Clipe din trairile sufletelor noastre...(11)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Distractie placuta Dianei!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Poftiti la o cafelutza! Si sa aveti o duminica placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Oooooooops,ma primesti la ora asta la cafelutza? A mai ramas ceva?
Eu am avut o zi cumplit de solicitanta la serviciu,desi a fost duminica,asa ca am venit si am dormit putin.

Acum astept sa ajunga Di acasa si cred ca vom fi in pat devreme.
Sper,de fapt,pt.ca de ieri ne-am inmultit pt.o perioada.Sora-mea isi renoveaza casa si dorm mai mult pe la noi.Sintem multi rau,da' parca-i mai vesel asa.

Fetele ce fac? Cum petreceti week-endul?


BRENDA

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

nu-i tarziu nici acum pt cafea... o incalzim si gata.
Noi am fost la plimbare (doar cu Lili) la mall, ne-am scaldat un pic ochii, mai ales eu, ca asta mica a adormit si a tras un pui de somn sanatos de vreo 3 ore. Acum e fresh, dar mai vedem cum va fi dimineata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Gagici,ce faceti?
Iaca eu acum am picat,am terminat un we obositor la munca,maine sunt libera. Acum ma pregatesc sa plec la cumparaturi,ca maine ma asteapta alte alergaturi.In sfarsit maine ajung la doctor,si in sfarsit ma voi vantari.Nush de ce am impresia ca voi fi dezamagita.Simt eu ca stagnez de ceva timp......

Da' chiar nu-i nimeni pe aici?


BRENDA

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

am ajuns si eu in zona. Nu stiu ce avea Lili noaptea trecuta, ori cosmaruri, ori i-a fost prea cald, ori nu stiu ce, dar tot scartaia in somn, pana la 4 dimineata n-am dormit nici o boaba, iar dupa 4 pana la 6 am mai furat cateva reprize de 10-15 min. Azi am fost fresh ca un cadavru din secolul trecut:(((((
Brenda, iti tin pumnii maine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Neatza,neatza!
Uite si cafeaua cu laptic si frisca!
Eu mi-s cheauna,am ajuns aseara pe la 11 de la cumparaturi,cu picioarele varza,de ziceai ca ccc calc pe pioneze,obosita de parca dadusem la sapa.
Acum plec la madam doctor.

Gabi,mai sunt si nopti din astea,chiar razlete,fara vreo explicatie.Cum ziceai ca e cu painea aia cu chimen? Ma tot gandesc la o masina din aia de facut paine.

Canadiencele pe unde sunt? Alyssa,danim! V-ati intalnit si ati uitat de noi?

BRENDA

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Brenda, cum a fost la dr?
Noaptea asta a fost un pic mai usoara, scandal de la 0.30 pana la 2... nu ma simt chiar asa de obosita, incep incet-incet sa ma obisnuiesc...
Painea o fac simpla alba, doar ii pun o lingurita de chimen macinat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Pai de ce Gabi,scandal? Nu se potoleste? Deloc?
Stie ca poti apela la politie acum? Fa-i-o o data sau de 2 ori si sa vezi ce cuminte va fi!

La dr. m-am cintarit.Am slabit 3kg si jumatate.Cica e super,cam asta vrea sa fie media pe luna.Sa nu ma descurajez daca stagnez si sa merg mai departe.Ne mai vedem peste trei saptamani.



BRENDA

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Felicitari Brenda!!!! Eu zic ca e bine asa incet-incet dar sigur.
Confuzie:) deci nu iepuroiul face scandal ci Lili... Cu iepuroiul m-am vazut doar o singura data de la prima infatisare, si atunci m-a intrebat doar cand tb sa citim contoarele de apa. Atat. Nu m-a intrebat nimic de copii, ce fac, cum se simt, ce mananca... Asta e.

Mergi la inceput