FIV 92

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

multumesc fetele,ma duc maine dimineata sa fac beta dar ma enerveaza ca-mi va da rezultatul numai seara pe la 20....pai eu cred ca ma pun si astept in fata laboratoruluica cine poate sta linistita si mai ales ca e la 100 de km de casa mea

v-am pupacit pe toate

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

PIS felicitari pt productie!

LACHI peste 2 sapt asteptam vesti bune mamico

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

galuscuta, Alexi, bafta multa maine la ET.
kla78, nu te supara cu testul de sarcina...beta o sa fie bun. O sa merite asteptarea...
pis, ti-am tinut pumnii la punctie. Ai simtit?
pussi, felicitari pentru productie. E bine, oricum pana miercuri mai produci tu. Bafta la punctie.
betty78, ceva nu-mi iese la calcul. Tu faci 10 zile de menogon sau 11? Stiu ca de obicei se dau 10, deci daca joi seara faci ultima injectie ai fi dupa 6 zile de menogon (in seara asta a 7-a). Nu fi trista, mai au timp sa creasca. Ia Maca de maine, ajuta garantat.
Sheri, Lachi, -ici pentru viitoare mamici.
Cristinici, antosit, iliuta, -ici pentru sustinere.
KoraPop, e o idee buna cu listutza. E mult de munca si daca dana.p, care are grija de capitolele noastre se inhama la treaba asta, ar trebui sa o ajutam fiecare.
andicu -ici pentru mamica si punctulet. Pentru tatic nu-mi permit, dar ii transmit felicitari.
ZisaCami, sper ca stai la caldurica si nu ne dai emotii, da?
Andrada.P, bafta multa la echo, tine-te bine de outze ca o sa iasa bine.
Ioana_tugs, M-Oana, Zouzounachi, Moniland, Rubia, Krauss, Aldolina, Victoria, Adhnana, Liana, NanaMotoc, Anca Wish, saftoiu_gina, dj_mama, -ici si ganduri bune.
Daca am uitat pe cineva...are cei mai multi pupici si multe, multe -cele

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pis spune:

Fetele am intrat sa va spun...
Am 9 ovocite si pentru ca au fost destul de multe m-au tinut mai mult la patut si mi-au facut perfuzii cu albumina si nu stiu ce vitamine...acum am doar o usoara jena la cele 2 ovare...pana la ET am de luat Doxicilina, Utrogestan (vaginal), Metypred, MagneB6, Elevit, Aspirin Protect100, Vitamina C si ...peste 3 l de apa...apa asta a omoara...
ET va fi joi, deci la 72 de ore, dar maine dimineata trebe sa sunam sa vedem cate ovocite s-au fertilizat...
Kla , Aniast multumesc pentru gandurile bune

Victoria speciali, te mai sun...

Acum fug langa sotzul...ca este ziua lui...l-am conceput pe bebe de ziua lui...

la toate fetele

Pis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Pis, La multi ani pentru sotul tau! Multa sanatate, fericire si fie ca peste 2 saptamani sa-i dai o veste buna.

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

PIS LA MULTI ANI SOTULUI TAU!sa dea DOAMNE-DOAMNE ca la anul pe vremea asta sa sarbatoriti in 3 sau chiar 4.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Zouzounaki: merci frumos pentru urari.

Pussi: si mie mi-au spus ca este o stimulare destul de usoara, dar pana acum nu am decat 5 foliculi dar babani( 21, 19, 17 si 2 de 15) si ceva sub 10 mm. A inceput sa ma doara destul de rau si sunt super dezamagita de rezultat....dar mai am timp...sa fiu

Galuscuta, Alexi multa bafta! Va tin pumnii la ET si sper sa aveti cel mai frumos cadou de Craciun

Aniast72 fac 11 zile de Menogon adica din 27.11 pana in 07.12.2006 si azi eram la a 7 zi de Menogon, daca socotesc ca le fac seara. Acum am facu deja a 8-a injectie. E posibil sa imi faca doar pana miercuri, dar asta o sa mai aflu pe parcurs.
Ce este Maca? Unde gasesc asa ceva?

Kla78 stai linistita, o sa vezi ca maine BCG o sa fie pozitiv. Iti tin pumnii .

pupici la toate fetele

betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

betty78, ti-am dat pe PM sa citesti despre Maca. Nu o sa mai ai timp sa comanzi on-line, dar se gaseste si la farmacii. Ajuta, chiar si pe termen scurt. Mergi maine si incepe sa iei, cate 3-4 pastile pe zi si o sa vezi rezultate.

-ici

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

Fetele care au facut punctia cat timp v-au durut ovarele dupa punctie?Pe mine ma dor cam tare si ma simt balonata.
Ce sa va mai zic...maine la ora 9 am ET si am emotii mari sper ca totul sa fie bine.
Pusi tin pumni pt miercuri la punctie ,sigur va fi bine.endometru este f bun.SUCCES

Multa bafta tuturor care sunt in tratament,care fac punctie si ET.
Va pupacesc pe toate

alexi22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Aniast72 Saru'mana mult. L-am citit. Maine ma duc sa il caut prin farmacii. Poate il au la 2-na. Multumesc mult

Pis La Multi Ani, sotului tau!!!! si mult noroc in continuare.

betty78

Mergi la inceput