Aspirante optimiste, peste 35 ani - (6)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Buna fetelor,
Ma azi Sf. Stelian sa ne ajute tuturor sa ne implinim visul - acela de a deveni mamici!
O Duminica frumoasa tuturor!
Ioana dupa vreo 2 zile mai proaste, ma simt din nou plina de speranta ... ca o viitoare
Liana fata sufletista ... stau si eu cu pumnii strasi pentru tine si pentru noi toate!
Avalon, Crinuta 71, Cristinici, Cristina 38, Chivutamonica Copilutzu, Danuda, Dj mama, Gabiu, Ioanatugs, Kitta, Lachi, Mikisor, Mirela, Nasha, Nusy, Stelutza, Piticul, Victoria si scuze daca am omis pe cineva

Cami
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83610" target="_blank">Barbye are nevoie de ajutor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela_1 spune:

Fetelor, vad ca v-ati tinut de bancuri cat n-am mai intrat pe forum.
Gata, mi-am facut vaccinul, peste 3 luni pot sa fac FIV-ul.
Cami, bafta multa maine, iti tin pumnii si te astept cu o veste buna.
Mikisor, mai zi-mi cum mai stai cu renovatu'. Vad ca nici tu n-ai mai intrat in ultimul timp.
Avalon, sper ca pana ma apuc de FIV sa-mi dai si tu o veste buna. Asa, pe naturel!
Nusy, ai mai reusit sa dai de dr. Soare?
Danuda, Vali, Idaira, va doresc sa aveti o sedere cat mai scurta la aspirante si sa va mutati pe lista de gravidute.
Andra, DJMama, Lachi, Liana, Copilutzu, Pitic .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Buna fetelor!!
Gabiu multumesc de urari, ca deobicei esti o draguta si nu ne-ai uitat. Sunt mult gravidute care nu mai dau pe aici, poate si pentru ca acum au alte preocupari si nu au timp, dar tu intotdeauna i-ti faci timp pentru noi si asta dovedeste un suflet mare!! Primeste un brat de din parte mea si i-ti doresc multa sanatate, sa scapi cat mai repede de raceala!!
Danyalo chiar ma intrebam ce e cu tine de nu mai dai pe aici! I-mi pare rau ca ai trecut printr-o pasa proasta si i-ti doresc multa bafta si distractie la munte! Sa va intoarceti 3 si sa nu mai aveti nevoie de FIV!
Zisa_cami i-ti tin pumnii stransi pentru maine, sa dea Domnul sa fie cea mai frumoasa zi din viata ta si sa primesti vestea mult asteptata!!
Piticul ma bucur ca te-ai simtit bine in Italia, poate ca nu a fost o luna ratata, poate ca odata cu relaxarea vine si bebe!!!
Avalon
Liana30, Nusy, Miki-miki si






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Ioana, Mirela va multumesc mult pentru urari si sper sa vin cu vesti bune!

Cami
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83610" target="_blank">Barbye are nevoie de ajutor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Cami mai ai putzin. Iti tin pumnii.
Mirelush "Renovatul" a ajuns in sufragerie. Sper ca pana la sf anului sa iasa din casa .
Limbutza ti-ai rezolvat-o, nasucul la fel , acum facusi si vaccinul ... si peste 3 luni FIV-ul. Ce fata pusa pe fapte mari! Te invidiez.
Liana am "barlogit" si eu ca Danyalo. Nu am chef de nimic si as dormi non-stop. Ma culc tarziu pe la 1:30 si ma scol la 7. Cand vin de la servici gatesc, spal pe jos toata casa , aranjez ce mai e de facut si trece timpul. Tu cand tb sa ajung la Szeged? Parca spuneai ca la sf luni, nu? Succes si lasa ca ne vedem noi intr-o zi.
toate fetele optimiste!

Edit: Cami "LA MULTI ANI! CASA DE PIATRA!" Sper ca testul de maine sa fie sa fie cel mai frumos cadou din viata ta.

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela_1 spune:

Mikisor, ai aparut! Nu ma invidia, ca am intrat intr-un iures de nu mai stiu nici eu cum sa ies. Acum cateva zile ma vedeam cu colecistul scos (am avut niste crize noaptea) insa am fost la eco si se pare ca toate-s bune, frumoase si la locul lor. Sa dea Domnul! Bine a zis cine o fi zis, ca o data ce te duci la dr, tot te duci.. Sper ca de la anu' sa ma pot ocupa numai de FIV.
Sa inteleg ca sufrageria-i ultima? Iti doresc sa-ti faci bradut in casa complet renovata.
Cami, iti zic si eu La Multi Ani! Ce sarbatoresti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

Cami, sa-ti ajute sf. Stelian. Moastele lui sunt la biserica de langa politia Udristei. Era bine sa fi mers toate azi. Cami sarbatoreste cativa ani de la casatorie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Zisa_Cami multi ani fericiti impreuna!! Iar cadoul cel mai de pret sa vina maine!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

zisaCami la multi ani si un cadou super azi sper sa primesti!
ioanatugs
zile fericitite va doresc la toate, va pup

gabi

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

"La multi multi ani impreuna!!!Cami sa fiti iubiti!!!"
si acu galerie pt Camiiiii
haiiiiii Camiii haiiiiii
tinem pumniii stransiiii..stransiiii!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput