Ai nostri, ca brazii! ian-feb2005 (33)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Amaya, LMA pt. pui si ma bucur ca ai scris si sunteti bine, chiar ma gandeam ce faceti!

Liviana, am vazut ca mi-ai scris ieri pe ym dar tocmai plecam de acasa. Suntem bine, multumesc mult de intrebare!

Patricia, nu e ciulama, e scama !

Crinuta, ce inalt e Rayan! Abia astept sa va vad si pe voi!

Edit: Amaya, si zici ca baiatul asta frumos cu caciula rosie s-a deocheat? Hmmm...Tu arati super!


Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

La Multi Ani pt Deea (Leta), Andrei (Amaya), Andreea (Andrutza), Andrei (Tigabita), Andreea Rebeca (Patricia), Andrei (Kita)
Pt parintii lor: sa sarbatoriti frumos in familie si sa va bucurati de minunile voastre! Asteptam si poze!

Amaya, cred ca esti un pic prea severa cu tine. E normal sa mai cedam nervos si le mai articulam cate una la funduletz chiar daca nu tare. Doar nu suntem stanci sa rezistam la infinit...
Bubu, no problem, ma bucur ca sunteti ok.

Fetele, am o propunere: maine la ora 18 se vor inaugura luminile ornamentale din Bucuresti. Vine cineva la aprinderea lor la Universitate?

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005)

Forum despre Flori Presate (2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Buna mamici,

In primul rand La multi ani tuturor celor care poarta numele Sf. Andrei! Sa fiti sanatosi si iubiti!

N-am mai intrat zilelea astea pt ca s-au adunat diverse probleme, Eric a facut otita, l-am dus ieri la dr. ...

Anda, felicitari pt noul look! Si LMA! Ce ma mira pe mine e ca ai reusit sa slabesti avand hipotiroidie (sper ca am inteles bine). Am si eu cateva dintre simptomele acestei boli, insa n-am ajuns inca sa investighez. Masaj faci acasa sau la un salon? Cu nutritionista ma mai gandesc daca sa apelez...

Shobo, imi pare rau ca n-am putut sa te-ajut cu adr. mag. acela, sper ca te-ai descurcat. La multi ani sotzului si distractie placuta!

Crinuta, wecome home!

Alex, si eu am incercat=o pe Ruxi cu canita d-aia si n-o vrea. Bine ca n-am luat doua! Papa doar laptic la bibe dimi si seara.






Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

tks, am gasit f rpd magazinul! insa ma uit acum la cele 2 vf luate si la sac si habar n-am cum sa le pun... mi-a zis tipa aceea ceva de bagat vf in sac si taiat sacul dar cum??? ma grabeam groaznic ca-mi pleca bona si n-am inteles :((

plizzzzzzz, help me, crinuta, Erica sau cine stie!

tks a lot

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Eu pun varful pe dinauntru si nu mai stiu daca am taiat sau nu, dar cred ca da, parca .....

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BESTUTZA spune:


Am intrat si noi pe fuga sa va uram toate ce le bune acum ca incepe cea mai frumoasa perioada a anului!Bucurati-va de fiecare zi alaturi de pitici mai ales ca urmeaza o perioada a ochilor mari si a sufletelor implinite!


Cand am un pic de timp stau si ma uit la minifilmuletele pe care le-am facut cand Tudor incepuse sa rada cu hohote bagandu-si capul intr-o broasca de plus ,sa loveasca tare cu piciorele in zornaitorile de la pat...Si fac acum filmulete - Tudor il calareste pe tati si ii spune "shus"-sus =sa se ridice calul in picioare- gandindu-ma la zilele cand noi, caii nu vom mai fi buni de "o "povara" atat de dulce!


Toti ce purtati numele Sf Andrei sa va bucurati de protectia lui in fiecare zi!
Witchie,Andreea -Leta, Andreea -Andrutza, Andrei-Tigabita, Andreea Patricia ,Andrei-Kita, Andrei -Amaya
SA fiti sanatosi si fericiti!

Multam Patricia!




http://community.webshots.com/user/BESTUTZA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Multumim de urari!
Noi petrecem in familie si ne distram copios.
ia priviti ce fotomodelam eu aici
M-a spart ce figuri a inceput sa faca la pozat

Shobo, La Multi Ani pentru sotul tau!

Liviana, ma gindeam si eu sa o duc la lumini dar nu stiu daca maine, ca va fi f aglomerat cred.

amaya, v-am admirat si eu la munte, pe Andrei cel dragalas cu caciula rosie si tu care arati tare bine.

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by PatriciaArdeleanu

Multumim de urari!
Noi petrecem in familie si ne distram copios.
ia priviti ce fotomodelam eu aici
M-a spart ce figuri a inceput sa faca la pozat

Shobo, La Multi Ani pentru sotul tau!

Patricia si Rebecca (05.02.05)







Wow, ce expresiva este. In poza asta seamana mult cu tine.

pupici




Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

ah, ce creste inima in mine cind imi mai zice cineva din cind in cind ca seamana si cu mine...

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Multumesc ptr raspunsuri. Probabil ca nu e pregatit sa renunte, asa ca nu am sa insist. Nici cu paiul nu stie. Insa care ar fi varsta limita recomandata la care ar trebui sa nu mai folosim bibele?

La multi ani tuturor celor ce-si serbeaza azi ziua de nume!

Si noi azi ne-am luat masinuta mare pe care sta si se impinge cu piciorusele prin toata casa. Are si volan, directie si chiar claxon. Nici la ora asta nu doarme de incantare. De ziua lui am sa ii comand masina cu acumulator si telecomanda. Numai bine vine primava si putem iesi cu ea.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput