Durerea unei pierderi de sarcina (7)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Della spune:

Mirela, dragutica noastra paranormala , asa te vreau . Sa vezi ce Craciun minunat vom avea toate!!!
Mai scrieti si voi cate ceva, ca uite, eu ma straduiesc sa recuperez si asi mai si despre voi.

Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Sim, bafta la Te asteptam cu vesti bune!
Della, am zis eu ca,la modul cum merge forumul acum(am inteles ca sunt niste probleme tehnice),s-ar putea sa arunc pc-ul pe fereastra Dar la voi de ce nu sunt probleme,ia ziceti,mai fetelor?!
V-am pupat,ma duc sa-mi cumpar vopsea de par.




MIRELA







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Flavia, hai cu testul II!!!

Pupicei, Ingeras 29+ Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

vai fetelor merci mult mi-au dat lacrimile, sint atit de fericita, asta e cuvintul sa va vad alaturi de mine in momentele astea, nici macar cu sotul meu nu pot vorbi, ca are examene, e stresat, etc,in plus mi-a zis ca sa nu mai fiu necajita ca voi fi gravida din nou......poate mai repede decit se asteapta el.... mi-e mai usor sa comunic cu voi si doar cu voi ptr moment......
nu mi-a venit inca ciclul, vai voi chiar credeti ca sint gravida!!!!??inca nu mi-am cumparat testul ca sint la lucru, dar cum ies ma duc la farmacie, dar nu stiu sa-l fac azi?? ca de obicei il faceam cu prima urina de dimineata(cica hormonii sint mai concentrati), va zic sincer mi-e si frica sa ma gindesc la simptome, ma dor sinii(dar asta ma durea oricum din cauza nodulilor), sint emotiva, am dureri de burta.....fac pipi des....

laura, nici daca scriam eu nu ma puteam exprima mai bine ce simt, asa ma simt cum ai descris tu, mai ales c-am avut si virusul ala nenorocit....

scuze daca sint putin mai derutata, sper ca intelegeti ce scriu
deci mai inca putin cu galeria va rog, merci, va pup pe toate

Flavia, mama lui Dominic 17 mai 2004
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/sgflavia/album?.dir=/f878
http://community.webshots.com/user/pepsidominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pepsi asteptam vesti de bb.Eu una cred ca este cu ochii pentru ca ai ceva simptome care se potrivesc.Fa testul si da de stire


anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana_marius spune:

Fetelor eu am probleme cu site-ul sau netul, ma conectez greu si nu am reusit sa trimit mesaj azi si scrisesem atata. Sper ca asta sa ajunga.
Vreau sa fac si eu galerie pt Flavia.


Ileana 10+
my baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Si eu sper, cand intru dimineata, sa citesc noutati, Flavia

Mirela pai tu esti paranormala grupului, asa ca nu se poate sa zapacim si noi treaba aici

Va pupacesc fetelor si ne "auzim" maine, ca acu' avem treaba


Poze Laura
Sa o ajutam pe Barbye

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina71 spune:

Scriu cu o mana (bb se zbate la mine in brate)
Sim, nici sa nu te gandesti sa astepti 6 luni, e prea mult !! Eu am pierdut o sarcina in ianuarie 2005, si am asteptat doar 3 luni pana sa incerc la bb ! Din fericire, mi-a iesit din prima, nici nu speram !! Si bb e sanatos tun !
Edit ca poate nu va ies calculelele in ce ma priveste : avand cicluri luuungi, alea 3 luni au fost de fapt, 4 si ceva, de fapt, am vrut sa zic ca am asteptat 3 cicluri ....

Ileana marius si Laura Ioana, sunt cu ochii pe voi !
Ileana, cand trebuie sa nasti ? Ca te-am cautat si pe la Odisee, dar nu te-am vazut pe nicio lista ... sau n-am vazut eu bine

Irina, mami de Andrei (03.03.06)

www.dropshots.com/Irina71
Multe poze cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Flavia,maine dimineata sa faci testul!Asteptam vesti!


Laura, spor la treaba!
Cum se face Sfantul Maslu? Eu nu am facut niciodata!
Va




MIRELA







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luizza spune:

Buna fetelor.....mesajele voastre sunt asa de...calde ,eu am un bebelus ...dar nu m-am putut abtine sa nu sper alaturi de voi si de Flavia ca in curand va veni barza....adica berzele.....


Mergi la inceput