Gravidute dupa laparoscopie

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

kora ma bucur sa aud ca banii nu sunt o problema. Iti doresc sa reusesti din prima si sa va bucurati de bb mic. Pana atunci nu elimina posibilitatea de a ramane printr-o minune. La mine s-a intamplat ( urma sa fac si eu FIV dar nu aveam inca banii) minunea atunci cand nu ne asteptam.
Va pup pe toate si zile fertile

gabi

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Gabiu ai dreptate, daca DD vrea, EL poate sa faca orice minune!!!

Haideti fetelor chiar nu a mai ramas nimeni dupa laparo???

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR DE AZI!!!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Eu sper sa raman in curand.

Am facut laparo pt. decorticarea ovarelor pe 24 oct. - in noiembrie vad ca nu s-a prins nimic, dar poate in decembrie de Sarbatori sa va dau o veste buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Miramar esti simpatica , sigur iti va aduce Mos Craciun un cadou frumos ca sa pot si eu sa mai trec pe cineva pe listuta!!!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ele77 spune:

Nu stiu daca va voi fi de mare ajutor dar... Dupa 2 ani de investigatii avand ovare polichistice si un ciclu la o luna, doua, trei si chiar patru luni am facut operatie de decorticare ovariana, mai 2003. In data de 24 octombrie 2003 am facut inseminare artificiala. Apoi in noiembrie am avut ciclu iar in decembrie la sfarsit am aflat in urma unui test (facut fara prea mare tragere de inima si fara prea multe sperante) ca sunt insarcinata in 5 saptamani. Doctorul nu a stiut sa-mi spuna daca am ramas in urma inseminarii insarcinata. Operatia oricum a contat foarte mult la succesul obtinut. Am avut o sarcina usoara si o nastere la fel de usoara. Va doresc sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Felicitari Ele, multumim , sa ai gija de tau si sa fiti fericiti!!!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Smaddy spune:

Buna ziua fetelor!! Unde ma sfatuiti sa fac laparoscopia unde ar fii cel mai indicat si poate stiti ceva si de preturi sa ma informati si pe mine.Vreau sa fac decorticare ovariana am ovare polichistice si nu pot ramane
Va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Smaddy daca iti activezi PM-ul iti trimit mai multe detalii. Eu am facut laparo la Elias cu dr Tutunaru care e cel mai bun dr. dupa parerea mea in acest domeniu.Daca vrei pareri despre dansul poti intra la "Pacientele dr. Tutunaru" si noi toate pacientele d-lui dr. te vom ajuta . Bafta multa!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Smaddy spune:

Iti multumesc dar sunt proaspata pe forum si nu am activat PM dupa mai multe mesaje o sa se activeze intai o sa citesc despre pacientele d-lui doctor si voi vorbi cu ginecologul meu pe care inca il caut ca in ultimul an am schimbat nu mai putin de 5 medici sa imi dea o trimitere la Elias la dl doctor Tutunaru si sper la anu sa fiu mama.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Smaddy ca sa mergi la dl. dr Tutunaru nu ai nevoie de trimitere.Dansul are cabinet particular, te pori programa acolo daca vrei.Pacientele d-lui dr. te vor indruma daca vei dori. Mult succes!!!

Kora

Mergi la inceput