Aspirante optimiste, peste 35 de ani (5)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

Urez tuturor forumistelor care-si sarbatoresc onomastica azi, precum si tuturor celor dragi voua, ca Sfinții Arhangheli Mihail si Gavril sa va acopere cu aripile lor si sa va mijloceasca Raiul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Manuelutza spune:

Buna seara.Sper ca mai prind pe cineva la ora asta.La multi ani fetelor ce prin dar poarta acest nume :Mihaela si Gabriela, precum si sotilor lor daca au acest nume si nu la urma o iarna plina de Bebelasi dragalasi si grasi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

'NEATA,
multumesc si eu de urari fetelor. Ieri cica am sarbatorit insa am avut o durere de cap fetelor de la care binenteles ca tot ce am mancat am data afara......., ca numai sarbatoare nu s-a numit. Pe la 10 seara mi-am mai revenit si atunci am inceput si eu realmente cheful ( fara alcool, normal, dar cu ).
Va pup si va doresc la toate sa vi se implineasca toate dorintele
nusy multumesc de urari, am vazut ca m-ai sunat abia seara tarziu pt ca telefonul il lasasem in dormitor. Te pup mult

gabi

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Buna!
Piticul, felicitari pt proiect!
Miki-miki, pai cu tel , internet si televizor in dormitor, o sa mai aveti "loc" si pt alte activitati?
Si eu l-am sarbatorit ieri pe al meu sotior (cu inca 2 prieteni, un Mihai si un Gabi) si azi sunt cam somnoroasa...

Poze1Poze2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Felicia sunt in renovare si toata casa e vraiste. Le-am bagat provizoriu pe toate acolo pana terminam renovarea. Si "loc" pt ...aveam dar degeaba pt ca al meu pleaca acum pt o sapt.

Dj_mamuca si Manuelutza multumesc pt urari.


Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Fetelor, am caldura!!!!!!!! In sfarsit,in seara asta au dat drumul!
E super..deja s-a incalzit in casa!Alta viata acum,imi mai arde si mie sa stau la calculator!

Mikishor,Gabiu,Andra :mi-e dor de voi!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela_1 spune:

Nusy, bine ca ai caldura, in sfarsit.
Mikisor, daca-l vrei tu numai pe brunet..ma gandeam ca intra in competitie cu blondul si poate-ti terminau si tie mai repede. Si acuma, pe bune, pronosticurile sunt pentru 2007? Pleaca si tu de acasa de sarbatori, atunci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

quote:
Originally posted by nusy
E super..deja s-a incalzit in casa!Alta viata acum,imi mai arde si mie sa stau la calculator!
Nusy


, cand am vazut cum incepi, eram sigura ca vei continua ceva de genul: '... imi mai arde si mie sa prestez'! ... si cand colo, tu in cap cu hlizitul pe forum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Va multumesc la toate pentru urari!!!
miki te pup fatooo multumesc de sms..
la mine e totul bine..am inceput AC!!sunt in linie dreapta

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

nusy ma bucur ca s-a incalzit in casa, asa poate ne mai intalnim pe mess
liana sa ai drum drept pana la ET si apoi sa vi cu vesti bune. Bafta multa

gabi

12+

Mergi la inceput