Loc de intalnire al vechilor aspirante - cap.5

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns thea_m spune:

LA MULTI ANI de Sfantul Andrei! Va doresc numai bucurii, fara tristete!

Teodora

Poze

Aniversare 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tmihaela spune:

Buna dimineta dragele mele,LA MULTI ANI tutror care poarta numele Sf.Andrei.Eu si bebe suntem bine deocamdata,ne pregatim iar sufleteste pt saptamina viitoare vizite la FUndeni,dr mea la Polizu,analize si tot tacimul.Asta este numai sa fie bine.Androix felicitari si sa ai grija de burtica si bebic.Sorinuta ti-am ramas datoare cu un mail dar nu am avut timp nici sa mor la servici,daca saptam ina viitoare voi fi mai liber promit sa-ti scriu.Pupici la fete

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relya spune:



La multi ani ! tuturor celor ce serbeaza azi ziua numelui.

Ma bucur sa vad din nou miscare pe aici. Semnez si eu condica ca semn ca n-am murit ...inca.

Felicitari Androix !!! Nastere usoara atunci cand vine timpul !
Sorinush ma bucur sa te revad pe DC.
Tmihaela, sanatate multa.

toate fetele fara deosebire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

La multi ani, Androixa mea si tuturor fetelor care-si sarbatoresc onomastica astazi!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

La multi ani sarbatoritilor de azi, multa sanatate si fericire!!
Eu n-am mai scris de mult aici, dar acum cand am vazut atatea fete iesite din barlog, am zis sa intru sa va salut pe toate.
Sorinush , mi-a parut rau pentru tine.
Mihaela burticul.
Vale, Relya , ce faceti voi , ma lasati singura la anul la FIV? Nu vreti sa-l facem impreuna in februarie-martie?Eu m-am apucat de analizele pregatitoare pentru fiv.

Va pup pe toate aspirantele , pe toate mamicile foste aspirante si pe actualele gravidute.


Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina7 spune:

sa traiasca Andreii si Andreeele, sa imi traiasca si mie baiatul Andrei, sa traiasca Androixa cu bebeul si bebelina ei, sa traim cu totii !

Mihaelutza, las ca scrii tu cand ai timp, sa fii sanatoasa si tu si bebeul tau si bafta la medic !
Relya, Dana_p, mi-a fost dor de voi, va pup si va multumesc...bafta maxima la FIV-uri !
Thea, te pup si pe tine si ma bucur sa te "vad"

io am niste visinata si vin rosu la bord, asa ca va pup pe toate cu mai mare ardoare ca altadata !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

La multi ani tuturor Andreelor,la multi ani Androix,la multi ani Andrei de Sorinush!!Multa sanatate si numai impliniri!

Danap,cred ca n-o sa fii singura la fiv in februarie si asta pentru ca si noi ne pregatim sufleteste pentru marea incercare.Asta daca nu se intampla vreo minune intre timp(dar mi-e cam greu sa cred)

Pupici tuturor si distractie placuta sarbatoritelor!

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Flori, ce bine ca nu o sa fiu singura, cu toate ca m-as bucura mai mult pentru tine sa ti se intample minunea cea mare.
Sorinush, multumesc mult.Tare mult mi-as dori sa-mi iasa din prima pentru ca stiu ca o a doua sansa nu mi-o va acorda sotul meu.

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Vale, ce-ti voi spune nu-ti va placea: incearca sa-l ignori pe T., asa este ai dreptate, este un mare mistocar si foarte ingamfat... dar tu ai un interes cu el, nu lasa alte chestiuni sa te tina pe loc. Incearca sa te gandesti cum ar fi daca ai face laparo, daca ai stii ce-i pe acolo, prin burtica. Sunt chestii care nu se vad altfel.
Io stii ce-am spus dupa ce l-am "cunoscut" la cabinetul particular? (asta dupa laparo, cand deja eram gravi) "poate daca aveam picioare luuuuungi si parul luuuuung si un fizic mai... interesant si mai apetisant, poate sa uita si la mine altfel decat ca la o tarancuta abia sosita din provincie, cu autobuzul de navetisti. Nu vreau sa supar pe nimeni, dar cu mine asa a fost. Plus ca aramas dator la mine 200 mii lei vechi . Ca... n-a avut sa-mi dea restul la 1 milion.
Jos palaria insa in fata priceperii lui!
Succes tuturor fetelor!

Cristina, mami de Razvan Nazdravan (31.01.2006)
www.dropshots.com/astery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

La multi ani Romania!!!!
Vale si Astery, eu prefer sa vorbesc cu doctorul mai degajat, mai la "misto" si nu sa ma flituieasca cu "doamna duceti-va intai si rezolvati-va problemele cu toxoplasma si dupa aia mai vedem noi", ci sa puna mana pe telefon sa-si sune colegii sa-i intrebe daca stiu cum se pot rezolva anumite probleme sau sa te trimita el la un coleg de-al lui care sa te ajute.Mie personal mi-a placut foarte, foarte mult cum a vorbit si cum s-a comportat cu mine, pana si sotul meu a fost foarte impresionat.Nu stiu ce doctor ar veni sa te intrebe daca ai bani la tine sa platesti analiza, probabil daca spuneam ca nu am mi-ar fi dat el, pentru ca asta a fost tonul lui, si unul care sa ma jigneasca.Si nu sunt o frumusete rapitoare si nici picioare pana-n gat nu am, e chestie de feeling.


Dana
Poze

Mergi la inceput