catalog Yves Rocher

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns principessa spune:

:(( Din pacate am sunat ca sa comand un catalog la nr de telefon dat de voi pe prima pagina si mi-a zis o domnisoara ca e greseala, era alta firma. Am sunat la 021-203 61 31. Nu stiu ce sa zic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

021.203.61.31 exact la nr asta de tel l-am comandat!!
zuppy, nici al meu catalog nu are nici un numar...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

bb_yasmi, e pe ultima pagina, mai spre cotor(daca se poate vorbi de cotor la 35 de pagini ), scris invers(perpendicular pe textul normal), langa bulina verde cu "cheltuieli de expediere gratuite)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

zuppy, scrie asa : COUV/RC2006/02/RO/01 ce inseamna asta????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

Scrie ca avem acelasi catalog Acelasi cod il am si eu . Asta e pentru a deosebi cataloagele de la o promotie la alta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

buna fetelor!la mine aici singura posibilitate de a cumpara produse este direct de la magazin sau,cum am facut eu,pe internet de la site-ul lor,unde intr-adevar preturile sunt la mai putin de jumate de pret chiar, fata de magazin.apropos ca a intrbat cineva de creioane..contur de buze(foarte bun),in schimb de dermatograf nu am fost multumita,se intinde foarte tare.fondurile de ten, cele la borcanel sunt f bune,fardul de obraz la fel precum si fardurile de ochi,nota 10.doar atat am folosit.acum am facut comanda de apa toaleta de gardenia ca am tot citit la voi,si fac cadou gelul de dus gardenia si crema de maini.va intreb persista ,cele care au folosit au fost multumite de el?

http://tt.lilypie.com/kpNAp1/.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Am comandat si eu cateva produse, in decembrie, am primit si cadourile- ceasul si bratara(care imi place tare mult), o crema de corp si multe mostre.
Sunt bune toate, cel mai mult m-a incantat crema de fata cu efect de pudra. Ori mi se potriveste mie, ori e cea mai buna crema pe care am avut-o...
Creionul dermatograf negru parca nu e asa bun ca cel de la Burgeois, dar nu pot spune ca nu e bun.

www.adina.as.ro/" target="_blank">noi
tot noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

ADINUTZA cum se numeste crema de fata cu efect pudra,si te rog poti sa-mi zici daca este fara ulei?eu folosesc una asemanatoare efect pudra de la VICHY si e foarte buna dar si cam scumpisoara.macar sa o incerc si eu pe aia poate e la fel de buna ca asta a mea si chiar mai ieftina.

http://tt.lilypie.com/kpNAp1/.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Buna,
vreau si eu sa va recomand un parfum foarte suav si proaspat de la Yves Rocher pe nume Ming Shu- "Fleur rare".
Eu cind il miros simt ca a venit primavara.
Il mai foloseste cineva din voi ?

Alba,mami de Darian (7 ani) & Cassian (1 anisor)

http://fotoalbum.web.de/gast/corinastella/Cassian




Cine este bogat in Dumnezeu este darnic cu cei din jurul lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

quote:
Originally posted by LindaZ

Am comandat si eu catalogul acum ceva timp dar nu mi-a venit. Insa sunt curioasa, au si creioane dermatografe in catalog ? ca nu v-am auzit scriind de ele, dar mie astea imi lipsesc acum. Sau difera oferta de la o editie la alta si n-am cum sa stiu ce va apare? Ca pe site-ul canadian parca aveau niste preturi tare mici la creioane, 1 euro si ceva parca ...
Multumesc.



In catalogul pe care l-am primit eu au si creioane dermatograf .Pretul este de 11.50 RON (1+1) sau 8.60 RON (25% reducere)

------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD

Mergi la inceput