Aspirante optimiste, peste 35 ani - (6)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Ziua 11 de la ET:
Beta HCG = 46,82 mUI/ml
Progesteron = 16,04 ng/ml ( interval de referinta 10,25 - 44 ng / ml )
Estradiol = 191 pg/ml ( interval de referinta 215 - 4300 pg/ml ) - estradiolul ma ingrijoreaza - e un pic sub limita.
Revin imediat ce-mi revin!

Cami
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83610" target="_blank">Barbye are nevoie de ajutor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

cami, te felicit si aici, sa ai o sarcina usoara si un bb ( sau 2) super sanatos (i)

gabi

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Cami Felicitari! Ma bucur pt tine mamicutzo. Doamne, cat am asteptat eu raza asta de soare! Sa fii cumintica, sa nu ridici nimic , sa bei apa multa si stii tu ce tb sa mai faci. Ai grija de samburel acum , sau samburei. Tb sa ma apuc de botosei . Ramane sa-mi spui dc tb mai multe perechi. Stii ce cred eu? Ca embrionasul ala mic s-a prins pt ca era cel mai viteaz. Ai vazut ca nu s-a lasat si a vrut sa-i prinda din urma pe fratiorii lui. Pupici multi- multi de tot .
Mirelus sufrageria nu e ultima . Dupa sfragerie urmeaza un hol mic, bucataria (unde e f mult de lucru) si constructia unui balconas (care il face cred ca la anul). Vezi ce raza de soare ne-a trimis Cami? Acum astept raza de la tine . Cand o sa fie soarele plin de raze o sa fac si eu FIV

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Cami: bravo,bravo,bravo! Felicitari si o sarcina cat mai usoara si bb sanatos(i).

Mirelus: nu am mai dat de dr.

Liana: ti-am pus intrebarile...pe mess.

Gabiu: ma bucur tare mult ca sunteti bine(raceala trece,stai linistita!) si astept cu nerabdare sa aflu daca-i bebel sau bebelusha.(probabil la eco din decembrie,nu?).

toate fetele!



Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Cami, bravo, felicitari!!! In sfarsit o veste buna si aici!



Sa ai o sarcina usoara, fara probleme! Si, bineinteles sanatos(i) si frumos(i)!



Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Camiiii felicitariiiiiii!!
nusy iertare dar intra nepoata si mi le stearsa,,imi zisa ea ceva da nu prea pricepui..asa ca astept mai bine Pm sa nu isi mai bage nasul..offf..offf copiiiizisa sa'ti transmit ca nu vru

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

da nusy, probabil in decembrie vom sti ce suntem. La echo asta nu am vrut sa ne aratam

gabi

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Zisa_Cami FELICITARI !!! Din inima i-ti spun ca ma bucur enorm pentru tine!! Ce frumos cadou a-ti primit de ziua voastra, daca a-ti fost cuminti!! SARCINA USOARA SI FERICITA!!! Sunt fericita in primul rand pentru ca ai invins endometrioza asta pacatoasa si esti un exemplu ca SE POATE pentru noi celelalte!!!Aveti grija de voi si te asteptam cu primele impresii, daca ti-ai revenit din emotie!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Cami, FELICITARI DIN TOT SUFLETUL!
Sa ai parte de o sarcina fara probleme, iar bb sa cresaca sanatos!
Ma bucur f mult pt tine!

Poze1Poze2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Olteanco: hihi...no problem..iti dau PM.

Cami: am vorbit mai inainte cu Bubulina si i-am zis vestea ce mare...s-a bucurat tare mult si a zis sa te pup din partea ei.Asa ca...

Gabiu: in cazul asta, asteptam bebelinul sa-si arate...

Ioana: salutare, taurasule!

Nusy

Mergi la inceput