Mamici de noiembrie - decembrie 2006 (56)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

Salut fetele!
La multi ani tuturor celor poarta numele de Mihaela, Gabriela, Mihai sau Gabriel! Da va dea DD tot ce va doriti, sanatate in special!!!
La multi ani Mirona, sa va dea DD multa sanatate si multe multe bucurii din parte beblinei voastre!!!! Si multi
Lorym FELICITARI!!! Ma bucur din suflet ca acum sunteti bine amandoua, chiar daca a fost mai greu sunt sigura ca faptul ca iti tii printesa in brate face ca tot efortul sa merite!!! Sa fiti sanatoase, bebelina sa fie mancacioasa si tie refacere rapida!!! Iuly ... felicitari, noule tatic.
Danidani felicitari si tie... vezi bebe vine atunci cand e pregatit!!! Sa fiti sanatosi si refacere rapida!!!
Pupici acum! Ma duc sa o sun pe Ramona sa vedem ce face... Revin cu noutati!

Laura si bebe strumf 39+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p_onu spune:

'netza fetelor....
eu m-am trezit de curand...am citit pe diagonala ce ati scris.....
sorry dar nu pot sta prea mult la calculator...de doua zile ma sacaie spatele...mi-e bine in picioare si fatzaindu-ma....
o sa ies la plimbare...fac un tur al farmaciilor din zona, pt ca mai am niste cumparaturi de facut...


La Multi Ani tuturor sarbatoritilor de azi....mamici, bebei, tati !!!!

pentru MIRO

Mult succes fetelor care vor naste azi...pupici si mult laptic pentru mamicile care au nascut deja!!!



37+ cu

Poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panaa spune:

LORYM, DANIDANI, LUCIARO FELICITARI !!!!!

Mirela 38w3d Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p_onu spune:

am schimbat si semnatura...azi avem 38 sapt...

aelita, referitor la varsaturi...eu am varsat o singura data, intr-o noapte si nu am anuntat medicul...i-am spus peste doua zile cand am mers la control...m-a certat ca nu l-am anuntat si m-a interogat daca s-a mai repetat varsatura, daca am avut dureri de cap, tulburari de vedere, ameteli etc...am retinut ca daca mai vars, chiar si o singura dat, mai ales daca sunt si celelalte manifestari sa-l anunt....cam asa...sper ca e mai clar acum

38s cu

Poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panaa spune:

[green]LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE ISI SERBEAZA AZI ZIUA DE SFANT!!!!![/green]
RAMSAN ITI TIN PUMNII!!!! ESTI O ADEVARATA LUPTATOARE!!!! Asteptam vesti .....DANDUSA: Superba Crinuta!!! O adevarata printesa!!! FELICITARI!!!
[b]CRISTINA1974:[/b]: Tare haioasa esti! Felicitari pentru curajul de care dai dovada si pe care ni-l "inspiri"......

Mirela 38w4d Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atudor spune:

Lucia felicitari mamico!!!!!!!!!!!

Ana lui Tiberiu Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atudor spune:

Inni, si eu zic ca e tare papacios si haplea . El incontinuu cauta tzitzi. Acum, eu nu stiu cat lapte sa-i prepar. Am sarit de la 40 ml sapt trecuta la 60 ml sapt asta + ce suge la san (cam 20, 25 ml). Dar a si vomat; el niciodata nu scuipa tetina sau tzitza...nu-mi dau seama...offffffffffffffff


Ana lui Tiberiu Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

luciara, danidani, FELICITARI MAMICILOR!!!

sa ne traisca cu numele toti sfintii sarbatoriti azi!!!

Deea 33+ , viitoare mami de Eric

PICS

ERIC

dortmund

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

ce parere aveti despre articolul asta?

http://www.supereva.ro/newsitem.asp?ID=1148

Asta inseamna k ar trebui sa bagam suzeta in meniu din maternitate?

Madalina 34+,

poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulisor spune:

Buna fetelor, am un somn in mine de nu va vad, astept sa se faca ceasul vreo 3 si ceva ca sa plec si eu acasica.de curand s-a mutat cineva deasupra noastra sau pe aproape o tipa cu un pusti de vreo 3 anisori cred si dimineata pe la 7 a inceput sa planga dar plans de ala ca nu are chef el de gradi sau cine stie, si tipa si el, tipa si maica-sa de-ti venea sa...(ne tampit orasul asta de tot, nu mai avem rabdare deloc)Bineinteles ca al meu sot care sta cam prost cu rabdarea(din cauza serviciului,orasului, cred) a inceput sa comenteze, deja ma luase groaza ce-o sa ne facem cand vine si Mara noastra si nu are chef de somn sau mai stiu eu ce(noi stam intr-o garsoniera momentan).Deja incepuse sotu sa faca misto ca ne trimite in provincie la aer curat..Face el pe smecherul cu noi dar o sa vada el ce misto o sa facem noi atunci.pt Lorym, Danidani, Luciaro, sa va bucurati de bebeii vostrii din plin, sa fie sanatosi si mancaciosi. pt fetele care azi maine isi vor vedea puiutii in brate, mult noroc. Mirona, la multi ani si tot ce-ti doresti, sa vii cat mai repede acasica cu bebitza scump.La multi ani! pentru toti sarbatoritii de azi, mamici, tatici, bebelusi.Ce mai stiti de dolores dar de Kokorina? Un sms ceva?Inni iti multumim ca ne mai dai sfaturi, conteza mult pt noi.Va pup pe toate, si ne mai auzim.Bulisor32+ Mara

Mergi la inceput