Ai nostri, ca brazii! ian-feb2005 (33)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

multumesc frumos pt urarile pt sot, sambata e ziua lui insa maine vreau sa fac tortul sa am timp destul..

Alex, te admir f tare pt puterea cu care iti cresti singur copilul! imi pot imagina doar cat de greu e!..

Bestutza, esti un bum de fericire.. tine-o tot asa! si eu ma mai gandesc uneori peste muuulti ani... si-mi doresc sa nu se termine.. insa asa e viata! :(

Patricia , chiar privire de fotomodel!

crinuta, am vazut ca iese putin capul varfului din sac si banuiesc ca nu mai tai nimic in ac caz... doar strang de sac si iese crema :) sa speram!

tks

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Patri, acelasi lucru pe care l-a spus Crinuta vroiam sa-l scriu si eu. E minunata! Are ceva mai mult de la tine Rebb. pt fotomodel! Merite mamei, care o rasfata cu acele rochite minunate!

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Amaya, l-am vazut si pe Andreiutz! O scumpete!
Si mami arata f bine la 29 de sapt!

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

M-a lovit atat de rau cu capul in nas, incat mi-a dat sangele imediat, si imi simt nasul f. ciudat.
Sunt f. suparata. M-a lovit de multe ori, dar, de data asta a fost cumplit.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Apropos de cu cine seamana, mie in ultima vreme mi se spune ca nu seamana " deloc" cu mine, ci doar cu tati


Ieri era sa pierdem avionul, deoarece cand sa caram bagajele in masina verisoarei mele constatam ca lipsea caruciorul, care era bine merci in portbagajul matusii mele, care se afla la vreo 30 de min de casa, la job-ul ei.
Ma rog, peripetii peste peripetii, dar am ajuns cu bine.



Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Megg spune:

LA MULTI ANI (cu intarziere) tuturor celor cu numele Andreea si Andrei, bebei si parinti!
Multa sanatate va doresc, bucurii si impliniri!





Megg si bb Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

LA MULTI ANI, cu intarziere pt. ieri!!!
Patricia, m-a topit si pe mine Rebbeca. E dulce foc si intr-adevar are mult din "aerul" tau. Iar cocheta mereu a fost, ca si mamica ei.
Crinuta, bine ai revenit. Al doilea copil l-am programat pt. anul viitor, acum mai ramane de vazut daca si Dumnezeu va avea acelasi plan pt. noi. Sper sa nu se lase prea mult asteptat fiindca deja ni-l dorim de ceva timp doar ca am amanat proiectul ca sa realizam una-alta inainte. Totusi am mari sperante intrucat Tudor a venit imediat , din prima incercare.
Ana Maria, multumesc frumos. Proiectul este solicitant intr-adevar dar cel mai important mie mi se pare faptul ca aveti terenul, intrucat in curand preturile vor creste intr-atat (de fapt deja au crescut) incat va fi greu sa ne mai atingem de ele. In rest iti trebuie nervi tari si noroc de echipa serioasa.

mama de BAIAT (9 ian. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Tomasa, va tin pumnii sa fie cum doriti voi.

Rayan stie ca a facut ceva rau aseara, si acum nu stie ce sa mai faca. Vine, ma pupa, ma iubeste, a plans....


Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

Amaya, eu una recunosc ca m-ai complexat cu ce ai scris. Felicitari pt. calmul tau si pt. un copil atat de senin si linistit. Pozele de la munte sunt foarte frumoase.
Bubu, da, eu asa ma gandeam sa cumparam fiecare cate un cadou pt. copilasul propriu si fireste sa aducem diverse bunatati de mancare .
Crinuta, am uitat sa-ti scriu ca lui Tudor acum ii ies ultimele 2 masele. Pe el l-au chinuit astea 4 din cale afara. Iar cu nasucul si el se zbate si plange de cate ori incerc sa-l curat. Acum e parca mai bine. Eu i-am pus Rinonef-T, cate o picatura de 3 ori pe zi si seara la culcare cate un puf de Olinth pt. copii. I-am mai dat si cateva picaturi de vitamina C zilnic pe perioada mucoasa.
Daniela, scuza-mi ignoranta si nu rade prea mult de mine, cum se pune Colargolul, in nasuc sau este sirop? Marturisesc ca habar n-am desi imi suna cunoascut...Si i-as cumpara chiar daca are gust rau si pateaza, macar sa terminam cu balamucul asta.
Anda, felicitari pt. kg. pierdue, pt. gandirea pozitiva si mai ales pt. felul in care te ingrijesti. Nutritionist, masaj, coafor, manichiura, pedichiura... woau! Cand ai timp de toate astea plus serv, sot si copil? Bravo tie, tine-o tot asa!

Nu am raspuns mai repede pt. ca am o perioada f. incarcata la serv. si intru cand apuc, atunci citesc repede si uit din raspunsuri...incurc mesajele, etc. Mii de scuze. De sapt. viitoare voi fi mult mai libera, sau cel putin asa sper.

mama de BAIAT (9 ian. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

Dana, sanatate multa lui Eric. Bietul, cred ca e tare dureroasa otita...Offf, vad ca multi copilasi sunt raciti sau bolnaviori in perioada asta.
Strunfita, merci de raspunsul privind ordonanta. Ma bucur ca este asa.
Patri, ma crezi ca nici poze n-am mai apucat sa-i fac??? Sunt tare alergata...
Gabi.i, merci frumos de urari!

mama de BAIAT (9 ian. 2005)

Mergi la inceput