Clipe din trairile sufletelor noastre... (12)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Buna tuturor. Am intrat sa multumesc pentru urarile de bun-venit. Am mai spus si-o mai zic o data: ma bucur mult ca v-am descoperit. E tare placut aici la voi, face bine la moral!
La multi ani, Marce! Iti doresc multa fericire alaturi de bebitza ta si sarcina usoara in continuare.
Pupici si noapte buna tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Ameera asa este, te simti usurat/a sa vezi ca ceea ce ti se intampla, pana la urma nu e nimic iesit din comun, te simti increzator cand descoperi cati au mai trecut prin ce treci tu, si au reusit.
Somn usor la toti!

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Neata,neata!
Eu m-am trezit,am facut cafeluta,am facut ordine,am pus si masa.....

Cine-i ultimul,face curat!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati 73 spune:

Ehhhh, eu sunt ultima, cred...
Trebuie sa facem o lista cu toti membrii clubului...

Fetelor, eu nu as intenta actiune de recunoastere a paternitatii , in primul rand pentru ca ar fi sub demnitatea mea de femeie...De ce sa oblig eu pe careva sa aiba oarece legatura cu mine, impotriva vointei lui? Mai mult, de ce sa hotarasc si pentru copilul meu? Ce ar castiga din asta? Notiunea de "tata" inseamna mai mult decat un nume...Credeti ca va fi mai fericit copilul stiind ca acel nume din certificat nu-l iubeste si nu-l vrea??? Ma indoiesc... In orice caz, Marce, actiunea se intenteaza in termen de 1 an de la nasterea copilului, cu mici exceptii!

Ce sa mai spun, observ ca Brenda il curteaza pe Alex... Poate ar fi bine sa stergi "madam cutit", nu de alta, da' sa nu sperii baietu'!


Alma, sambata are loc ...confruntarea!

Va pup. paaaaa
P.S.Poate faceti lista aia...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

bine, fac eu lista...
Sa ma trageti de maneca daca am uitat pe cineva afara. Am avut o noapte grea, si cand am reusit sa adorm intr-un final, am avut cosmaruri.
Deci trec pe lista nick-urile, si eventual daca vreti in paranteza numele copiiilor nostri si data lor de nastere. E o.k. asa? Vreau datele copiilor!!!!

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Neatza,
oare eu sint ultima la cafea? Sper k nu ...k sa nu fac curat

Alex, Ameera... multumesc din suflet pt urari!
ce flori frumoase am primit...cu numele meu pe ele!

Alex, mercic muuuult pt link-ul cu bebitza mea! O sa il pun in semnatura kiar acum....

Eu ma bucur k e pe aici. E mai vesel si nu avem timp sa ne plictisim si sa fim tristi/e.

Fug sa imi editez profilul... si ma intorc!


Puuuup,


Marce 26+

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev053pp_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Gata lista, astept datele de nastere ale copiiilor vostri!

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Gabi,Gabi,ce buna organizatoare esti tu....Diana e nascuta pe 13 Martie....
Desi.....mie mi se pare ca parca prea sintem ca in piata publica,cu numele afisate ca la panoul de partid.....dar daca voi vreti....

Cati...........sa te lamuresc?
Aseara cind am intrat sa va salut,am gasit pe mess mesaj off-line de la Alex.I-am raspuns,dar,desi el era online,nu vazu raspunsul meu.
Eu am iesit la un moment dat,ca n-am stat mult.
Drept pentru care,baiatul s-a simtit oarescum si mi-a explicat ce vazusi tu mai sus....
Of,of,of.....tre sa-ti dau mura in gura ca la copiii mici......
Deci.....nu-l curtez pe Alex

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Alex - 15 nov. 2004 :-)
Hai ca totusi nu sunt ultima in dimineata asta Nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

quote:
Originally posted by Alex2

Marce, draga, daca-mi permiti, uite asta iti poti pune la semnatura. Era o sugestie. Daca esti de acord, da citeaza quote si ia din postea mea adresa din [url ] in [/url ] si o treci la profil la semnatura ta.




Bebelusul meu




Alexandru

...................



Eeeeee? Cum m-am descurcat...? Am schimbat un pic denumirea pt k e fetitza si i-am trecut si numele!




Marce 26+

Vine bebelina mea, Patricia-Ioana!

Mergi la inceput