Clipe din trairile sufletelor noastre... (12)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Asa, asa, Gabi.
Hihi Nadrag, - fabrica de ciocane - acolo mergeam in tabara in fiecare vara si ne umpleam de paduchi.



>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Mihaela, si eu sint noua in acest grup si ma bucur ca am facut acest pas. Am primit o multime de sfaturi care mi-au mers la inima.. Deci, ma bucur ca te-ai alaturat noua.

Yasmine, acelasi urari si tie si mai ales multumiri pentru sfat. Si eu ma gandesc acum la acelasi lucru. Ca daca ii trec numele pe certificat ii dau drepturi, si sint sigur ca obligatiile nu si le va indeplini. S-ar putea sa ma leg la cap, sint constienta de asta. Oricum, se pare ca ramane cu liniuta si atunci nu voi avea bataie de cap... Incerc pe cat posibil sa nu ma mai stresez, ptr ca bebe Luca a fost saracu' cam stresat pe perioada sarcinii.. si nu-i bine deloc...

Marce,
Eu stau in spatele Protv-ului, langa statia de metrou Iancului. Ai mei stau in alta parte.... in cealalalta parte de oras.. mi-e groaza cand ma gandesc la traficul din Bucuresti... dar bine ca am metroul aproape....
Chiar ma gandesc sa vin in primavara cu bebe Luca, inainte de a ma intoarce la job...
Acum fug la doctor, sa vad cum merge tiroida pe care nu o mai am... :)

PupiciYagmur 35+ bebe Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Ameera, multam fain de sfaturi... cred ca ai mare dreptate... eu am luat hotararea ca daca nu vrea sa-l recunoasca, nu-l dau in judecata.. merg mai departe.. si ne vedem de viatza noastra.
Eu stiu sigur ca nu are cum sa ma ajute, deci financiar, nu astept nimica de la el. Am fost tare naiva... nu ma asteptam sa nu vrea sa-l recunoasca.... dar acest om ma surprinde neplacut intotdeauna...

Sa-ti traieasca fetitza.. si keep in touch...
Pupici

Yagmur 35+ bebe Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Wow,wow,wow!
Ce de lume noua,nici nu mai stiu cu ce sa incep......

Marce,inca o data La multi ani! Stiam ca astazi este ziua ta,dar am vrut sa fiu io prima care-ti ureaza,nah.....

Mihaela,Ameera,Yasmine,bine ati venit....nush de ce ezita toata lumea atit de mult inainte de a intra pe aici,pe la noi prin casa....
Dar oricum sinteti bine venite,sper sa va placa.

Doar ca......cred ca ati speriat pe Alex,s-o fi intimidat de la avalansa asta de fomei....

Diana e racita,a inceput cu o tuse usoara simbata,ca acum sa tuseasca de-a binelea si sa-i curga lumminarile rau de tot.Am bagat-o la o baie fierbinte si acum ma pregatesc s-o doftoricesc....

In rest.....maine am trebi multe,o sa va povestesc eu ce si cum!
Pup pe toata lumea,mai noua,mai veche....

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Ameera, Yasmine... si din partea mea un "Bine ati venit" calduros. Ma bucur k ne-am inmultit.

Brenda, DA... ai fost prima! Puuuuup... Aaaaaa...Si..imi pare rau sa aud k Di e bolnavioara. Cum de s-a pricopsit?
Iar in ceea ce il priveste pe Alex, eu cred k a dat fuga sa se dea cu mai mult parfum k dehhhhh...acum are mai multe fete imprejur!

Yagmur, cit stai in Buc dak vii la primavara?

pupici multi la toata lumea,

Marce 26+

[url=http://pregnancy.baby-gaga.com/][/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

va multumesc ca ne sunteti alaturi. ma primiti si pe mine:?
] chiar daca eu am un copil mai "''''''special ?as vrea din suflet sa ramanem prietene
! cu ce va pot ajuta:???}

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Siiiigur k te primim, Mihaela. (eu am zis deja "bine ai venit!"). Pe amindoua ...fara discutie... adu' printzesica aici! Pune si pozici k sa ne cunoastem...bineinteles, dak vrei.

pupam fetele,


Marce 26+

[url=http://pregnancy.baby-gaga.com/][/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Ahhhh...Mihaela, te pot intreba ceva?
De ce ai "avertisment" ai pe forum, sub nick?

Marce 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Buna seara!
Am intra doar sa salut, si sa spun ca nu m-am speriat de gasca de doamne. Am plecat la 5 dimineata la lucru, si am ajuns la 6 seara. Am manacat cu fi-miu si am adormti inaintea lui, incercand sa vorbesc cu Brenda pe YM. Brenda ti-am lasat mesaj offline, scuze, nu te ignoram, imi facem "somnul de dupa-masa". Nici sa citesc tot ce ati scris nu am reusit detaliat, asa ca nu pot raspunde. In general nu ma simt in stare sa dau sfaturi decat daca imi sunt cerute, un motiv pt care si stau cumintel pe aici.

MARCE, la multi ani!
Iti doresc tot binele din lume, sa ai o viata fericita si implinita, plina de bucurii, si un copilas frumos si sanatos!

pt tine


Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Marce, draga, daca-mi permiti, uite asta iti poti pune la semnatura. Era o sugestie. Daca esti de acord, da citeaza quote si ia din postea mea adresa din [url ] in [/url ] si o treci la profil la semnatura ta.




Bebelusul meu




Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput