Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (103)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

DEEA pai si eu am rabdat ca o proasta si am injurat de una singura,deja eram in ultima faza cand am iesit si eu pe hol - de fapt l-am trimis pe Ghitza sa faca scandal si mai fusese de vreo 2 ori inainte dar,degeaba,ca la muncitori putin le pasa.Si lucrau si la ora 22

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

DEEA n-am citit,stiu ca am inceput si cred ca a sunat la usa ,ca se intorsese Ghitza cu Diana si am uitat Las ca apuc eu intr-o buna zi,dupa data de ... 25

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_laila spune:

La multi ani, scumpelor mamici Cosmi, Bombonica si Bianca. Sa fiti sanatoase si sa aveti numai bucurii alaturi de soti si copii.

Theodor – darul lui Dumnezeu

Doina si Theodor (4 februarie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_laila spune:

Andrei de Sheba
Sabina Maria de Irinatunza

Theodor – darul lui Dumnezeu

Doina si Theodor (4 februarie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Daca nu intru diseara,inseamna ca n-am net Ca acu e baiatu' si lucreaza p-acolo:pe hardu' cu conta ciuciu net pana nu reinstalez Windows si conta ,iar la celalalt acum imi pune un hard mai marisor,sa vedem daca poate face si netul sa mearga la loc,ca altfel

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_laila spune:

Bine v-am regasit!

Noi am fost in week-end in vizite si la plimbare in parc.
Daca pana acum Theodor statea in carut cand mergem la plimbare, acum n-am avut liniste pana nu l-am lasat sa se plimbe pe jos. Bineinteles ca trebuia sa puna mana pe tot. A gustat ceva frunze, ca pamantul nu l-am lasat eu . L-am obosit bine, i-am dat sa manance si apoi l-am culcat. Apoi i-am vizitat pe bunici (parintii mei) unde a fost preluat de bunicu si plimbat prin toata casa, a pus mana pe tot ce putea. Le-am zis la ai mei sa-si "reamenajeze" casa daca vor sa mai venim.
Eu ii pun muzica lui Theodor si ii place foarte mult. Chiar a inceput sa aiba preferinte, cand incepe o melodie de-a lui prefereta incepe sa bataie din picioare. E super haios. In general la noi in casa se aude tot timpul un fond sonor cu muzica sau stiri, sa nu ma tacanesc si sa stiu ce se mai intmpla in lumea asta.
I-am pus si Baby Einstein sa vad cum reactioneaza. S-a oprit din joaca si se uita la ecran curios, cum face si cand ma uit la filmuletele cu strunfii nostri si vine la ecran sa le vorbeasca.

Theodor – darul lui Dumnezeu

Doina si Theodor (4 februarie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Buna ziua fetelor,

Giova nasoala de tot faza cu socrosenia ta, cum si-a permis asa ceva nu pot sa inteleg!!! Va pus in situatie proasta, ca si cum voua nu va pasat de nunta respectiva
Astazi am fost cu socrosenii sa vedem apartamentul, este in bloc vechi, alta zona( aproape de ei ) nu avem rampa pt carut,lift mic,doua domitoare foarte mici, unul mare, nu avem roll-uri la geamuri balconul mai mic decat ce am acum, foarte multi straini....asta este, pana acum am stat in cartier rezidential dar am si platit chirie de lux Sper sa ma obisnuiesc acolo ( daca ne da noua apt. ca sant si alte familii care l-au vazut si ramane sa aleaga aia de la birou ) dar sant sigura ca o sa plang cand ma mut de aici Acolo e multa verdeata, este bine pt. Dixi,aici avem complex de magazine super tare, lux dar stiti cum se spune: si cu slanina in pod si cu buzele grase nu se poate
Maine mergem la aia la birou dar e nasol ca o sa schimb doua metrouri ca socrul asta al meu nu merge draga cu masina in oras face economie
Angelo saracul doarme in patutul lui cum l-am adus de afara, i-am scos doar ghetutele.
la multi ani sarbatoritilor zilei si mamicilor care sarbatoresc ziua de nastere

Monica
http://community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
http://www.dropshots.com/maraki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Miri, am primit cartea !!! multumesc am rasfoit-o un pic.. si Esti GROZAVA Bravo. Abia astept sa o citesc

Gio, chiar "nesi" socrosenia ta Dar cum ati aflat ca s-a trecut ea pe plic?

DeeaDesign webshots www.dropshots.com/LunaNoua" target="_blank">dropshots

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_laila spune:

Giova, Felicitari lui Marco pentru primii pasi! Ce bine ca plecati in Italia, pe langa faptul ca va relaxati o faceti fericita si pe matusa lui Marco.
Maraki, sa dea bunul Dumnezeu sa fie totul bine cu Iorgos. Tine-ne la curent cu evolutia starii lui de sanatate, suntem alaturi de tine. Ce bine ca puteti sa va mutati in apartamerntul cu 4 camera. Sper sa reusiti cat mai repede.
Deea, fain copil, fain site, bad bad bad vecini.
Pufumic, l-am vazut pe Vladimir cum adoarme la masa. E scump foc. Si are niste carlionti...
Denisa, distractie placuta, vad ca ai plecat in Calgary.
Silvi, l-am vazut si pe Alain cu suvita lui rebela. Pupam baiatul si ii uram pofta mare la mancare.
Monica, ma bine dispun cand te citesc. Pupam pe Diana
J ai promis poze noi cu scumpa Carla.
T Ioana, Razvan are un ras molipsitor.
Ali, vad ca papa bine Sabinuta.
Miri Mik, sa poarte sanatos Bruno hainutele. L-a vazut pe bicicleta, ca mandru e!
Fug, sunt chemata la datorie.


Theodor – darul lui Dumnezeu

Doina si Theodor (4 februarie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Eu am trimis strumful la plimbare cu coacra mea, m-am apucat sa strang ceva de dprin casa si poate chiar apuc sa citesc si eu ceva franceza se pare ca va trebui sa invat noaptea ca ziua nu am cum.
Alain mi-a mancat azi cartof fiert+branza topita un triunghi+carnita de pui fiarta, amestecate toate ca un piure cu putin unt si un pic de sarica .A papat timp de 50 min(in care am cautat in disperare reclame si muzica la tv) peste 200 de gr.Deci am reusit sa sar peste o masa de lapte. Nu a fost e f incantat dar la urma a venit soacra mea si l-a distras si am plecat in oras.Nu sunt deloc incantata de branza topita dar asta e, daca a vrut sa pape m-am bucurat.
Deea si eu am tot timpul zgomote ca satu intr-o imensitate de bloc unde vesnic cineva repara cate ceva....esuper nasol.Daca ar face galagie noaptea le-as spune dar ziua n-am ec sa fac ca oricum nu m-ar asculta si chiar n-am chef sa-mi pun mintea cu toti nesimtitii.
Giova, nici nu stiu ce sa zic, am ramas masca se pare ca soacra ta e o femeie tareeee ciudata.
Moni, spor la treaba.
Maraki, bafta cu apartamentul, sper sa va mutati si sa va placa.
fetelor va pup pe toate, fus si eu la treaba.

Mergi la inceput