FIV in Ungaria 5

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asi spune:

quote:


asi, multumim ca "ne-ai amintit" de ziua crinutei noastre



_
Printesa noastra,Alexia



Sper sa nu se fi suparat ca am zis ca azi e ziua ei.



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Asi multumim de veste

Andicu, Crinuta, ioana mersi de incurajari... am niste stari super depresive... si nu stiu motivul

Pis, Legaturoooooooooooo maine la 10:30 ora lor sunt acolo

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

Pussi, si eu iti tin pumnii si ma gandesc la tine.
Gandeste pozitiv si sigur va fii bine. Haide, suntem alaturi de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Pussi, e de la injectii,nu te mai gandi!
Pis, ma bucur sa ne dai vesti bune! sa dea Domnul sa fie cum a zis dr Zadori, sa fii in cateva zile!

Andreea 7+
Punctuletzul meu

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabela11 spune:

Crinutza la multi ani!! Sa fii sanatoasa si sa se implineasca ce-ti doresti tu mai mult.Te pup



Mirabela 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Miki e adevarat ca soldateii nu sunt tare zdraveni, de fapt sunt putini, putini Dar le venim de hac Dr Zadori i-a recomandat sotiorului vitamina e,c, magne B6 si ceva cu maca. Ultimul produs nu l-am gasit in Szeged asa ca am luat de la noi Macavit, in maghiara era ceva ... macavib am inteles eu. Stii tu ce scris au doctorii. Mie farmacista mi-a zis de macavit si pe asta l-am luat. Noi pe 12 avem de facut spermograma ! Sper sa fie soldateii puternici si in nr mare ca de nu ... Sa stai linistita ca iti spun tot cand ne intoarcem. Eu sper sa nu fie necesara biopsia, desi dr nu ne-a dat mari sperante, dar eu sunt incapatanata si nu ma las !
Crinuta ]LA MULTI ANI ! ITI DORESC CA CELE MAI DRAGI DORINTE SA TI SE INDEPLINEASCA ! SA FII
FERICITA ![/b]
Pussi m-am linistit cand am vazut ca Andicu a zis ca e de la injectii ! Pai, nu lasa draguta hormoneii sa-si faca de cap !
Sa ai grija de tine !
Pis e super vestea ! Iti urez de pe acum succes in 4 dec....Ti se pregateste ceva de sarbatori, ceva cu ochisori ! Si tie Pussi la fel !
va pupicesc pe toate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Pussi nu te necaji, totul este de la hormoni, fiecare reactioneaza altfel, totul o sa fie bine. De Craciun dai de baut, o sa fi

Tia si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Pis iti tin pumnii, sa dea DD sa te intorci cu doi in burtica


Tia si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Mirabela si Ioana multumesc de urari.
Asi nu m-am suparat.... De fapt, eram destul de trista cand am venit acasa si mi-a mai trecut cand am vazut mesajele fetelor.
Pussi si eu am patit la fel ca si tine, incepusem sa fi mai nervoasa si mai plangacioasa. E din cauza tratamentului. Iti tin pumnii pe maine sa vii cu vesti bune. Si nu te stresa, ca peste vreo trei saptamani ne dai si vestea buna. Si Pis la fel. Va tin pumnii la amandoua. Pis ma gandesc la tine penru luni, va fi bine, ai sa vezi.
Liana tu ce mai faci?

pentru TOATE

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabela11 spune:

La multi ani ! pentru toate Andreele de pe acest forum.

Andicu

Mirabela 11

Mergi la inceput