

P.S. Am vrut sa comand ceva din pliantul de 4 foi, cu codurile date de ariel_7000 , dar mi-a zis ca a expirat oferta respectiva . Astept urmatorul catalog, poate acolo vor fi si produsele respective.


Diana si Iulia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Adica nu putem comana nici un produs din acel pliant de care spunea ariel si probabil nici parfumul de gardenia,nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Eu nu am putut comanda. Acelasi parfum il vroiam si eu, plus gelul de dus liliac. Nu s-a putut . Sper sa fie in catalogul nou .


Diana si Iulia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

si eu faceam comanda in special pt pafum.Diana, ai mai folosit acest parfum?Dar oricum daca fac o comanda poate imi trimite si noul catalog.Asta cred ca este parfumul,nu?http://www.yvesrocherusa.com/control/product/~category_id=M00004-USA/~categoryFilterType=ByFragrance/~categoryFilterBy=Floral_Fragrances/~product_id=38370

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

nadyana, acela din link este parfumul gardenia...imi pare foarte rau ca nu l-ati putut comanda...iar eu mai am doar 1/2 sticla si ma gandeam sa mai fac o comanda...inseamna ca a fost oferta doar pt perioada iernii....poate apare in noul catalog, totusi.
eu am folosit ming shu, mi-a placut foarte mult mirosul, insa mi s-a parut ca nu persista...
mie inca nu mi-a sosit comanda aia....cred ca e un fel de testare a nervilor....nu imi place treaba asta, dar, mai zicea cineva ca rabda situatia de dragul ofertelor :)))

alina si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Fetelor, ce inseamna oare un ten sensibil?Eu vreau sa fac o comanda care sa contina si demachiant.Ma gandeam la cel dermo-calmant de la pag.8 sau la cel de la pag.10 - demachiant+tonic.Ce parere aveti de spray-ul tanifiant pt hidratare de la pag.8?L-ati folosit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

am primit si eu comanda.dar catalogul nu era!!! am fost sambata in magazinul y.r. din unirii si am vazut ca vor lansa, incepand cu 15 febr. o noua gama pur desir pivoine si aveau oferta la parfum (cred ca pivoine asta inseamna bujor), 60 ml, cam 370 000 lei (asa retin, nu am pliantul la mine), cadou un notebook dragutel. oferta asta este si in catalog sau numai la magazine? mi-a placut foarte mult mirosul lui. este atat de proaspat, de suav. e superb!

alina si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

a folosit cineva acel ruj rezistent 10 ore cum zic ei? este bun? chiar rezistya atat? dar fardul de ochi cu aspect uscat si umed se aduna este bun?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

n-am primit catalogul nici acum

oare cum s-or gindi ei ca pot comanda ? ma uit in stele ?!
nici nu imi mai vine sa sun ...

edit: am facut-o, totusi, ca sa aflu ca ccc catalogul va aparea in cursul acestei LUNI ... va sa zica ccc ca daca cumva vroiati v'un cadou de 1/8 martie ... anu' asta ... mai stati pe-aproape ... ca o sa vina pe la Paste ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

chiar nu a folosit nici una produsele de care am intrebat????
atunci poate imi spuneti unde este magazinul lor in Unirea va rog.
teo nu e nimic nou in catalogul nou.

Mergi la inceput