FIV 2

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Ileana cred ca durerile le ai si de la vreme, dar daca doare rau de tot eu zic s-o asculti pe Raluca si sa-l suni pe Ancar.
Sanatate multa si refacere grabnica.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicas spune:

Pentru Ileana ,

Am inteles eu bine Ileana sau intradevar esti din Brasov.intrebarea mea este la ce doctor ai fost ?

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

Fetelor, cam asta e contributia mea azi pe forum. Am facut ieri dupa-amiaza o toxiinfectie alimentara de am crezut ca mor. Toata noaptea m-am chinuit, dar acum trebuie sa fug la serviciu. Si sotul meu a patit-o de la acelasi aliment (in termen de garantie!), dar mai usor, ca el a reusit sa elimine mai repede ca mine totul din organism. Bine ca s-a intamplat acum si nu saptamana viitoare...
Iti tin pumnii Pia.
Drum bun Gabi si analize cu folos!
Ileana... sa fii cuminte!

Va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Buna dragelor, Raluca ai de grija draga mea in viitor cu ce mananci, in termen dar la noi niciodata nu se stie cat este de proaspat alimentul. Ai grija de tine si o sa-ti simtim lipsa azi.
Multumesc mult, maine cred ca iar o sa iau absenta aici, merg cu tata la control si pe urma la spital ca-l opereaza de tata socru, asa ca o sa-mi lipsiti si sa nu-mi pui absenta nemotivata te roooog
Pupici la fete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Servus,
Sunt dusuita...nu mai put, dar cum mi-am dat jos pansamentul am senzatia ca ma bate vantul in interior....

Ce ai mancat Karula?
Cand am fost la scos fire, mi-a dat Ancar CLOROCALCIN...asta este si pt. toxinfectii alimentare, sau ia calciu lactic....este dezinfectant intestinal si elimini tot imediat...
Eu sunt vestita pt. toxinfectii si alergi...sa nu crezi ca doar ma dau desteapta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Ileana, durerile au incetat? Ai vb.cu Ancar?
Sanatate maxima
Pupic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Nu am vorbit cu Ancar...tipul ala de dureri au incetat ( am tot pus supozitor)...astazi incerc niste dureri "de exterior"...cred ca din cauza ca mi-am dat jos pansamentul si "ma freaca" hainele de pe mine...oricum ...constat ca desi este mai mare operatia
( si mai lunga si mai lata)...este ceva mai umana decat cea veche ( mi-a indreptat pot sa spun abdomenul....cea veche era dupa parea mea f. stramba...acum cred ca era impins coltul stang in afara de "punga" de puroi?!) Nu stiu o sa-l intreb pe Ancar....deja am inceput sa-mi scriu intrebarile in agenda, sa nu uit ceva cand ma duc la el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Da Monicas, sunt din Brasov.
Nu i-am spus niciodata numele pe site dr. din Brasov la care am fost, dar acum ca a trecut "perioada de garantie" (1 an) si descopar ca mi-a ascuns atat de multe, sau ca nu m-a ascultat macar pt. durerile pe care le aveam, ii dau numele:dr. DAN GOGONEA.
Eu mai mult nu spun.
Daca ai curiozitatea citeste povestea celei de a 2-a operatii si tragi concluziile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Offf Ileana prin ce-ai mai trecut si tu, bine ca totul s-a terminat cu bine si ca ai ajuns la un dr.f.bun. O sa vezi ca luni trec repede si maine poimaine ne anunti ca ai unda verde pt.bebe
Pupici

foarte bine ai facut ca i-ai dat numele dr.din Brasov, ca sa stie si fetele sa nu ajunga pe mana lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Karula,

Maine ne comunici schimbarea de tratament si ziua execta?
Asteptam....

Mergi la inceput