catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Vad multi fani YR pe aici.Fiinca mi se termina cosmeticele, am zis sa trec iara pe YR,cam-am impacat bine cu ele, asa ca in seara asta mi-am facut comanda de demachiant,crema de zi si un corector, iar ca si cadou mi-am ales o geanta.Dat ffind val comenzii vad ca am si un ruj de la Yria cadou,acum astept sa vina c-da,sper sa nu mai fie pb ca ultima data cand nu mi-a venit si m-am lasat pagubasa si mi-am luat din alta parte.
Ce rau imi pare ca atunci cand am c-dat prima data am primit si un cec de ´10E care il puteam fol la cumparare si imi scadeau din val facturii,dar nu stiu ce am facut cu el.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Irina, crema e din gama Bio Specific-Soin Hydra Mat.
Nu stiu daca e pe baza de ulei, dar nu e grasa deloc. Ambalajul nu-l mai am, iar pe cutie nu sunt scrise componentele.

www.adina.as.ro/" target="_blank">noi
tot noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

astazi am bagat si eu comanda!! este in valoare de 120 ron la cre primesc gentile, mostrele alea si nu platesc taxele de expediere! a zis ca ajung in 3-4 sapta!! de abia astept!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

eu tot n-am primit catalogul

ca sa zic sincer, mi se pare o dovada de lipsa de profesionalism si lipsa de respect la adresa clientilor ... din Romania

imi vine sa nu mai comand de la ei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

Cred ca in curand trebuie sa apara celalalt catalog si de asta nu le mai distribuie pe astea vechi.
Teo, tu ai dat telefon sa ii intrebi daca ti-au trimis catalogul? Sau macar sa iti verifici datele personale? Nici mie nu imi venea, am dat telefon si am aflat ca numele era scris gresit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

Zuppy,
coletul cu produsele comandate a venit, dar fara catalog;
am sunat sa intreb ce s-a intimplat si mi s-a spus ca nu mai au cataloage si ca vor sosi probabil sapt urmatoare; i-am rugat sa ma noteze din nou cu o comanda de catalog;
dupa ce fetele au scris (ulterior) pe forum ca au primit, totusi, niste cataloage, am sunat din nou si mi s-a spus din nou ca ar sosi sapt. asta; puteau sa-mi trimita macar un catalog vechi ...

mai ales ca eu, sincer, nu-s clienta veche sau f. fidela (cel putin deocamdata) ...

eu am comandat din pura curiozitate (ca am citit ce-ati scris voi la subiect) - nici macar nu am desigilat produsele pe care le-am primit, ca aveam alte produse deja incepute ...

in fine, din partea mea au o biloaie neagra ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

Da, se misca foarte greu. Insa mie imi plac mult produsele astea si momentan incerc sa trec cu vederea intarzierile .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

mai are rost sa va zic ca am sunat ieri sa ii iau la rost de ce nu mi-a venit inca comanda pe care am facut-o pe 16 decembrie, mi-au livrat-o in ianuarie la adresa gresita si abia azi o trimit catre mine???
sa-mi mai fac sperante ca imi ajunge pana la urma? am intrebat daca va contine si noul catalog si operatoarea a zis ca presupune ca da...
ieri a primit si colega mea mini produsele care lipseau din comanda ei anterioara....ufffff!

alina si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Fetelor, totusi nu a folosit nimeni stick-ul corector anti-cearcana?Vreau sa fac si eu zilele astea o mica comanda.Astazi mi-a ajuns in mina un alt catalog de al lor, dar in acel catalog scria ca daca faci o comanda rapida, iti trimit si cele 2 genti(deci nu era nevoie sa fie de 600 mii lei asa cum scrie in catalogul pe care il avem noi).
Cred ca am sa-mi comand si parfumul de gardenie de care spunea ariel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina78 spune:

mama , ce mi-ati facut!!!!
m-am infipt si eu intr-o comanda de 70$, o sa imi vina in 8-10 zile, abia astept, "imi lasa gura apa"! pt informatii despre produse si comparatii de preturi , intrati la www.yvesrocherusa.com
pupici!

Mergi la inceput