Aspirante optimiste, peste 35 de ani (5)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Fetelor, vin cu vesti foarte bune despre ZisaCami, totul decurge bine si luni se pare ca va fi ziua cea mare pentru ea! Doamne-Doamne a avut grija de ea si a aranjat lucrurile atat de bine, astfel incat cred ca la vara familia lor se va mai 'completa' cu un leutz! Bafta multa, suntem alaturi de tine, Cami!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Dj_Mama:

Gabiu, Mirelus: taaaare bine-i la caldurica!

Avalon: multumim pentru vesti. Cami, tin pumnii stransi,sa vii cu o veste super!

Miki, Andra: somati?

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nasha_4as spune:

quote:
Originally posted by Avalon

Fetelor, vin cu vesti foarte bune despre ZisaCami, totul decurge bine si luni se pare ca va fi ziua cea mare pentru ea! Doamne-Doamne a avut grija de ea si a aranjat lucrurile atat de bine, astfel incat cred ca la vara familia lor se va mai 'completa' cu un leutz! Bafta multa, suntem alaturi de tine, Cami!



Camitza sper din tot sufletul sa aveti un leutz "ambitios" care sa isi faca intrarea in lumea asta
Mikisor-cumparat imunostim,multumesc,sint 30 de cps se i-a 1/3 tablete pe zi,te sun cind pot,multumesc pt sfaturi
Lianasint cu gindul la tine si ma rog din tot sufletul sa reusesti
fug la dentist...tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IULIABRAILA spune:

SA TINEM PUMNII ! SA TINEM PUMNII !strinsi , strinsi.....sa ne iasa ochii si sa fie cu ochi.
va pup fetele, luati de la mine putina fericire, am fost la echo si l-am vazut pe bebelica miscind si dind din minute...oooffff, ce bine !
am facut si analizele, la cit de baba si la cite belele am, culmea sint mai bune decit inainte de sarcina. hihihi....intineresc....
IULIA 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

Iulia, mi se umple inima cand te vad asa de fericita si impacata. Sa va ajute Dumnezeu.
... si sa stii ca pe bune intineresti, nu este asa ... doar o parere. Beneficiezi de o baie de hormoni mai ceva decat cleopatra care se scalda in baie din lapte de capritza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Cami Iti tin pumnii ca totul sa iasa bine.
Nashica eu am luat 3/zi si de aceea am zis sa iei mai multe borcane pt ca se termina in 10 zile. E f bun si cum tu te lupti si cu un stafilococ e f indicat.
Liana si Nashica am nevoie de un dr ginecolog bun care are si eco endovaginal. In afara de fat-frumos pe cine imi recomadati? Tb sa ajung la Buc pt eco in z11 a CM ca sa vad cum se prezinta chistul meu si nu pot sa ajung. Vreau totusi sa fac un eco aici . E urgent!
Iulia felicitari pt starea ta de spirit. Te rog sa mai intri pe aici si sa ne-o transmiti si noua. Eu joc pe fundul butoiului de cateva zile. Sa-ti traiasca samburelul care are manute acum. Doamne ce fericita esti! Vreau si eu samburel! Zici ca esti baba? Pai eu tot 36 am . Nu mai ies din butoi.


Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Buna dragelor,
Va multumesc mult pentru urari si pentru faptul ca sunteti alaturi de mine in perioada asta.
tuturor ( nu va enumar ca sa nu omit pe cineva ) si special lui Avalon, careia i-am facut capul mare deja ( deh ... hormonii ) ...
Eu sunt ok, tratamentul a decurs foarte bine si fara efecte adverse ( cu exceptia a 3 kg in plus ); cu psihicul stau foarte bine momentan ... sa vedem cum vom sta la punctie si la ET. Va va tine Avalon la curent in continuare.
Week-end placut tuturor!


Cami
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83610" target="_blank">Barbye are nevoie de ajutor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

ZisaCami, sa-ti ajute Dumnezeu.
Miki, sunteti bestial de tinere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nasha_4as spune:

Iulia ma bucur mult pt tine !
Mikilin eu am mai spus,inainte de fat'fr eram pacienta lui georgescu si s-ar putea sa mai fiu ...din toti dr craioveni eu pe el continui sa il apreciez deosebit la cap. infertilitate,chit ca se apropie de pensie,in probleme de chisturi/fibroame etc probleme femeiesti e doxa,eu echo nu am facut la el,dar cred ca mai mult ca sigur acum are,cabinetul il are in apropierea spitalului nr.1 impreuna cu un arab,daca vrei sa te duci fa-ti programare,link-ul nu am timp sa il caut dar da o cautare pe google dupa samimed,o sa il gasesti sigur...daca nu gasesti ii caut eu programul si ti- l scriu

edit: sa nu le spui la asistente cumva ca vrei consultatie pt infertilitate ca iti i-a tarif de...infertilitate -echo pt chist si atit!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Nasha, multumesc pt info. Am dat cautare dupa Samimed si am gasit site-ul dar nu e nici un Georgescu acolo. Si la program vad trecuti 4 dr si la eco un altul. Eu as vrea sa fac eco cu un ginecolog nu cu un medic care nu stie nimic de ginecologie. Cand am fost la Camen am dat 142 RON pe o eco 2D si 4 poze dar tipa era aeriana si nu m-a lamurit deloc. Deci vreau un ginecolog cu eco endovaginal.


Miki

Mergi la inceput