Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (103)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


In primul rand tuturor sarbatoritilor de ieri si de azi!!!
In al doilea rand va multumim de felicitari. Parca Mario a mers primul din secta, Marco e al doilea!!!

Ieri nici nu am deschis compu. am fost plecati de dim. pana seara in mall si putin la aer, caci a fost urat si a plouat.
Am intrat cu Marco o ora la Kid's Land. Nu a mai iesit din mingi,vroia pe masinutele alea, in rest nu prea era pasionat de nimic. Mai tare m-am obosit eu. Cand am iesit de acolo a papat 2 lingurite si a adormit. era si el rupt, cu toata ca de abia se trezise cand am intrat acolo.

Of Maraki, nu stiu ce sa-ti spun, decat ca sunt niste dobitoci si bine faci ca nu te muti la ei.
Ce sa-ti spun de soacra mea, care s-a dus la o nunta pe banii nostri. Noi i-am dat sa-i dea din partea noastra si ea s-a trecut pe ea pe plic. Sa vezi ce discutie voi avea cand merg acasa. O ia mama naibii de dobitoaca si nesimtita ce e!!! (of ca mi-am varsat off-ul din nou).
Miri sper sa reusesc sa-ti scriu azi impresiile. Imi pare rau ca esti nervoasa pe cei de la Eurolines, dar asa e cu autocarele astea.
Pufumic, Deea si Silvi sper sa reusesc sa vad pozele azi.
Moni daca vrei le fac si le las lui Clau. Il suni si te intalnesti cu el sa ti-i le dea. dar sa zici sapt. asta, ca pe urma ducem totul dincolo si nu mai am timp.
Pufumic esti iertata ca absentezi, doar ai motive intemeiate.

Revin mai tarziu, merg sa mai adun de prin casa.


Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),
nunta noastra , Antalya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Anasebe, sigur ca e mort de foame daca papa doar iaurtel la 8,30.Alain papa la 8,30-10 depinde cand se trezeste si dupa 4 ore papa din nou ca isi rode manutele si ploscaie pana ii dau papa.Daca ma fac ca nu observ, se intrerupe din orice activitate si rode ce prinde si moraie non-stop.Faza e ca am incercat si eu sa-i prelungesc asteptarea...dar fara rezultat.I-am dat mancare si daca n-a vrut l-am mai tinut 2-3 ore si i-am dat iar mancare dar nici gand, mai rau s-a enervat.Chiar nu stiu ce sa fac...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

Buna fetelor
Eu am intrat in ultima saptamana
In week end am fost plecati la socri, am venit aseara.
Acum nu imi vad capul de treburi, am o groaza de facut.
Acum vreau sa cobor putin, ca mi-am uitat aseara telefonul mobil in torpedoul masinii dar mai stau putin, ca doarme bebele lenes.
Pupici la toate, nu am timp sa citesc ce ati mai scris, dar recuperez eu - probabil la Luxemburg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Hello !
La multi ani sarbatoritilor de azi!

Si eu sunt prin zona, dar n-am timp nici de mers la
Azi dupa 14,30 vine iar patronul Macar nu-l vad azi!




MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Mai fetelor, cum sa fac si eu sa ii bag in mama masii de vecini nesimtiti, sa-i trimit la mama dracului de unde au venit ? Numa bine, cand e programul de somn, tot timpul ii apuca harnicia Stiti ce e la mine in casa acum? Iadul pe pamant Durduie peretii de bocaneli. Unul bocane in pereti (cred ca da faianta jos sau ceva), altul da cu bormasina, si altul racaie. Si e chiar peretele de langa camera Dariei ala in care bocane Nu mai poooottt.. cu ce sa le dau in cap? Dati-mi idei de exterminare...ca nu mai poooott

DeeaDesign webshots www.dropshots.com/LunaNoua" target="_blank">dropshots

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

fetelor multumesc de urari am sarbatorit de nu mai pot ca sotul meu a chemat musafirii de la 6 seara ca sa nu tina toata noaptea nebunia si a tinut pana la 4 dimineataasa ca ieri am fost chiauna dar mi a trecut ca au venit alti musafiri mai de departe si cu 2 cupii dintre care un bebe si stau vreo 3 zile
STEFANUT este de sambata la mama abia l am vazut ieri 10 min ca azi sunt de garda la munca pana la 5 si abia atunci il vadel a fost fericit la mama dac se culca de la 7 seara la 7 dim ;ce i or face habar n am ca e mort de somn de papa papa tot ce i dau la interval de 4 ore
VA PUP

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

DEEA eu dupa ce am suportat vreo luna asa ceva (prin iunie -iulie),intr-o seara am iesit cu Diana in bratze si le-am tras o criza de nervi la aia de dedesupt,de a zis proprietarul (ca norocul ca era atunci acolo,in rest numai muncitori erau)ca se opresc si sa ii spun la ce ore pot sa lucreze Eram turbata deja,cum atzipea Diana (cu chiu cu vai) cum incepeau! Deci fa scandal!

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Cosmi, La multi ani !!! , multa sanatate, si toate cele de trebuinta Cat despre programul lui Stefanel,ce sa zic, cand era cu tine cum dormea ? Vad ca va chefuiti inca trei zile Sa ne pare bine sau rau pentru tine ?

DeeaDesign webshots www.dropshots.com/LunaNoua" target="_blank">dropshots

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Moni, nici nu as stii cum sa tip la ei Nu prea sunt antrenata la ... offf Cred ca daca m-as duce la cearta cu ei, as ajunge sa ii rog sa ma ierte ca i-am deranjat

Eu stau si sufar aici si ma dau cu capul de peretii mei

Apropo, ati citit meilul de la mine pe contul comun? Ce as mai face si eu unele din alea

DeeaDesign webshots www.dropshots.com/LunaNoua" target="_blank">dropshots

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Salutare.
LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR DE AZI.
Nu am mai avut timp sa intru in ultimele zile ca am avut de lucru de nu mi-am vazut capul.
Giova, nasoala faza cu soacra ta....
Matei e un pic cam fonfait.
Nu mi-a facut febra, dar are nasul infundat si abia poate sa respire.
De mancat a mancat foart bine zilele astea.....
Dar vad ca il chinuie iar dinstisorii.... m-am uitat aseara si am vazut ca are gingia foarte inflamata si rosie....ii ies caninii si-l doare rau.....


Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

http://www.dropshots.com/toanca

Mergi la inceput