Mamici de noiembrie - decembrie 2006(52)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebyta spune:

BUNA DIMINEATA BURTICI!!!!
hop si eu la cafeluta dar numai jumatate de ceasca si aia cu lapte ca altfel nu-mi da voie.......
MIKI04 BUN VENIT sarcina usoara si un copil sanatos ,frumos si mancacios.
o Duminica frumoasa tuturor burticilor !!!!!
hei, azi la cine vine barza??????la burtici

*bya*37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

buna dimineata!
am venit si eu la cafea.

MIKI04 bine ai venit in

32 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Neata, hop si eu, dar nu la cafea ca nu beau deloc, nici gravida nici ne-gravida. La o ceasca cu ceai e bine?

Miki , bine ai venit printre noi!

Miro, am facut ciocolata ieri, dar am pus 500 de gr de zahar, si e dulceeeeee...dar lasa ca-i buna, altadata stiu si voi pune mai putin zahar.

Cine mai trece astazi la mamici? Fetele din capul listei, ce faceti? Celelalte va rog sa stati la rand, nu va bagati in fata

Auziti, dar de Dandusa mai stiti ceva ? Mi se pare mie sau ieri n-a intrat? Dandusicaaaaaaa, semneaza condica (virgula)ca ne bagi la idei

Roxana36+ ,Oana(21.07.97) si Ana-Maria(4.02.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramsan spune:

Buna dimineata burtici!

Miki04 bine ai venit la noi in gasca sedere placuta si stai cu noi la taclale ca sa scapi repede de cele 10 mesaje moderate (care vor aparea cu intarziere putina).

Sa aveti o zi frumoasa


Ramona 38s4z Rares


Ramona
www.dropshots.com/ramsan" target="_blank">Filmuletze cu Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

'neata burtici!!!!
SA NE TRAIASCA DAVID ANDREI, felicitari cipi, recuperare usoara si laptic mult
s-a schimbat in sfarsit si ora, dar se pare ca si vremea... nu stau mult la povesti, ca tati face oua ochiuri la bucatarie, si cine stie ce iese va pup si va doresc o duminica frumoasa... si sa vedem la cine aterezieaza barza

Deea 31+ , viitoare mami de Eric

PICS

ERIC

dortmund

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atudor spune:

Buna dimineata burtici!
N-am putut sa intru pe net zilele astea - face tot felul de figuri, mor de draci, atat aveam si eu, netul si asta face figuri
Bun venit Miki04 , sarcina usoara si bebe papacios!
Cipi, felicitari!!!!!!
La noi au inceput emotiile la gandul ca marti mergem in spital sa vedem, ne opreste sau nu; eu sper sa da, fiind vorba de cezariana, mai trebuie si analize facute, nu?
In rest, arsuri la greu, deja urasc drumurile la baie in miez de noapte, mananc non-stop dar... am moralul bun!
Va pupa mama pe toate!

Ana 39w2d cu Tiberiu Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Am sosit ....ROXANICA,multumesc ca-ti faci griji pentru mine.Ieri am intrat doar s-o felicit pe Cipi si apoi am iesit sa luam cite ceva de mincare ,ca nu aveam nimic.Am umblat apoi pe la rude si de-aia nu am mai intrat ...
Oricum daca se intimpla evenimentul am sa va dau de stire de la primul semn.Aseara in somn am simtit o maaare inteptura in stinga jos...,am stat cumintica in pat in aceiasi pozitie ca ma durea de nu mai puteam si ma gindeam ...,daca asta este inceputul ...trebuie sa fug la baie si in drum spre baie deschid calculatorul,apoi ies din baie ...,bag parola si intru repede sa va dau de stire de ce urmeaza sa se intimple.Asa ca eu am sa-mi fac traseul spre spital in functie de unde sta calculatorul.
Eu nu am apucat sa dau nr meu de tel Marcelei ,am s-o fac !
Mi-am facut cafeaua si deci sint aici cu voi ,urmaresc cu drag ce mai scrieti.

DOLORES,
super articolul si iti multumim,foarte interesant.


dandusa 39 + si
printesa mea, Crinuta
poze de dandusa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

ATUDOR,
de ce faci cezariana?Scuza-ma ca te intreb,poate ai mai spus ..,dar mi-a scapat.

dandusa 39 + si
printesa mea, Crinuta
poze de dandusa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebyta spune:

ATUDOR eu stiam ca pentru cezariana nu te prea lasa la termen, medicii isi iau o marja de cateva zile.Arsuri am si eu de nu stiu ce sa mai fac ca sant groaznice din cauza lor trbuie sa mestec mai tot timpul ceva ....sau sa beau cat mai multe lichide dar pe vremea asta nu prea-mi vine.Am luat deja 15 kg si pana pe 10 nov cand sant programata la cezariana nu se stie cat mai pun


*bya*37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebyta spune:

DANDUSA vad ca si tu esti pe ultima suta de metri ,tu cum nasti normal?cum te simti?cu arsurile cum stai?

*bya*37+

Mergi la inceput