Fibrom uterin (16)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Kim, ma bucur sa aud vesti bune despre voi, ce mare s-a facut Alicia, va pup si numai bine !

Pup toate fetele, imi pare rau dar o sa intru mai rar...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns credocred spune:

Kim, ma bucur ca aud vesti despre tine...Am citit tot ce s-a intimplat. Alicia sa fie sanatoasa si voi sa cresteti bulgarasul asta!!! Am citit si am vazut cit de apropiate ti-au fost intr-adevar fetele de pe forum. Nimic nu se compara cu solidaritatea femeilor, nu???

Fetelor voi stiti ceva de biorezonanta si daca ne-ar putea ajuta???Am auzit ceva si am mai citit pe net, dar nimic concret de la cineva...Nu stiu ce sa mai fac sa-l dau pe monstrul asta de fibrom inapoi. Am avut la CM niste hemoragii de m-am speriat iar...!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

biorezonanta stiam ca e o metoda de investigare ci nu de tratamenta!?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Fetelor sa va uitati ce poze a mai pus Kim cu bb mai multi, haioase rau!
Tare bine mai arata Alicia!Cat de scumpa este, si vioaie!!
Nu mai zic de mama...

Mai era o fetitza acolo cu gene luuuungi......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Eu am zis ca intru mai rar dar voi nu mai intrati deloc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns credocred spune:

Chiar asa arinna...ai dreptate. Fetelor ce se intimpla cu voi????


Va astept....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buburutza spune:

Salut,
Si eu am fibrom, sunt programata pt operatie sper sa fie OK.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-edi spune:

Buburuza, .
Sigur va fi bine.Dar spune-ne i noua:cum e fibromul, cat e de mare, cum ai dat de el, cine il face praf?
La mine au trecut aproape 5 luni de cand l-am scos si ma tot analizez in fiecare luna.Daca inainte aveam ceva dureri de burtica in prima zi a cm (care cedau la anlgezice si despre care se zicea ca sunt normale-dr. din Pitesti), am cam scapat de ele acum.Plus ca si cm este acum cam cum era cu vreo 10 ani in urma.Abia daca-mi dau seama ca a venit, ca este si ca a trecut.In afara de mici intepaturi pana se declanseaza, numic altceva.Si dau vina pt toate cele rele de dinainte pe fibrom, ca nu dispareau ele asa.... de amorul artei.
Operatia nu e nici pe departe asa cum incearca unii sa ne sperie. Cel putin in cazul meu pot spun e ca a fost mai grea cea de apendicita, facuta ce-i drept acum 20 ani , cand si medicina era mai .... nu e nici floare la ureche, dar cred ca cel mai mult conteaza moralul cu care pleci.Am mai spus-o :pe mine toata lumea m-a facut inconstienta cand m-a vazut ca nu jelesc pe marginea patului, ca nu am o armata de rubedenii pe langa mine si ca nu am stare 5 minute intr-un loc.Si pana la urma a fost asa cum am zis eu:am plecat la 2 zile dupa operatie acasa (cocosata nitel e drept), dar la o luna dupa deja faceam abdomene( la recomandarea dr).
Asa ca.........Te astept cu vesti.Curaj.SI SUCCES..
Noela,Arinna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

Salut, fetelor!
N-am mai intrat pe aici pt ca ultimul mesaj era postat de mine si doar nu imi raspundeam singura.
Didi, ce repede au trecut 5 luni ... Alte vesti nimik?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-edi spune:

Da, Mami au trecut repede 5 luni..Si eu am zis la fel azi de dimineata cand am facut socoteala, ca bebele, pe degete.Alte vesti.....inca mai zic gata, luna asta incerc sa vedem daca iese bebe.Si cum socoteala de acasa si aia din targ......in perioada X, dispare sotul de acasa cu treburi prin lume.In curand voi ajunge ca evreul ala de se tot ruga la Dumnezeu sa castige la loto, pana cand, intr-o zi se aude o voce:bai, idiotule, daca vrei sa castigi, joaca si tu macar un bilet.
Dar tot raul spre bine sa fie:se vindeca si se sudeaza mai bine taietura, nu?si gaseste bb un cuib numai bun de crescut.
Pup toate fetili.

Mergi la inceput