Aspirante optimiste, peste 35 de ani (5)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirela_1 spune:

La Multi Ani! pentru toate fetele care-si sarbatoresc astazi ziua onomastica. Sa traiti si sa va-nmultiti!
Mikisor, pai ce faci? Nu dai de baut? Ca eu te astept.
Liana, , iti sarbatoresti ziua pe drum? Bafta maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:



La multi ani, tuturor fetelor de pe DC! Si sa vina odata !!!



Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Gabiutzu, Mikishor,Liana, Lachione, Gabi_66,Gabitzu37, sa traiti cu numele si sa fiti sanatoase,fericite si sa ploua cu bebei!
Aceeasi urare si pentru celelalte fete de pe forum!

Mirela, inca nu ne-au dat caldura...noroc ca s-a mai incalzit afara si tin geamul deschis( sa intre caldura de afara ).

Gabiutzu,incerc de dimineata sa te sun,sa "te urez" in direct,dar telefonul tau face figuri...suna o data ,apoi intra casuta.Asa ca...primeste aici urarile mele.

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Nusy, multumesc mult, aceeasi urare si pentru tine!



Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Multumesc tuturor fetelor pt urari. Serviti de la mine




Eu acasa am internetul in camera care a intrat acum in renovare si in sufragerie unde sunt materialele depozitate si eu praf... si frig acolo deoarece am caloriferele taiate. In dormitor nu am internet dar o sa am peste cateva saptamani. Eu intru si va citesc la servici dar de scris nu prea pot.
Mirelus crezi ca dc imi trimiti un blond termin mai repede? . Lasa ca e bun brunetul, face incet dar bine. Cred ca in 2007 termin lucrarea .
Nasha trimite-mi pe PM nr tau de RDS ca sa vb. Pana atunci iti spun ca poti lua IMUNOSTIM de la (Tishcon Corp USA )pt intarirea sistemului imunitar si preparatul acela cu miere+ulei de catina si propolis. Citeste aici: http://herbanet.vstore.ca/product_info.php/cPath/80/products_id/523
Ar mai fi Carotenoid Complex si Betaguar de la GNLD International. Mai ieftin e cu primele 2 (Imunostim si preparatul) pe care te sfatuiesc sa le iei min 3 luni.
Mai vb. Multa sanatate

Urez si eu La multi ani ! fetelor care sarbatoresc azi ziua numelui .

-ici la toate pushtoaicele si multumesc pt urari.

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nasha_4as spune:

miki sa aveti parte de cei mai frumosi bb-ei,,ai doo MP-uri disperate ,produsul il gasesc la sensiblue? il caut maine acolo sau la petryfarm,scuze dc e reclama...

sarbatoritelor,nu da-ti de baut? hai ca va dau eu:,,!!!

edit: m-am albastrit rau ,ce isi face omu' cu mana lui se numeste...,iubesc eu culoarea asta dar parca nici asa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

Liana,ai plecat spre Ungaria?Sper sa te intorci cu vesti bune.
MONI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticul spune:

La Multi Ani tuturor Mihaelelor si Gabitelor!!!Ce petrecere pe aici!
Fetelor, sunt pana peste cap ingropata in munca. Duminica plec in Italia cu un proiect la care am muncit foarte mult si la care de-abia am asteptat sa particip. Din pacate cred ca m-am antrenat prea repede in munca, din cand in cand ma mai doare operatia si o simt putin intarita inauntru. Poate asa trebuie sa fie refacerea, nu stiu. Basca ca nu mai imi vine nici ciclul. Nu mustaciti, pentru ca , din pacate, nu m-am incumetat sa fac nimic de la operatie si pana acu. Probabil ca operatia intarzie putin ovulatia si, implicit, venirea menstruatiei. In rest, toate bune. Optimismul nu mi-a pierit inca. Sper sa fie bine intr-o buna zi pentru noi, toate.
Agerica, nu mai fi stresata cu "datul". Te inteleg, pentru ca si eu am avut aceeasi problema. Dar in spitalele din Romania nu se mai streseaza nimeni de asa ceva. Li se pare normal.Fii fara grija ca o sa te descurci. Anestezistul vine inainte de operatie , cand esti la reanimare si vorbeste cu tine. Ii dai atunci.
Va pup si va doresc zile cat mai fertile.
PITICUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

Piticul,FELICITARIIIIIIIIIIII!
Sper sa fie o.k si cu proiectul si cu CM,poate o sa vina si bb.
,MONI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Am internet in dormitor . Veni nenea RDS si-mi pusa tv, internet si tel in dormitor. S-a speriat sotiorul meu ca aseara m-am culcat cu gainile pt ca nu am vrut sa stau in sufragerie printre materiale , praf si frig. Azi ii spusai ca vreau cadou de ziua mea internet si tv in dormitor si mi-l trimisa pe nenea RDS.
Acum sunt a voastra .
Nashico, Imunostim gasesti la plafare nu la farmacie. Eu l-am luat de la plafarul din Mercur. Vezi ca un borcan ajunge pt putine zile si ar fi bine sa iei cel putin 2 ca sa nu stai pe drumuri cu cautatul. Pe cele de la GNLD le gasesti numai la distribuitori autorizati. Citeste prospectul la Imunostim si vezi cat timp tb sa iei ca eu am uitat si cred ca e cam mult 3 luni cum ti-am spus eu mai inainte.
pushtimea.



Miki

Mergi la inceput