FIV in Ungaria 5

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Pussi o sa te cunosc sigur, nu scapi tu asa usor .
Liana cum te intelegi cu Ani? e super, nu?

Tia si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

LA MULTI ANI ROMANIA!!! facem noi copii la unguri, dar tot romance suntem!!!!

Lianaai ajuns acasa??? iti trimit un PMSper sa-ti treaca raceala..

Pisai fost la eco si la donat sange??? sa ne spiu si noua ce si cum

Toate sunteti plecate in mini vacanta???

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

LA MULTI ANI!
MIKI mersi pt informatii ! Am sa ma uit si la azoo sa ma mai documentez
Pis, Pussi, Liana ma bucur ca suteti bine si va doresc la toate trei reusita din prima !
Steliana mult succes la Debrecen, sa vii cu sau de acolo !
Sa avati toate o zi frumoasa azi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Miki felicitari pt material, esti priceputa nu gluma ! Eu nu stiu deloc franceza, asa ca n-am inteles materialul cu azoospermie ! Am sa intru pe site-ul de unde l-ai copiat, poate gasesc varianta in engleza !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ete na!! sa fiu in ton cu atmosfera...
in primul rand vreau sa urez sarbatoritelor..si sa ma ierte de intarziere...
crinuta "La multi ani!!!sa fii iubita si fericita si cat mai curand sa ti se implineasca visul!!!"..sa ma ierti mama dar daca nu'mi spunea pussi la clinika ..offf offf vai de capuu meu...am uitat..dehhh..
andicu tie in primul rand iti multumesc din suflet pentru tot ceea ce faci..."La multi ani fericiti!!!sa ai o bebica minunata!!scuze dar presimte je ceva..
internet abia acum am aflat si io cine esti tu..imi tot spunea Ani de fata de la Resita..o fata super..super..super...ma bucur mama ca tu esti si tare mi'ar placea sa te si vaz...io pup pe Daria chiar daca nu am vazut'o niciodata o cunosc foarte binee..mi'a spus Ani..aaaaaaa sa nu uit..mi'a spus Ani sa'ti transmit toate cele buneeee si te salutaaa!!
legaturooooo asa breeee zici tu di mini??e racita saraca???? pai bine mai fatoooo si nu spui si cat am vorbit????ca nu mi'a tacut gura un minut??/ete asa racita cum eram.plus ca dupa cat am vorbit era sa mai bocesc si pe'acolo...plus ca am fost o nesimtita si am plecat fara sa te tzuc..zile fetelor tot.....hai ca te pupppp acu..veziii????am zis io ca's7 da tu nu..si nuu..ca trebe sa fie nr par...na vezi???a avut iar olteanca dreptatema bucur fatoooo si tin pumnii stransii..stransiii..
Pis mama chiar daca am ratat "patul"..ma bucur ca a avut altcineva grija sa nu ratezete pup si tin pumnii stransii..stransiiii...
miki am intrebat..biopsia este intre70.000-100.000forinti se face la alt spital si nu la clinika..te trimite dc..cu donator nu se mai face..cel putin o perioada,,,nu mi'a zis de ce dar au avut niste probleme si nu le mai dau voie cei de "sus"...oricum dc a spus ca vrea sa va vada intai si dupa aceea hotaraste ce si cum...mai multe vb pe mes..te pup..
hai ca ma operes aci ca ma intinsai preaaa mult
va pupacesc pe toate si va tin pumnii!!!
"La multi ani ROMANIA!!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

tot io ca uitai sa va spun..
la mine s'a dus si luna asta..a aprut un chist..asta e il rezolv io si pe asta


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Mi s-a facut pielea de gaina, Cami! Dumnezeule prin cate ati putut trece. Dumnezeu v-a ajutat si v-a dat putere de fiecare data sa mergeti mai departe.
Sa fiti sanatosi, minunea s-a infaptuit iar tu sa ai multa grija de burticutza.
Pupici, fata curajoasa ce esti!


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
In asteptarea lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniaN spune:

Chiar daca nu scriu foarte des va citesc tot timpul,despre mine nimic nou inca.

CAMI ma bucur mult pt tine si ai grija de tine in continuare.

FETELE care sunt acum in tratament va tin pumnii stransi.


Va pup pe toate LAVINIA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Liana, multumesc pt informatii. Deci inteleg ca nu au banca de sperma. Nu prea imi dau seama ce fel de pb au avut inainte. Probabil ca inainte un cuplu care dorea sa apeleze la un donator tb sa si-l gaseasca singuri si sa vina cu el. Atunci ... mai vb pe mess. .


Miki

Mergi la inceput