Mamici de noiembrie - decembrie 2006 (61)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki04 spune:

FELICITARI Alexandra si Dolores!!!!!!!!!!
Sa va traiasca bebelusii si sa va bucurati de ei!
In sfarsit a scapat si Dolores.ALEXANDRA curaj mami ca bebe Mark are nevoie de tine.
Eu am fost dimineata la doctor bebe este bine, colul lung, inchis ne vedem la control peste 2 sapt pentru analize si eco. nu stiu de ce dar am o presimtire ca numai apucam sa mai facem analize. Eu cred ca bebe o sa vina mai repede!
Mai vedem peste 2 sapt cine a avut dreptate.

Mihaela 35+
Mamica de Adita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

Felicitari Alexandra!

Ancader bine ai venit in



36 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Buna dimineata la mine e dimineata ca abia m-am trezit

A nascut Alexandra wow si Dolores
Cand vad ca a mai nascut cineva imi aduc aminte de nasterea mea si cata fericire am simtit atunci si mai plang un pic

Alexandra,Dolores-felicitari sa va traiasca bebeii,sa aveti mult laptic si refacere rapida

Kokorina-esti o mamica erou mai rezisti?

fug sa pap ceva pupici

Bamboletta si bebelina Antonia-Gabriela
"poze"
www.dropshots.com/bamboletta" target="_blank">"video bebelina"

"Poze Antonia-Gabriela"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atudor spune:

Alexandra, felicitari Sa fiti sanatosi si papaciosi, laptic mult si recuperare rapida
Irinabr, stai linistita cu greutatea, ecograful da erori; uite lamine, de ex, la 38 de sapt cantarea conf eco, 2,800. La o sapt dupa, s-a nascut cu 3,400…nu putea creste atat intr-o saptamana. Stai linistita mai sunt erori. Cat despre acte, iti trebuie buletinul tau si adeverinta de la locul de munca, cum ca platesti CAS


Ana lui Tiberiu Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p_onu spune:

multumesc de galerie fetele...bebe nu vrea inca afara....colul e f inchis si nu e deloc moale....asa ca ne-am intors acasa cu bagaje cu tot...mai asteptam, deci...pana marti, a spus dl dr

40+ cu Octavian

Poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p_onu spune:

felicitari pentru alexandra si mark...abia astept sa ne povestesti cum a fost si sa ni-l arati bebe...sper sa fie un mancacios, iar mami sa aibe laptic mult!!!!!! inca ceva pt bebe: sa fie dulce si haios, ca mami!!!!


felicitari si pentru dolores si david, aseara am uitat sa transmit!!!

Ktrinel si cristina1974, se pare ca ne luam de mana si asteptam ...doar, doar!!! , tu, cristina, esti super haioasa cu petrecerea ta...vezi sa nu imbeti copchilul, sa iasa turmentat...in rest, distractie placuta!!! si....

40+ cu Octavian

Poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebyta spune:

Alexandra si Dolores FELICITARI SANTETI MAMICI!SA VA TRAIASCA SA FIE SANATOSI SI MANCACIOSI
vou mamici refacere rapida si
DANDUSA SI ATUDOR vostri de cate ori ies cu scaunul pe zi sau la ce interval de timp?sunt putin ingrijorata ,MATEI iese o data la doua zile sa fie din cauza colicilor ca gaze da mai tot timpul mititelul dragostea lui mama
ancader bun venit si sarcina usoara incontinuare ca mai ai un pic.....

*bya* TUDOR MATEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p_onu spune:

bun venit alaturi de noi, ancader


kokorina pentru pascal si sophia...sunt niste ingerasi, iar comentariile tale despre ei sunt delicioase

miki04 felicitari pentru rezultatele la control...nu stiu ce sa-ti spun despre col, decat ca daca dr a zis ca e inchis si lung...inseamna ca bebe nu se grabeste sa vina prea curand!!!
la mine asa a fost...la 38 de sapt a zis ca e bine inchis si bebe a stat linistit la locul lui, la 39 la fel, la 40 la fel...bebe e toto acolo...

40+ cu Octavian

Poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Felicitari Alexandrei! sanatate multa si ei si lui bebe Mark,felicitari si taticului.Ce sa zic? Laptic mult,sanatate maxima, cat mai putini colicei,si refacere rapida pentru mami.
P_onu,chiar ca ne luam de manuta....Eu, cu petrecerea mea, m-am simtit super aseara,doar ca la un moment dat m-au luat niste dureri de credeam ca mor.Din nou,obisnuitele dureri,care trec de la sine dupa ce ma chinuie ca pe Hristos.Mi-a sarit si abureala lui Bachus instantaneu si ma rugam de toti sfintii sa merg la spital,dar n-a fost sa fie.Asta este, ce naiba sa fac? Azi ma car iar prin oras, pe la cumparaturi.....Deja mi se face acru in gura de la atata shopping,iar de fiecare data cand ma duc in camera Georgiei,si vad totul aranjat,am un sentiment tare aiurea,ca nu mai vine odata, ca voi ramane asa pentru toata viata. durerile astea zilnice ma omoara,si de fiecare data trec,pentru a o lua de la capat ziua urmatoare.Pe masura ce trece timpul,sunt tot mai convinsa sa-mi sectionez trompele,sarcina asta mi-a iesit pe ochi.
va pup si sa aveti grija de voi


40 saptamani fix,fix,fix,Iasmina Timeea si bebe Georgia Helia

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Irinabr, stai linistita, incearca sa nu te mai ingrijorezi. Ecograful poate da erori mari acum. La cate sapt te-a programat la ceza? Eu de-abia luni ma duc la T. Ce analgezice ti-a zis ca sunt ok? Faci rahi si iti lasi cateter in spate, nu? Hai ca te-am ametit de tot :)

Pupici.

Pupicei, Ingeras 36+ Maya Maria

Mergi la inceput