Bucurii de sept-oct 2006 (2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

neata fetelor, acum la amiaza si bine v-am ragasit la scutece

inni multumim pentru pagina frumoasa
cecilia C micuta ta e tare frumoasa cu sau fara cerelusi. Ai dou fetite minunate, sa va traiasca!
katia si cucuoancea v-am admirat papusele. Ce mai, tare frumoase!

noi azi avem program de plans (dupa ce ieri am fost foarte cuminti) asa ca vorba ta adameasca acum am evadat si l-am lasat pe tati cu ea.

mai fetelor voi aveti ciclu? ca la mine a venit iar! si ma dor sanii si burta de nu mai pot, iar aseara am avut niste frisoane de a crezut ca mai am un pic si inghet, desi in camera erau 25 grade.
Inseamna ca eu nu am scapat de ciclu nici acum cat alaptez.

pupici

mami fericita de PATRICIA MARIA(06.09.2006)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DiaB spune:

Nu mai avem buricutzul . Aseara la baita ne-a picat. Ce m-am mai bucurat!!!!
Si drept rasplata ca ne-a picat buricul, aseara dupa baita a dormit 6 ore non-stop. Si m-am odihnit si eu asa bine.....
Uf, imi statea pe creieri buricutzul ala. Acum mai tre sa scapam de icter si suntem domnisoare in toata regula.

Diana de Maia (18.10.06)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/diab_ro/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katia spune:

Cucoancea, ai mare dreptate - copilu' meu e taica-su pus in picioare adica frumos destept si talentat (daca citeste barbatu-meu asta mi-o iau....ca nu-i place cand zic asa) Intradevar are trasaturile bine definitivate...ma si mir cand ma uit la ea.
Ramomar, multumim de aprecieri!
Dia, felicitari pentru buricut! Tinem pumnii sa va treaca icterul repede!

Silvia & minunea Katia

Pozici cu noi


Numai acela poate construi castele de nisip pe malul marii, care crede ca valurile pot fi imblanzite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katia spune:

Ramomar, mie inca nu mi-a venit ciclu si ma rog sa nu-mi vina prea devreme ca la mine e cu circ...adica dureri de burta de nu pot sta decat cu algocalmin+scobutil injectabil


Silvia & minunea Katia

Pozici cu noi


Numai acela poate construi castele de nisip pe malul marii, care crede ca valurile pot fi imblanzite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by ramomar

neata fetelor, acum la amiaza si bine v-am ragasit la scutece

mai fetelor voi aveti ciclu? ca la mine a venit iar! si ma dor sanii si burta de nu mai pot, iar aseara am avut niste frisoane de a crezut ca mai am un pic si inghet, desi in camera erau 25 grade.
Inseamna ca eu nu am scapat de ciclu nici acum cat alaptez.

pupici

mami fericita de PATRICIA MARIA(06.09.2006)

pozici



Ramomar, mie ieri mi-a venit ciclul, nici eu nu ma asteptam sa-mi vina asa repede. Pe mine ma doare burta putin, de obicei la ciclu nu am probleme.

Fetelor, am vazut pozele cu puiutii vostri, au crescut mult, sunt tare scumpi, sa va traiasca si sa va bucurati de ei.
Puteti sa ne vedeti si pe noi(poze mai recente)AICI

Inni, frumoasa listuta!




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

Io nu mai zic nimic de ciclu, ca ieri mi-a venit deja a doua oara... La distanta de 3 sapt de prima oara, probabil mai dureaza putin pana intra organismul in normal, ma gandesc ca e si din cauza ca o trompa nu mai e si ailalta e legata.

Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca (29 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

quote:
Originally posted by adameasca

Io nu mai zic nimic de ciclu, ca ieri mi-a venit deja a doua oara... La distanta de 3 sapt de prima oara, probabil mai dureaza putin pana intra organismul in normal, ma gandesc ca e si din cauza ca o trompa nu mai e si ailalta e legata.

Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca (29 august 2006)



si mie tot de doua ori!



raluca de alexia-maria(07.09.2006)
pozishoare
www.youngnutrition.net/member/tickers/50735/ticker2.png" target="_blank">m-am facut maricica! si ma mai fac!
www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">va invit sa ma cunoasteti!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Noi am iesit azi la plimbare desi era frig, toata lumea ne intreba de ce nu avem fular la guritza, voi puneti ceva la nasuc/guritza la 7-10 grade??? Ori oi fi eu inconstienta ori nu e nevoie, va rog sa-mi raspundeti...

Iar a facut David kk (la 2-3 zile) si s-a uns tot din cap pana-n picioare si a trebuit sa-l schimb si sa-l spal, de data asta macar n-a fost noaptea... In rest suntem bine, mai plangem cand ne e somn, ne pune mami suzy in guritza si intra pe DC si adorm imediat, sunt obisnuit asa de cand eram in burtik la ea.

Avem pozici noi. Va pupam dulce.


Mirabela - mamica fericita de David (21.09.2006)
POZE EU SI DAVID
www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">PAGINA DAVID
POVESTEA NASTERII BUBURUZEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Mirabelac, eu nu ii pun fular Adelinei, nici la Dragos nu i-am pus.
Ce par mare are David!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

deci asa si cu ciclul asta. mie mi-a venit la exact o luna, dar eu speram sa scap de el macar acum cat alaptez, dar se pare ca nu am noroc si vad ca nici pe voi nu va ocoleste
oare nu-l afecteaza pe bebe? nu o fi laptele mai altfel?

alina morostes tare frumosi sunt si copii tai! sa va traiasca!
mirabelac si a mea papusica a fost azi la plimabare cu taica-sau, nu i-am pus fular, caci am acoperit bine caruciorul, dar mai incolo, cand va fi si mai frig, ma gandesc sa-i pun.





mami fericita de PATRICIA MARIA(06.09.2006)

pozici

Mergi la inceput